Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Duygusal boþluk

Durum
    Cloudslove - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Duygusal boþluk

Selam,

Kendimi güçlü sanýyordum da,düþündüm de ben bir duygusuz makine olamam ki,benim de bir pes etme noktam olacak..

E bi diðer yandan yine düþünüyorum,çabalýyorum negatif olmak için de ne için,kimin için.. benim emek verdiðim ve kazanacaðým o zafere benim gibi merhamet edip,beni sarýp kollayacak bir adam olacak mý.. ( yakýn zamanda gördüm ki olmuyor )
    Bakýyorum,adam- kadýn hpvli.. ama kendini bu yola feda etmemiþ,devam ediyor hayatýna hatta öyle bir rahat ki siðillerim çýkmasýn benim huzurum yerinde diyeni bile var..

Peki,bu zor geliyor. Kimse istemiyor kusursuzluk.. e gönül,duygusal boþluk ben bunlarý tek baþýma nasýl kandýracaðým... ? Ya da pes edeceðim herþeyden,ne negatif olma kaygým olacak ne de yalnýzlýk kaygým.. eskisi gibi.

Çok sýkýþtým ey forum,çok düþtüm boþluða..

Bir yanlýþýn eþiðindeyim,tutup saraným yok.

Durum
    rhcp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Duygusal boþluk

Kimin için? Kendiniz için. Kimsenin sizi sarýp sarmalamasýný çektiðiniz bu yolda yaþadýklarýnýzý anlamasýný, sizi takdir etmesini beklemeyin. Üzgünüm ama bu böyle. Sadece biz kendimiz varýz, hayat yolunda karþýmýza bize gerçekten destek olacak yarý yolda býrakmayacak bedeninizi deðil kalbinizi saracak birini bulursanýz ne ala. Geleceðe karamsar olarak bakmaktan da bir fayda yok en iyisi elinden geleni yapýp akýþa býrakmak.