Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beta karoten

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Beta karoten

Merhaba aranýzda hiç beta karoten kullanan oldu mu? Ben yarýn solgarýn beta karotenini alacaðým. Birçok þeye iyi geldiði söyleniyor internette araþtýrmýþtým. Zaten ahcc kullanýyorum. Ahccden baþka kullandigim tek þey þuan probiyotik. Bide beta karoteni alacagim. Daha once kullanmis birisi varsa yada fikri olan varsa benimle paylaþýrsa sevinirim

Durum
    Özel Üye

Cevap: Beta karoten

Baðýþýklýk sistemini destekleyerek vücudun enfeksiyonlara karþý direncini arttýrmayý destekleyen beta karoten, özellikle kanser hücrelerinin oluþumunu engeller ve oluþan hücrelerin çoðalmalarýný önler.Yemek borusu, serviks, mide, göðüs, kalýn baðýrsak ve aðýz kanserleri baþta olmak üzere birçok kanser çeþidinin tedavisinde önemli rol oynar.

Böyle diyor beta karoten hakkýnda. Ahcc ile de birlikte alýmýnda bi sorun olmaz diye düþünüyorum

Durum
    Þans - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

“Özellikle turuncu sebze ve meyvelerin içerisinde bol miktarda olan beta karoten; havuç, kabak, bal kabaðý, kayýsý, papaya, dolmalýk biber, domates, mýsýr, karpuz, sarý kabak, ýspanak, lahana, marul, kavun, brokoli, þeftali, kýrmýzý biber, yeþil biber ve patates gibi besinlerde de bulunmaktadýr.”

Durum
    corto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Özel Üye

Sebzelerde meyveler de var fakat yeterli olmuyor. Ek olarak alinmasi gerekiyormus.

Bugun eczaciya soracagim. Eger sorun olmaz derse ahcc ile birlikte alirim. Sorun olacagini sanmiyorum. Besin takvitesi sonucta bunlar. Ilac degiller.

Durum
    corto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

mesaj silinmistir.

Bu Konu için Etiketler