Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulaklarim kopaydi da duymayaydim

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kulaklarim kopaydi da duymayaydim

Arkadaslar ozur diliyorum oncelikle ama yazmazsam catlayacagim. Bugun öğrendiklerimle kalan dunyamda basima yikildi. Herneyse artik eski sevgilim dahi demek istemedigim sahis. Bulundugumuz ilcede kim var kim yoksa iliskiye girmis. İsrarla sordugum kisileri alakam yok diye bagira cagira reddetmisti bana. ben bu adamda sigil falan yok diye kimbilir nerden kaptm diye yanip tutustum soylemeyecegm caktrmayacagm benden ayrilir diye biyerlerim catladi kendi psikolojimi mahfettim su duyduklarimdan sonra bana onun bulastirdigini ve bunu bile bile benden sakladigini dusunuyorum artik. Sevgime mi yanaym kaptigim hastaligima yanayim, onla oldurdugum zamana mi yanayim yoksa bundan sonra etrafinda gordugum kizlara mi tahammul edeyim gercekten dibin dibini yasiyorum

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Kulaklarim kopaydi da duymayaydim

mesaj silinmistir.

Durum
    Özel Üye

Alıntı corto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun.
    Resmen kendimi salak yerine konulmus kandirilmis zerre kadar sevilmemis sus kopegi gibi yaninda gezdirmis gibi hissediyorum. Benimle iliskiye girmek bile istemiyordu beyefendi bi sure sonra sikiliyormus meger ayni kadindan . Ayrilir ayrilmaz baskasinin koynuna girme planlari yapiyor onlara da bulastiracak. Lanet olsun ya verdigim emege yaziklar olsun. Bende diyorum saf saf nerden kaptm bu hastaligi diye hic ihtimal vermiyordum ona ya hemde hicccc

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Geçmişine bağlı kalmaktan vazgeçmelisin. Olan oldu. Ders çıkarıp önüne bakmalısın canım. Evet erkek arkadaşın oldukça karaktersizmiş. Ondan kurtuldun artık, iyi yönden bak olaya. Ben öyle yapıyorum. Bırak kimle ne yapıyosa yapsın. Seni ilgilendirmez artık sonuçta. Allaha havale et. Elinden başka bişey gelmez. Geçmişe dönüp kötü olayları en baştan sürekli yaşama. Tekrar geçmiş olsun.

Bu arada konu başlığı insanı korkutuyor. Ben allah korusun kanser falan oldun sandım.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişine bağlı kalmaktan vazgeçmelisin. Olan oldu. Ders çıkarıp önüne bakmalısın canım. Evet erkek arkadaşın oldukça karaktersizmiş. Ondan kurtuldun artık, iyi yönden bak olaya. Ben öyle yapıyorum. Bırak kimle ne yapıyosa yapsın. Seni ilgilendirmez artık sonuçta. Allaha havale et. Elinden başka bişey gelmez. Geçmişe dönüp kötü olayları en baştan sürekli yaşama. Tekrar geçmiş olsun.

Bu arada konu başlığı insanı korkutuyor. Ben allah korusun kanser falan oldun sandım.
    Ben onun bulastirdigina idrak edince sok oldum kuzum hic beklemiyordum ya saklayacagm diye gobegm catladi 6 aydir hergn yanyana. Resmen benim ruh sagligimla oynadi.. surekli psikolojik baski siddet korku... adam degildiki acikca soylesem bana destek olsa.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yalnız bu adam sağlam şerefsizmiş Mervecim. En kısa sürede bu kişiyle tüm bağlantını kes bence, böyle tipler tehlikeli olabilir. Hiç gözünü kırpmadan çat çat yalan söylemek, nafaka vermemek için komplo kurmak falan güzel karaktersizlik örnekleri..

Hepimiz zaman zaman hayatta büyüklü küçüklü dersler alıyoruz. Bende hpv olduğumda hpv kaptığım kişiden destek görememiştim, ayrılmıştım o ayrı ama olsun. Bazı şeylerle kendin uğraşman gerekiyor ve inan bana zamanla 'ben ne zorlukları aştım be' diyerek güçlü hissediyorsun. Üzülebilirsin, ağlayabilirsin ama her şeyden önce iyi ki paçayı kurtarmışım diye düşün. Hpv geçecektir, çözümsüz değil. Bundan 4 yıl önce ahcc bile bilinmiyordu, şimdi forumda hepiniz bir telefonla alabiliyorsunuz çok ciddiyim şanslısınız. Biz yurtdışından getirmek için çok uğraştık vs gibi şeyler yaşadık yani. En son ihtimal ahcc kullanırsın ve hpv den kurtulursun bunu dert etme, ama bu hayatına girmiş olan pislik için artık kafa yormana gerek yok.

not: forumun güzin ablası Arya hahahaha

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız bu adam sağlam şerefsizmiş Mervecim. En kısa sürede bu kişiyle tüm bağlantını kes bence, böyle tipler tehlikeli olabilir. Hiç gözünü kırpmadan çat çat yalan söylemek, nafaka vermemek için komplo kurmak falan güzel karaktersizlik örnekleri..

Hepimiz zaman zaman hayatta büyüklü küçüklü dersler alıyoruz. Bende hpv olduğumda hpv kaptığım kişiden destek görememiştim, ayrılmıştım o ayrı ama olsun. Bazı şeylerle kendin uğraşman gerekiyor ve inan bana zamanla 'ben ne zorlukları aştım be' diyerek güçlü hissediyorsun. Üzülebilirsin, ağlayabilirsin ama her şeyden önce iyi ki paçayı kurtarmışım diye düşün. Hpv geçecektir, çözümsüz değil. Bundan 4 yıl önce ahcc bile bilinmiyordu, şimdi forumda hepiniz bir telefonla alabiliyorsunuz çok ciddiyim şanslısınız. Biz yurtdışından getirmek için çok uğraştık vs gibi şeyler yaşadık yani. En son ihtimal ahcc kullanırsın ve hpv den kurtulursun bunu dert etme, ama bu hayatına girmiş olan pislik için artık kafa yormana gerek yok.

not: forumun güzin ablası Arya hahahaha
    Sizler iyiki varsiniz ya gercekten iyiki uye olmusum su foruma keske daha once gelseymisim. İnsan kimseye anlatamadigi seyleri bile burada anlatabiliyor.. yorum aliyor dusunuyor fikir alisverisleriyle kendi kendimize kanilara variyoruz falan 😂 ay guldugume bakmayin sinirlerim alt ust ne hissettigimi bile bilmiyorum.

Durum
    Admin

Merve ne ögretmenisin kuzu?

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve ne ögretmenisin kuzu?
    Sinif ogretmeni bebegm

Durum
    Admin

Ay çok tatlı bir meslek, gerçi çocuklar bazen çok gıcık ve gürültücü olabilir ya hani bu da olumsuz tarafı

Bu Konu için Etiketler