Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv siğil azalması ve viral yük

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv siğil azalması ve viral yük

Negatif olan arkadaşlar tamamen siğilleriniz çıkmamaya başlamadan önce son siğilleriniz sayı ve inatçılığı tekrar süreleri bakımından ne durumdaydı? son zamanlar viral yük azaldığında siğillerin sayısı teke mi düştü yokettikten sonra kaç kez tekrarladı

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: gidişat

Cok guzel soru bende bunu merak ediyordum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: gidişat

Achilles, hpv negatif olmuş olan biri olarak cevap vereyim Ama negatif olup hala burda takılan pek kişi bulamazsın burda o insanlar güzel atlara binip gittiler siğiller azalmıştı. Mesela daha önceden, 1 ayda 4- 5 siğil çıkarıyorsam, siğil çıkarmamaya başlamadan önce 1 ayda 1 siğil çıkarıyordum ve minikti. Tabi bu süreçte ben 3 aydan bahsediyorum. 3-4 aydan sonra da hiç siğil çıkarmamaya başladım. Bu azalma başladıktan 3-4 ay sonra siğil çıkması durdu.

Bu arada konunun başlık kısmını iznin olursa değiştirmek istiyorum. Güzel bir soru sormuşsun ama üyeler ''gidişat'' diye bir başlıkta böyle bir soru soracağını tahmin etmezler bu sebeple başlık kısımlarımız yazdığın şeyin ana teması olmalı mesela bu konuya en uygun olan başlık ''siğil azalması ve viral yük'' olabilir. Yeni gelen üyelerin okumasını ve araştırmasını kolaylaştıralım

Durum
    Özel Üye

Cevap: Hpv siğil azalması ve viral yük

Mesela ben bu konuda benim surecimi anlatayim hpvyi ilk kesfetigimde ilk 2 3 ay deli gibi sigil cikardim verrutolle yakmadigimda veya koter olmadigimda vajina icine kadar ilerliyordu durum cok vahimdi 3 ay boyle devam etti sonra ahccye basladim 2 ay daha sigil cikarttm ama ahcc ile 2 ayin sonunda kuculdugunu ve azaldigini farkettm suan 3. Aydayim tek tuk cikiyor sanirm veya eskiden olup gecmeyenler vardir yeni olusum farketmiyorum. Ama burda cok uzun yillarca hpv tasiyan kisileri duydukca sanki gecmeyecekms gbime geliyor

Durum
    Admin

Mervecim aynı bende senin gibi oldu. İlk 4-5 ay full siğil çıkardım. Vajina içinde de vardı ve doktor onları koterle yaktı. Hatta ilk 2-3 ay vajina icinde sigil yoktu sonradan sıçramış oraya. Daha sonra bu süreç hpv olduğum andan beri 8 ay falan boyle devam etti. Daha sonra leep operasyonu oldum, olduktan sonra siğillerim azaldı ama yine de çıkıyorlardı, sonra ahcc ye başladım ve hiç siğil çıkarmadım. Zaten 8 ay ahcc kullandım sonra da hpv negatif oldum

Durum
    Özel Üye

Arya canim ben gercekten ahcc etkisine inaniyorum kim kullanmaya baslasa 3 ay sonra azalma gordu aksini iddia eden varmi blmiyorm ama ben okumadim hic oyle birsey. Bende 8 ay kullanmayi planliyorum yaninda imutor de takviye edecegm su aralar ilac alamiyorum sadece yakin zamanda ilac zehirlenmesi yasadigm icn olabildignce az sey kullanmaya calisiyorm bi sure . Resmen burda kendimizi denek ede ede onla bunla karsilastirarak hastaligi cozuyoruz 😂

Durum
    Admin

Tabi canım. Hangi doktor ahcc'yi yaymış? Ben kendi adıma oldukça gurur duyuyorum yarattığım bu platformla ve ahcc kullanmamla, sizlere de önermemle. Sizlerde bana güvendiniz, araştırmaları okudunuz, hepiniz gelmiş geçmiş tüm üyeler yani ve yazıldığından çok daha fazla kişi negatif oldu. Ben bunu hem kendi başarıma hem de sizlerin de bunu fark edip olumlu yorum yapmasına bağlıyorum. Bunu biz başardık. Zamanla doktorlar da ahcc'yi tanıdı ve şu an birçok doktor öneriyor. Ahcc'nin ne olduğu bilinmezken forumda ahcc yazıları yazdım, sordum, ettim vs vs. Bazen reklam yapıyorsun diyenler olabiliyor sanki kötü ve faydasız bir şeyi öneriyormuşuz gibi.. sanki kandırmaca varmış gibi ama olsun. Herkesin fikri neyse zikri de o olur diyip geçiyorum. Ahcc kendini kanıtladı zaten, hala birçok araştırma yapılıyor ve yakın zamanda çözümü olacak tam anlamıyla. Ben bu kadar önermeseydim, üstüne basa basa önermeseydim, savunmasaydım ve sizlerde ahcc'yi kullanmasaydınız, bu noktalara inan gelemezdik. Her hpv negatif olan kişi için ayrı ayrı mutluyum. İster reklam yapıyor desinler ister fazla öneriyor desinler. Ölçülü olmaya çalışıyorum ama inan ki kıyamıyorum anlatıyorlar birçok şey, içimden ''bak böyle bir şey var ismi ahcc sen bir araştır'' diyesim geliyor demeden duramıyorum yani. Demezsem saklıyormuşum gibi..

Bu hepimizin başarısı ve kendimizi denek yapa yapa bu hastalıktan kurtuluyoruz aynen öyle Mervecim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Uzun zaman sonra merhaba herkes. Şimdi şöyle bir soru var kafamda .uzun zamandır siğilim olmadıgını söyleniştim hatta atlatmıs olabilirim virüsü ama emin degilim..virüsün viral yükü azalmıs olabilir Cinsel perhiz olayını yaptıgımdan ötürü..suan sevgilimle uzagız fakat evlendigimiZde cinsel hayatım daha aktif olacagından ilişkiye girdikce tekrar sigillerin ortaya cıkması muhtemel midir buyrun sohbete

Durum
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zaman sonra merhaba herkes. Şimdi şöyle bir soru var kafamda .uzun zamandır siğilim olmadıgını söyleniştim hatta atlatmıs olabilirim virüsü ama emin degilim..virüsün viral yükü azalmıs olabilir Cinsel perhiz olayını yaptıgımdan ötürü..suan sevgilimle uzagız fakat evlendigimiZde cinsel hayatım daha aktif olacagından ilişkiye girdikce tekrar sigillerin ortaya cıkması muhtemel midir buyrun sohbete
    Sanmiyorum ya bence sen o zamana kadr negatif olursun olmasan bile hastaligi yenme duzeyinde olursun ilk yakalandigimizdaki ataklat gibi sigil olacagini ben hic sanmiyorum ama esinde de varsa ne olacak ? Onda yoksa iliskiyle hic bi alakasi yok bence

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanmiyorum ya bence sen o zamana kadr negatif olursun olmasan bile hastaligi yenme duzeyinde olursun ilk yakalandigimizdaki ataklat gibi sigil olacagini ben hic sanmiyorum ama esinde de varsa ne olacak ? Onda yoksa iliskiyle hic bi alakasi yok bence
    Ben siğillerimin farkındaydım onla sevgili olmadan önce durumu bildigimizden cinsellik yoktu bisüre aramızda ne zamanki sigiller gecti bi süre sonra bişeyler oldu .. yani bilemiyorum altan gercekten

Bu Konu için Etiketler