Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karsilikli surekli bulas?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Karsilikli surekli bulas?

Arkadaslar aklima yeni bir soru takildi. Simdi bu hpv tipleri bunyeden bunyeye gecerken tip degistiriyormus bu bazi arkadaslarimizin esle beraber yaptirdigi testlerle kanitlandi. Ben bu konuda soyle dusunuyordum. Nasilsa esime-erkek arkadasima bulastirdim artik ayni cinse sahibiz korunmazsiz da beraber olsak bisey farketmiyor. Zaten bizde mevcut oldugu icn yeni bi tiple karsilasmadigi icin beraber olarak bile bunu vucuttan atabiliriz zamanla diye dusunuyordum ki sonradan tip degistirdigini ogrendim. Simdi sorum su: bende diyelimki sigil yapan cinsleri var erkek arkadasima tip degistirerek sigil yapmayan cinsi gecti ve ben korunmasiz sekilde beraber olmaya devam ettim onda farkli tip oldugu icin ondan bana yine gecer mi ? Eger bu sekildeyse kesinlikle hpv olundugunda iliski kesilmeli yoksa iyilesmek mumkun olmaz . Korunmasiz beraber olarak cift olarak negatif olan var midir acaba bunun ornekleri oldu mu hic bu forumda?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Karsilikli surekli bulas?

Korunmasız birlikte olunmamalı hpv oldugun sureci uzatırsın, tip yine degiştirip başka tiplerde eklenir mi bilmiyorum ama bu yapılan pin-pon etkisi ile sürekli bulaş olayının devam etmesi olur. Mutlaka prezervatif ve sigilsiz olmak gerekli.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korunmasız birlikte olunmamalı hpv oldugun sureci uzatırsın, tip yine degiştirip başka tiplerde eklenir mi bilmiyorum ama bu yapılan pin-pon etkisi ile sürekli bulaş olayının devam etmesi olur. Mutlaka prezervatif ve sigilsiz olmak gerekli.
    O zaman ayriligimda da varmis bi hayir.. prezervatif kullandiramiyordum ben hpvyi soyleyemiyordum da.. kimbilir daha ne kadar surecekti bu surec kabus gibi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet çift olunca süreç cinsel açıdan sıkıntılı olabiliyor canım benim

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. Cünkü bu durumdayım😬 ikimizde de farklı tip var. Su an onda ki tipe karsı bagısıklığım var mı vücüdum tanıyor mu? Çok merak ediyorum. Şubat ayında test yaptıracağım tekrar bakalım onda ki tip cıkacak mı korunarak ilişkiye devam ediyorum sadece ama

Durum
    Özel Üye

Alıntı Minnoş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. Cünkü bu durumdayım😬 ikimizde de farklı tip var. Su an onda ki tipe karsı bagısıklığım var mı vücüdum tanıyor mu? Çok merak ediyorum. Şubat ayında test yaptıracağım tekrar bakalım onda ki tip cıkacak mı korunarak ilişkiye devam ediyorum sadece ama
    İste farkli tipse o tipin de sana yine gecme veya degiserek gecme ihtimali olabilir kimse bilemiyor bu durumu emin olamiyor. Doktorlar acaba ne dusunuyor bu konuda

Bu Konu için Etiketler