Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkekler genelde takmıyor ama ben 2 yıldır artık kafayı yedim

Durum
    ghostreveries - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkekler genelde takmıyor ama ben 2 yıldır artık kafayı yedim

2 yıldır siğillerle uğraşıyorum. İlk çıktığı zamanlar pek önemsemiyodum geçer diyodum. Hatta ilk yıl falan pek önemsemedim. Fakat artık bıktım da bıktım.

İlk önce aletin üstünde çıktı uzun süre. bir buçuk yıl sonra falan artık geçti derken bir gün idrar yolunda kocaman bir şey gördüm. üretral siğil olarak geçiyor. İlk gittiğim doktorlar krioterapi yaptı bir işe yaramadı sonra ameliyatla aldır dediler. Devlet hastanesinde ameliyat olmak ne çileymiş, bu basit işlem için haftalarca neler çektim çoook uzun saatlerce bekledim, işten izin almalar sorulara cevap vermeler de cabası. Neyse ameliyattan sonra geçmiş gibiydi tamamen, bu sıra bedelli askerliğe gittim (ki orada herkes ağlanırken ben çok mutluydum, siğil yoktu hiç) hastalandım ve tekrar ameliyatı olduğum aynı yerde çıktığını gördüm. Üstüne bir de kılların oralarda da vardı.

Neyse delirmicem dedim gene devlete gittim ürolojiye dedi ki cildiyeye göster, cildiyeye gittim üroloji göster dedi, dedim oradan yolladılar. Bu sırada randevu almalar işten izin almalar gitmeler sıra beklemeler falan... Neyse sonunda cildiyede krioterapi yaptılar gene. Ama hiçbir işe yaramayacağı o kadar belli ki. krioterapi yapan hemşire kız ürolojiye yaktırsana bunu dedi.

Özel hastane araştırmak sonunda aklıma geldi. tam 2bin lira ödedim 2-3 hafta oldu hala içimde acısı. Çünkü google'dan bulduğum siğil üstüne web sitesinde güzel içerikleri olan bi genel cerraha gittim üroloji yerine, sanırım hata yaptım. Yakma işlemini yaptı ama 1 hafta sonra kontrol ettiğimde ufak bir parça duruyodu, flash tuttuğumda görebiliyorum. Doktora kontrole gittim, düzgün bile bakmadan bir şey yok daha çok erken falan dedi. Üstüne bi de bana delirmişim muamelesi yaptılar. Şu an hala onu orada görebiliyorum, ne yapmam gerek bilmiyorum. 2 hafta sonra tekrar bu doktora mı gitsem, başka bir şey mi çözsem bilemedim.

Artık baktığım şeyler minik siğil mi başka bişey mi anlayamıyorum. Güveneceğim bi doktor da yok, rastgele bi doktora gidecek gücüm de.

Artık iyice çöküyorum, işime falan da konsantre olamıyorum bazen. Görünürde siğil olmadığı zamanlar sevişirken de korunmama rağmen içim pek rahat değil, bir süredir yapmıyorum zaten. Birine hastalık bulaştırabiliyor olma psikolojisi çok kötü gerçekten. Arkadaşlarım falan ancak kafana takma önemsiz falan diyor. Garip olanı, birkaç arkadaşta daha varmış siğil ama hiç umurlarında bile değil, korunmuyorlar bile.

Bu süreçte 10-15 doktora gitmişimdir devlette, ne hpvlerin tipine bakalım diyen bi doktor oldu ne de dikkatle inceleyip başka var mı diye bakan. Anca ben gösterirsem. Sanırım düzgün bir doktora gitmemenin bedeli bunlar hep.

Uzun zamandır bıraktığım: bilgisayar oyunlarına, kumara ve ota tekrar başladım son zamanlarda belki biraz kafam dağılır diye.

Bu arada sigarayı ilk kez baya azalttım (günde 3-4 kadar), yeşilçay, kefir ve imutor içiyorum düzenli.

Artık geçse de geçmeyecek, tekrar çıkacak ya da bir şekilde bulaşacak gibi geliyor. İş yerinde falan bile hep somurtuyorum aslında baya geyik biriydim eskiden.

Genel olarak durumum bu, her türlü öneriye falan açığım. Özellikle kadıköy civarında, güvenebileceğim ve harbiden ilgilenecek iyi bir doktor önerisine ve belki de uygun bi psikolog (parasını nasıl verceksem artık)

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Erkekler genelde takmıyor ama ben 2 yıldır artık kafayı yedim

Eşime de ilk koter yapıldı üroloji doktoru tarafından ve bir bölgede varken kasıklara kadar yayıldı siğilleri bu kadarı nasıl olur diye cok büyük şaşkınlık yasadık doktoru değiştirdik bu defa dermatoloğa gittik ve kriyo yapıldı bu defa ve nerdeyse hiçbir işe yaramadı tüm bunlar özel hastanede gercekleşiyor bu arada. Artık cok pahalı olacak ama napalım fln diyip dr. Hakan topalismailoğluna gittik ve 1 ay gecmesine rağmen tekrarlamadı ve bu bizim için inanılmaz bir mutluluk su anda. Bu arada 3 aydır Ahcc, imütor, propolis, kefir, yeşilçay ekstresi kullanıyoruz. Bunlar da tektarlamamasında etkili olmuştur muhakkak

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşime de ilk koter yapıldı üroloji doktoru tarafından ve bir bölgede varken kasıklara kadar yayıldı siğilleri bu kadarı nasıl olur diye cok büyük şaşkınlık yasadık doktoru değiştirdik bu defa dermatoloğa gittik ve kriyo yapıldı bu defa ve nerdeyse hiçbir işe yaramadı tüm bunlar özel hastanede gercekleşiyor bu arada. Artık cok pahalı olacak ama napalım fln diyip dr. Hakan topalismailoğluna gittik ve 1 ay gecmesine rağmen tekrarlamadı ve bu bizim için inanılmaz bir mutluluk su anda. Bu arada 3 aydır Ahcc, imütor, propolis, kefir, yeşilçay ekstresi kullanıyoruz. Bunlar da tektarlamamasında etkili olmuştur muhakkak
    doktor iyiye benziyor genital siğil üzerine uzmanlaşmış en azından. ama jinekolog diyor erkeklere de bakıyor mu? bir de fiyatları nasıl acaba?

Bi de propolis i damla olarak mı alıyorsunuz? ahcc çok pahalı olduğundan almaya yeltenemedim, malum bu ayda bütün aylığı doktora yatırdık.

teşekkürler cevap için.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kendinize iyi bakmanız lazım. Ot falan icmekle kurtulamazsınız malesef. Ayrıca sağlık için harcanan paraya üzülmeyin. Sonuçta sizin hayatiniz bu. Çok geçmiş olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selamlar ghost, ilk önce siğilini tamamen tedavi ettirmen lazım. Ve maalesef bagısıklıgını ahcc kullanmıyorsan kendi kendine guclendirmen lazım çok dengeli ve iyi, ögün atlamadan beslenmek. yesil cay, imutor, kefir, sabahları yesil carliston biber mutlaka ye, c vitamini önemli. çok fazla şeker içeriği olan şeylere yeltenme, hpv biraz da şekerden besleniyor diye duymuştum. bütçen olursa da mutlaka ahcc al, 1 aylık baktığında çok ciddi bir rakam değil bu hastalığı geçirmek icin her ay 1000 tl vercen deseler onu bile verirdim o derece kurtulmak istiyordum kaldı ki 1 aylık ahcc kullanımı 1000 tl'nin yarısı bile değil daha uygun. Senin yerinde olsam siğili tamamen tedavi ettirdikten sonra ahcc'ye baslamayı dusunurdum her ay 1 doktor muayanesi parası veriyormuşsun gibi düşünerek. Umarım atlatırsın ihtiyacın olursa buralardayız dertleşiriz konuşuruz.

Durum
    Özel Üye

Alıntı ghostreveries Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doktor iyiye benziyor genital siğil üzerine uzmanlaşmış en azından. ama jinekolog diyor erkeklere de bakıyor mu? bir de fiyatları nasıl acaba?

Bi de propolis i damla olarak mı alıyorsunuz? ahcc çok pahalı olduğundan almaya yeltenemedim, malum bu ayda bütün aylığı doktora yatırdık.

teşekkürler cevap için.
    Evet hpv alanında uzmanlaşmış bir doktor olduğu için onu tercih ettik. Ben burada özellikle fiyat yazmayanlara da cok gıcık olaraktan acık bir şekilde fiyat bilgisi vereyim size. Sonucta insanlar zaten zor durumdayken bir de üstüne maddi acıdan zor bir durumken bi şeyleri kolaylastırmaya calışmak gerek diye düşünüyorum. Tabiki de herkese doktor aynı fiyatı vermez ama aşağı yukarı bi bilginiz olmuş olur. Hakan bey erkeklere de bakıyor o nedenle eşimin de tedavisini yapıyor ben de ona tedavi oldum 2 tane cok kücük siğilim var sanıyordum 6 taneymiş ben de ekranda gördüm minik gerizekalıları toplamda 500 lira ödedim. Eşimin sayı olarak coktu ve eşim toplam 1500 ödedi bunlara asetik asit testi dahil ve bir ay sonra kontrole gidiyorsunuz ücretsiz olarak. Asıl güzel olan kısmı şu daha sonra her gittiğinizde kac siğiliniz olursa olsun sadece 250 tl ödüyorsunuz.

Propolis olarak itü’nün markası olan beeo up kullanıyoruz alkol bazlı olan propolisi yani. Eczanelerde 60 lira gibi bir fiyata satılıyordu yanlıs hatırlamıyorsam. İmütor kompleksde de propolis ve çinko bulunuyor onu da muhakkak kullanın bence ahcc alana kadar. Gecmiş olsun. Ancak kötü alışkanlıklarınızdan kurtularak cinselliğe de bir süre ara vererek kurtulacaksınız bu gerizekalı virüsten merak etmeyin☺

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Beş katmanlı bir piramit düşün aşağıdan yukarıya önemli biçimde sıralayacağım. piramitin en altında iyi
    bir DOKTOR. onun üstünde AHCC özellikle ahcc biran önce alıp en kısa zamanda başla onun gücü çok etkili. Üçüncü katmanda aç karnına günde en az üç bardak YEŞİLÇAY iç. Dördüncü katmanda İMUTOR kullan piramitin en üstünde iki güne bir günde 30 dakika dışarıda KOŞ haftada 4 gün düzenli vücut o tempoya alışınca fişek gibi oluyorsun. ( bende iki sene uğraştım uğraşıyorum bir sene boyunca yeşilçay çörekotuyağı kefir sarımsak yuttum imutör kullandım pekmezin her türlüsünü içtim balıkyağı aldım propolis kullandım çinko aldım eczaneye bağışıklık güclendirici ne varsa ver dedim kasa kasa portakal mandalina kivi yedim bunun gibi bir sürü şey kafayı bozmuşum her gün forumdayım her gün biri bir şey keşfediyor yazıyor not defterime yazıyorum o gün ne keşfetsem gidip alıyorum mideye atıyorum o kadar çok uzamış ki liste neyi ne zaman alıyorum hangisi tok karnına hangisi aç hangisini unuttum kafa allak bullak karmakarışık ama bunları alıp iyileşeyim tek derdim bu tabi ki arada bir doktora git siğil yaktır doktordan çıkıp eve gelirken bir daha siğil çıkıyor ne yapsam olmuyor başka doktora gidiyorum üç siğil yakıyor eve gidip uyuyorum ertesi gün yanında beş tane çıkıyor kafayı yemek üzereydim tabi bir sene boyunca spor yapmadım tatlılar baklavalar alkol partileri püfür püfür sigaralar sağlıksız besleniyorum bir gün arkadaşım o göbek ne lan dedi yine eczaneden biten ilaçlarımı yenilerken tartı gördüm üstüne çıktım aman allahım 95 kilo olmuşum bir buçuk sene böyle geçti beş aydır sadece piramitteki beş şey var firesiz sadece bunları yaptım tabi arada balık yedim yaz ayları içecek olarak kefir içtim sağlıklı beslendim tam beş ay bitiyor 78 kiloyum ve ilk defa bir kaç aydır siğil çıkmıyor

Durum
    Yeni Üye

@Şans teşekkürler bilgiler için. Keşke baştan düzgün araştırıp düzgün bi doktora gitseydim. ama gerizekalı olduğum için 1-2 saat araştırıp siğil alanında uzmanlaşmış birine gittim genital siğil yerine. zaten siğilin bana kattığı en güzel şey heralde insanlara kendimi artık merhaba ben gerizekalıyım diye tanıştırıyorum. eskiden kendimi zeki falan sanar kibir yapardım.

Şimdi benimkine son bi şans vercem artık o kadar para verdik, olmazsa bir dahaki ay içim rahat gidebileceğim biri olacak.

Alıntı achilles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beş katmanlı bir piramit düşün aşağıdan yukarıya önemli biçimde sıralayacağım. piramitin en altında iyi
    bir DOKTOR. onun üstünde AHCC özellikle ahcc biran önce alıp en kısa zamanda başla onun gücü çok etkili. Üçüncü katmanda aç karnına günde en az üç bardak YEŞİLÇAY iç. Dördüncü katmanda İMUTOR kullan piramitin en üstünde iki güne bir günde 30 dakika dışarıda KOŞ haftada 4 gün düzenli vücut o tempoya alışınca fişek gibi oluyorsun. ( bende iki sene uğraştım uğraşıyorum bir sene boyunca yeşilçay çörekotuyağı kefir sarımsak yuttum imutör kullandım pekmezin her türlüsünü içtim balıkyağı aldım propolis kullandım çinko aldım eczaneye bağışıklık güclendirici ne varsa ver dedim kasa kasa portakal mandalina kivi yedim bunun gibi bir sürü şey kafayı bozmuşum her gün forumdayım her gün biri bir şey keşfediyor yazıyor not defterime yazıyorum o gün ne keşfetsem gidip alıyorum mideye atıyorum o kadar çok uzamış ki liste neyi ne zaman alıyorum hangisi tok karnına hangisi aç hangisini unuttum kafa allak bullak karmakarışık ama bunları alıp iyileşeyim tek derdim bu tabi ki arada bir doktora git siğil yaktır doktordan çıkıp eve gelirken bir daha siğil çıkıyor ne yapsam olmuyor başka doktora gidiyorum üç siğil yakıyor eve gidip uyuyorum ertesi gün yanında beş tane çıkıyor kafayı yemek üzereydim tabi bir sene boyunca spor yapmadım tatlılar baklavalar alkol partileri püfür püfür sigaralar sağlıksız besleniyorum bir gün arkadaşım o göbek ne lan dedi yine eczaneden biten ilaçlarımı yenilerken tartı gördüm üstüne çıktım aman allahım 95 kilo olmuşum bir buçuk sene böyle geçti beş aydır sadece piramitteki beş şey var firesiz sadece bunları yaptım tabi arada balık yedim yaz ayları içecek olarak kefir içtim sağlıklı beslendim tam beş ay bitiyor 78 kiloyum ve ilk defa bir kaç aydır siğil çıkmıyor
    ahcc dışında hepsi okey, ahcc de alıcam artık. günde 1 tane mi içiyosunuz bundan çünkü günde üç falan yazıyor şurada. bir de kapsül gibi olandan mı kutu olandan mı almak daha iyi?

Durum
    Özel Üye

Alıntı ghostreveries Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Şans teşekkürler bilgiler için. Keşke baştan düzgün araştırıp düzgün bi doktora gitseydim. ama gerizekalı olduğum için 1-2 saat araştırıp siğil alanında uzmanlaşmış birine gittim genital siğil yerine. zaten siğilin bana kattığı en güzel şey heralde insanlara kendimi artık merhaba ben gerizekalıyım diye tanıştırıyorum. eskiden kendimi zeki falan sanar kibir yapardım.

Şimdi benimkine son bi şans vercem artık o kadar para verdik, olmazsa bir dahaki ay içim rahat gidebileceğim biri olacak.

ahcc dışında hepsi okey, ahcc de alıcam artık. günde 1 tane mi içiyosunuz bundan çünkü günde üç falan yazıyor şurada. bir de kapsül gibi olandan mı kutu olandan mı almak daha iyi?
    Umarım bu defa memnun kalırsın doktorundan. Koter mi uyguluyordu?
    Genelde burdakiler time health marka ahcc kullanıyor ben de dahil. Burda da numarası var distribütör firmanın whatsapptan iletişim hatları var onlarla da görüşüp, arastırıp kafana yatanı alabilirsin.

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Re: Erkekler genelde takmıyor ama ben 2 yıldır artık kafayı yedim

mesaj silinmistir.

Bu Konu için Etiketler