Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2017 yılına sigarayı bırakarak girelim !?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: 2017 yılına sigarayı bırakarak girelim !?

İki sene takmak cok uzun ya bende takmak istemiyorum ama daha basındayım 6 ay oldu..ben forumda ilklerdenim ondan degişik bi hikayem yok ilk aylar siğiller cıktı suan görünürde yok onları bitirmeye ugrastım iki 3 ay o şekilde suan psikolojiyi düzeltmeye calısıyorum.ama basarısızım�� verrutol ve kriyo birlikte etkili bi yöntem gercekten

Durum
    skyslim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki sene takmak cok uzun ya bende takmak istemiyorum ama daha basındayım 6 ay oldu..ben forumda ilklerdenim ondan degişik bi hikayem yok ilk aylar siğiller cıktı suan görünürde yok onları bitirmeye ugrastım iki 3 ay o şekilde suan psikolojiyi düzeltmeye calısıyorum.ama basarısızım�� verrutol ve kriyo birlikte etkili bi yöntem gercekten
    vallahi ben zaten pişmanım taktığıma. taktım ama uğraşmadım açıkçası üzerine düşmedim. kendime hiç iyi bakmadım. hala da baktığım söylenemez. onu yapmaya çalışacağım işte artık. forumlara vs haberlere hiç bakmıyordum 1 seneyi aşkındır. şimdi motivasyon ve paylaşım maksatlı bunu yapmaya karar verdim. çünkü içine atmak bir süre sonra delirtiyor en azından burda ortak dertlere sahip insanlarla iletişim kurup konuşabiliyoruz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı skyslim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi ben zaten pişmanım taktığıma. taktım ama uğraşmadım açıkçası üzerine düşmedim. kendime hiç iyi bakmadım. hala da baktığım söylenemez. onu yapmaya çalışacağım işte artık. forumlara vs haberlere hiç bakmıyordum 1 seneyi aşkındır. şimdi motivasyon ve paylaşım maksatlı bunu yapmaya karar verdim. çünkü içine atmak bir süre sonra delirtiyor en azından burda ortak dertlere sahip insanlarla iletişim kurup konuşabiliyoruz.
    Tabii ki, gencler bız kader arkadasıyız hahahahaa aynı yolu yuruyoruz bu yolun yolcusuyuuuuz

Durum
    Susamuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sigarayı bırakalı 4.5 sene oldu. Hala inanamıyorlar çünkü günde 2 pakete yakın içerdim. Ben bıraktıysam cidden herkes bırakabilir o derece...

Benim maceram siğara bırakma polikliniğinde başladı. Doktorun verdiği ilaçla sigarayı bıraktım, psikolojik değil gerçekten etkili ilacın adı Zyban

Doktor 6 kutuya kadar kullanabileceğimi, sayıyı bana bıraktığını söylemişti ben 2 kutu kullandım.

Tabi sigarayı ilaca başladıktan sonra 8.gün bıraktım ve o gündür bir daha elime almadım.

İlk 10 gün ilaçla birlikte sigara içilmesini söylüyor doktorlar

Mutlaka git, inan faydasını göreceksin...
    Verdiği sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediğimiz şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan şey aldatıyor bizi. Bir eliyle verdiğini öteki eliyle alıyor. Uzaklığın büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiğini görüyoruz. Mutluluk güneşli ovanın üzerinde dolaşan bir küçük buluta benziyor önü arkası pırıl pırıl bu bulutun, ovaya yalnız onun gölgesi düşüyor...

Bu Konu için Etiketler