Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vajina agzi beyazlik??

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Vajina agzi beyazlik??

Arkadaslar gecenlerde doktora gittigimi vajina girisinde beyazlama gordugumu doku degisimi mi acaba diye korktugumu belirtmistim. Doktor sigil falan yok dedi smear 4 ay once aldirdiysan gereksiz deyip almadi. Beyazlama icin de doku degisimi oyle olmaz gozle gorulmez biz bile biyopsiyle zor goruyoruz deyip sadece mantar ilaclari yazarak gonderdi beni. Tabi tatmin olmadim hemen baska bi doktora randevu aldim dun gittim. Dedimki butun cinsel hastalik testlerime kan idrar ne var ne yoksa bakin smear alin. Vajina icinde doku degsiiminden supheleniyorum beyazlasma olusuyor bu nedir falan filan derken ben , tamam dur ben senin derdini anladim dedi. Envai cesit hastaligin kan testini istedi sanirim. Kan verirken bazilarini daha onceden vermissin deyip almadilar o halde bile birsuru kan verdim. Neyse doktor smear aldi kultur testi aldi kolnoskopi yapti sanirim icinde bisey gozukmuyor dedi. Beyazlik icinde ondan bisey olmaz iyilesme sirasinda olur oyle dedi. Onceki doktorun sigilin yok dedigi yerde bu doktor sigiller buldu kotere alalim istersen dedi olur dedim. Carsamba gunu koter olacagim bugun de kan sonuclarimi alacagim durumdan sizleri haberdar ederim. Doktor devlet hastanesi doktoru gercekten davranislarina ve beni anlayisina hayran kaldim 🙏🏻🙏🏻 Ozetle bi doktor biseyiniz yok dedi diye ikna olmayin zaten kendinizi en iyi siz bilirsiniz insan yanlis bi tani konuldugunda zaten tatmin olmuyor suphe kaliyor . Cok heycanliyim umarim kotu birsey cikmaz 🙄🙄

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Vajina agzi beyazlik??

Hpv ile alakası olduğunu düşünmüyorum Cidden mantar olmuş olabilirsin. Çünkü bende de benzer bir şey 1-2 gün başıma gelmişti, mantar kremi sürdüm ve 2 günde geçmişti.

Durum
    Özel Üye

Ben yikayinca gecmedigi deri renginde degisiklik oldugu icin mantar gbi dusunmedm canm bakalim sonuclarm cikmis birazdan ogrenecegm cok korkuyorm

Durum
    Admin

Aynen deri renginde değişiklik oluyor canım mantar kremi var eczanelerden de bulabilirsin doktoruna danışıp kullan derim canım.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sonuçlarını bize de haber et canım. Geçmiş olsun

Durum
    Özel Üye

Arkadaslar sonuclarim tertemiz kanla alakali herseye bakti doktor biseyin yok dedi kultur testi de temiz dedi yarin kotere aliyor beni. Biyopsi falan alin dedim biz hallediyoruz gerek duysak aliriz zaten sen bize birak diye kizdi bide ☹ Ay cok korkuyorum heyecandan smeari sormayi unuttm ama o bi gunde cikmaz zaten heralde yarin koterden sonra tekrar yazarim 🙏🏻

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sonuclarim tertemiz kanla alakali herseye bakti doktor biseyin yok dedi kultur testi de temiz dedi yarin kotere aliyor beni. Biyopsi falan alin dedim biz hallediyoruz gerek duysak aliriz zaten sen bize birak diye kizdi bide ☹ Ay cok korkuyorum heyecandan smeari sormayi unuttm ama o bi gunde cikmaz zaten heralde yarin koterden sonra tekrar yazarim ����
    Senin adına sevindim canım. Bence de zaten o beyazlık dediğim gibidir. Bişey değildir. Bana fizyolojik demişti doktor. Hadi bakalım haberlerini bekliyoruz

Durum
    Admin

Çok sevindim canım

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Özel Üye

Bugun oglen koterden ciktim bi tane falan yakmis galiba canim hic acimadi hala acimiyor. Patolojiye gönderecek kadar buyuk degldi dedi aldara falan hic bisey kullanmana gerek yok sigilin yok dedi bekle bi sure dedi yeniden tabiki nuks edeblir dedi. Sadece akinti icin fitil verdi sanirim o beyazligin kaynagi gercekten hpv degl ben onunla kafayi bozdugm icn sacma sapan seyler dusunmusum kan sonuclarim da temiz. Bu arada 2 haftadir kendime yapmadigm eziyet kalmadi depresyondan tutun sevgiliden gorulen siddet intihara kadar herseyi yasadim. Agladim zirladim. Artik aglayacak kadar psikolojim bile yok psikolojik ilaclar yuzunden ruh gibi geziyorum donuk donuk bakiyorum etrafa neyse demem o ki agir bunalim ve stres altindayken bile sigilim cikmadi cok sukur ahcc ile 2.5 ay oldu doktora sordum bilgim yok dedi ama ben sigil konusunda cok fazla nuks yasayan biriydim. Arkadaslar reklam gibi dusunmeyin inanin bi cikarim yok bende bilmiyorum sebep o mu degil mi ama gercekten ben kullandiktan sonra boyle oldu ustelik ne yiyorum ne iciyorum psikolojimi bi toparlayabilsem cok daha guzel seyler olacak inananiyorum ama yasadiklarim cok agir. Bu arada hala tatmin olmadim sonuclar icin temmuzun sonunda universte hastanesinden de randevum var kafam rahatlayana kadr bi kac yere bu sekilde butun tetkikleri yaptirmayi dusunuyorum. Abartiyorum mu bilmiyorum ama calistigim yere yani doguya gittigimde hastane imkanim olmayacak ondan dolayi bu kadar uzerine dustum bide bazen temiz çıkıyor ama oyle olmuyor yorumlarini okudukca....

Bu Konu için Etiketler