Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc (negatif olmak)

Durum
    Lili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc (negatif olmak)

Merhaba sitede yasak mı bilmiyorum ama elimde 3 paket ahcc var uygun fiyata vermek istiyorum ben iyileştim çok şükür. Site kurallarına aykırı ise silerim mesajı kusura bakmayın

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc

Geçmiş olsun. Çok sevindim iyileşmiş olmana. hpv testinden nefatif aldın mı acaba yoksa uzun süredir siğil cıkarmadığın için mi negatif olduğunu düşünüyorsun?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Lili sitede satış normalde yasak ama iyi niyetlisin fazladan elinde kalmıs anlasılan. Alan olursa burdan verebilirsin bir kereye mahsus.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim arya test sonucum negatif geldi

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cokkk sevindim. Ne yaptınız süreciniz nasıldı bize de anlatırsanız cok seviniriz

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Lili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar surdu neler yaptiniz

Durum
    Özel Üye

Bu arada cok gecmis olsun kotu gunler bitti 👏🏻👏🏻 Sureci bekliyoruz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Liliye özel mesaj attım bizlere negatif olma hikayesini anlatsın diye bakalım umarım yazar

Durum
    Yeni Üye

Tekrar merhaba arkadaşlar hpvyle 2 yılım geçti. 4 tip çıktı 16 39 51 66. Bi kere koter oldum başka siğil çıkmadı.Çok ama çok korktm. Kolonoskopi biyopsi yaptırdım. Sonra ankarada iyi bi doktora gittim o beni çok rahatlattı. Bu süreçte propolis/zerdeçal-kefir-çörek otu yağı/yeşilçay/dengeli beslenme/ imutor/c vit herşeyi kullandım her gün havuç yedim. Psikolojik olarak zor bi dönem gerçelten. Sonra takmamaya karar verdim. 2 sene her türlü cinsel ilişkiden uzak durdum. Daha sonra 3 ay ahcc kullandım ama her gün 5 tane ilaç içmek psikolojik olarak hasta hissetmeme neden olduğu için bıraktım.6 ay önce tiplendirme de negatif sonucunu aldım umarım test doğrudur. En son 10 gün önce smearim temiz geldi.herkes kurtulacak bundan sadece zaman ve hayatınıza her konuda denge kurmanız yeterli )

Durum
    Özel Üye

Tekrar merhaba arkadaşlar hpvyle 2 yılım geçti. 4 tip çıktı 16 39 51 66. Bi kere koter oldum başka siğil çıkmadı.Çok ama çok korktm. Kolonoskopi biyopsi yaptırdım. Sonra ankarada iyi bi doktora gittim o beni çok rahatlattı. Bu süreçte propolis/zerdeçal-kefir-çörek otu yağı/yeşilçay/dengeli beslenme/ imutor/c vit herşeyi kullandım her gün havuç yedim. Psikolojik olarak zor bi dönem gerçelten. Sonra takmamaya karar verdim. 2 sene her türlü cinsel ilişkiden uzak durdum. Daha sonra 3 ay ahcc kullandım ama her gün 5 tane ilaç içmek psikolojik olarak hasta hissetmeme neden olduğu için bıraktım.6 ay önce tiplendirme de negatif sonucunu aldım umarım test doğrudur. En son 10 gün önce smearim temiz geldi.herkes kurtulacak bundan sadece zaman ve hayatınıza her konuda denge kurmanız yeterli )
    Ahccyi hpvnin kacinci ayinda kullanmaya basladiniz bana 2 yil cok uzun geldi

Bu Konu için Etiketler