Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 69 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv siğil azalması ve viral yük

Durum
    minikhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv siğil azalması ve viral yük

Biraz geç oldu anlatayım. Hala sigilim çıkmadı. Ögrendigim zaman sadece iki ya da 3 ay imutor kullandım. Mayis ayında da dediğim gibi koter işlemi gördüm o gün bugündür hiç sigilim çıkmadı. Çok özel bişey yapmadım. Kafama hiç mi hiç takmadim. Meselenin de bundan ibaret olduğuna inanıyorum. Bence bu kadar abartmamalıyız. Kafaya taktikca vücuttan atmanin zorlastigina inanıyorum tıpkı fazla kilolar gibi. O yüzden relaks olalım. Yüzde 90 ihtimalle en geç 3 4 senede vücuttan atacağız zaten. Sevgilim uzakta olduğu için mayıstan beridir cinsellik de yaşamıyorum bu arada. Belki onun da etkisi olmuştur. Ama gelse prezervatif kullanır yaparım yine. Relakssss

Durum
    Alyssia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalaar

Arkadaslar benim cok merak ettigim konu su. Simdi benim sadece vajina girisinde sigillerim var. Disinda yok cok şükür. Nemli bolge kendi kendini tedavi etmekte daha basarili diyorlar. Simdi AHCC imutor ve benzeri takviyeler kullanarak sigilleri yaktirmadan kendi kendine kuculup yok olmalarini bekleyebilir miyim? Bircok arkadas doktorlara guvenmiyor bu konuda cunku islem yaparken kanatip kopartildiginda diger bolgelere de bulasacagi yoksa da bulasip daha cok cogalabiliyor. Tabi surekli yaralar iyilesti mi gecti mi psikolojik yuku cabasi. Yani bu durumda aslinda vucudu bu sekilde kabullenip cok kafaya takmadan 8 ay ahcc kullanmak daha mi mantikli acaba? Benim sigillerim vajina icinde oldugu icin zaten tedavi yontemi olarak tam emin olamiyorum, kimisi lazer diyor, kimisi koter olmaz diyor.. birde nereye kadar gorebilecek doktor, tamamen icinin temizlendigini hicbir zaman bilemicem... lutfen ayni durumda olanlar bi fikir versin hepinizi opuyorum

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Alyssia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalaar

Arkadaslar benim cok merak ettigim konu su. Simdi benim sadece vajina girisinde sigillerim var. Disinda yok cok şükür. Nemli bolge kendi kendini tedavi etmekte daha basarili diyorlar. Simdi AHCC imutor ve benzeri takviyeler kullanarak sigilleri yaktirmadan kendi kendine kuculup yok olmalarini bekleyebilir miyim? Bircok arkadas doktorlara guvenmiyor bu konuda cunku islem yaparken kanatip kopartildiginda diger bolgelere de bulasacagi yoksa da bulasip daha cok cogalabiliyor. Tabi surekli yaralar iyilesti mi gecti mi psikolojik yuku cabasi. Yani bu durumda aslinda vucudu bu sekilde kabullenip cok kafaya takmadan 8 ay ahcc kullanmak daha mi mantikli acaba? Benim sigillerim vajina icinde oldugu icin zaten tedavi yontemi olarak tam emin olamiyorum, kimisi lazer diyor, kimisi koter olmaz diyor.. birde nereye kadar gorebilecek doktor, tamamen icinin temizlendigini hicbir zaman bilemicem... lutfen ayni durumda olanlar bi fikir versin hepinizi opuyorum
    İşlem yaptırmadan o siğillerin düşmesi cok düşük ihtimal

Durum
    hakan_strk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Dertlihpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc ye 20 nisan gibi başladım sabah aç karnına 6 tablet kullandım. Testis bölgemde dipdibe yaklaşık 20 adet siğil vard. Testislerle bacağımın birleştiği yerde ise dipdibe büyümüş ve üst üste çıkmış 2cm genişliğe uzanmış sayısını kestiremediğim siğiller vardı. O zamana kadar kriyo uygulattım ve arttıkça arttı, 1 ay geçmeden daha fazlası çıkıyordu. Alkol Bazlı propolis kullandım döktü daha fazlası çıktı, elma sirkesi kullandım uzun süre tam dökmedi daha fazlası çıktı. Yani ne uyguladıhsam cıkmaya devam etti. 14 mayıs 19 tarihinde kotere özel bir kadın doğumcıa gittim(erkeğim) koter işlemi uyguladı 1 ay sonra gittim. sonrasında gözden kaçırdığı 5 siğil için podofilin solisyon uyguladı onlarında 1 tanesi var suan ve onun dışında hiç bir oluşum yok 2 ay olacak neredeyse. Bu konu üzerinden devam ederim. Bu illetten kurtulsamda burada herkese yardım edicem
    O bahsettiniz losyonu hekim kendisi mi uyguladı siz kendinize mi uyguladınız? Birde uygulandığı zaman acı veya yanma hissettiniz mi?

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yaktirmalisin veya dondurmalisin.Ben de kendine kendine gececegini sanmiyorum.Benim mudahale ettirmedigim1 ay gibi kisa bir sure icinde boyutlari buyuyup cogalmisti.

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Nora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaktirmalisin veya dondurmalisin.Ben de kendine kendine gececegini sanmiyorum.Benim mudahale ettirmedigim1 ay gibi kisa bir sure icinde boyutlari buyuyup cogalmisti.
    Nüks durumunuz var mı

Durum
    girllpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haha teşekkür ederim hala da bilgilenmeye devam ediyorum.

Hepiniz negatif olacaksınız bence merak etmeyin. Forumda şu an 1000'den fazla 1060 üye var. Sence hepsi burda mı? Aktif olarak üye giriş çıkışı yapan toplamda 200 kişi falan var. Peki diğerleri neredeler 3 yılda ne oldu dersen? Çoğunun artık hpv diye bir derdi yok o sebeple foruma girmeyi bıraktılar. Eski hpv.ws adlı foruma da baktığında göreceksin eski üyelerden kimse yok.. Negatif olan gidiyor.. Giderken bizi unutmayın ama bi Arya vardı diyin hahaha arada uğrayın sadece sohbet dahi olsa bi özel mesajla
    Arya merhaba sizin yorumlarınız bana çok iyi geliyor. Belki hikayemi duymuşsunudur. Kısaca bakireyim ve türlerimi bilmiyorum. Doktor aldara verdi 1 ay oldu siğillerim küçüldü 2-3 tanesi de geçti. Yaktırmaktan çok korkuyorum ve maddi olarak zor olacak ailem bilmediği için. Bir kaç ay sonra da ahcc ye başlıyorum. İnşallah iyi gelir. Çaresiz ve bilgisiz olarak bu hastalığı yaşamak çok zor😞

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı girllpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya merhaba sizin yorumlarınız bana çok iyi geliyor. Belki hikayemi duymuşsunudur. Kısaca bakireyim ve türlerimi bilmiyorum. Doktor aldara verdi 1 ay oldu siğillerim küçüldü 2-3 tanesi de geçti. Yaktırmaktan çok korkuyorum ve maddi olarak zor olacak ailem bilmediği için. Bir kaç ay sonra da ahcc ye başlıyorum. İnşallah iyi gelir. Çaresiz ve bilgisiz olarak bu hastalığı yaşamak çok zor😞
    Merhaba girlpower, eminim hikayeni okumuşumdur ama hangi hikaye senin bilemiyorum lütfen kişisel algılama foruma yeni gelen ve hikayesini anlatan ve bana özelden yazan birçok kişi var bu sebeple unutabiliyorum. Ama yorumlarım iyi geliyorsa mental olarak sana, çok sevindim.
    Bakire isen çok yapacak bir şey yok, yaktırma değil de dondurma (kriyoterapi) öneririm. cildiye yani dermatologlar yapıyor bunu.
    Maddi olarak seni sürekli dondurmak zorlayabilir aileden maddi destek de alınmadıgı icin, seni çok iyi anlıyorum hepimiz aynı yollardan geçtik ailesine bahsedemeyenler olarak. Yüksek ihtimal rahimde hücre değişikliği falan olmaz bakire oldugun için bu konuda endişelenme ama sigilleri düzenli tedavi ettirmen lazım. ayda 1 mesela gidip kaç tane sigil varsa yok ettirebilirsin. Bunun icin bütçe ayırırsan çok iyi olur çünkü sigil tedavisi yapılmadan sigiller öylece dururken ahcc kullanmak ordaki viral virüs yükünün varlıgına işaret. En kötü tek tük sigil cıkıyorsa elma sirkesi ile kendin halletmeye çalışabilirsin hem ahcc hem de sigil tedavisinin birlikte olması çok önemli.

Durum
    yardımaihtiyacımvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba tekrardan çıktı mı siğiliniz

Bu Konu için Etiketler