Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv siğil azalması ve viral yük

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv siğil azalması ve viral yük

İnanın abi zaten ya ben kendim kullandım bunu sizr hiç zararlı olan ya da faydası olmayan bir şey önerir miyim bu arada cidden herkesten negatif yazıları bekliyorum. birçok kişi negatif olup tüyüyor negatif oldugumuzu, nasıl oldugumuzu süreci yazalım gideceksek öyle gidelim forumdan hahahaha

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanın abi zaten ya ben kendim kullandım bunu sizr hiç zararlı olan ya da faydası olmayan bir şey önerir miyim bu arada cidden herkesten negatif yazıları bekliyorum. birçok kişi negatif olup tüyüyor negatif oldugumuzu, nasıl oldugumuzu süreci yazalım gideceksek öyle gidelim forumdan hahahaha
    Aryacim merak etme ben negatif olsam buraya bagira bagira yazacagim butun sureci de anlatacagim 😂

Durum
    Admin

Sağol canımın içi hahahaha bekliyorumm

Durum
    Tywin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Henüz negatif olmadım ama kabaca 2 aydır siğil çıkarmadığım için yazmak istiyorum. Ben de kabaca 1 sene boyunca siğil çıktı, yani ilk 1 sene hep siğilim vardı. Tabii bunun sebebi de hastalığa ilk sahip olduğum zamanlar ihmalimden dolayı büyüyen siğilleri çok takmamam ve büyük hale gelince doktora gittiğimde yaktırma işlemi yerine dondurma işlemi yapılmasıydı. O büyük siğillerimden kabaca 8-9 ay sonra yaktırma ameliyatı ile kurtulabildim. Ondan sonra bir kez daha genital bölgemin farklı yerlerinde çıktı fakat hem dondurma işlemi hem de Aldara krem ile onlardan da kurtuldum. Şu an dediğim gibi 2 aydır siğillerim yok, umarım bu şekilde devam eder.

Ben de başlıktaki soru ile ilişkili bir soru sormak istiyorum, cevaplandıysa kusura bakmayın. Siğiller çıkmadıktan kaç ay sonra negatif olduğunuzu öğrendiniz? Mesela benim 2 aydır çıkmıyor siğillerim, kaç ay sonra HPV'den temizlendiğime emin olabilirim?

Durum
    Admin

@Tywin, bana eski dermatologum 7-8 aydır siğil çıkmıyorsa siğillerden kurtulmuşsundur artık demişti.

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@Tywin, bana eski dermatologum 7-8 aydır siğil çıkmıyorsa siğillerden kurtulmuşsundur artık demişti.
    uzun zamandır yazmıyordum o zaman bu konu da benden bilgi vereyim biraz ben 3-4 ay siğil çıkardım aynı sizin gibi geçmeyecek düşüncem çok oldu en son yaptırdığımda 57 siğilim vardı iç dış ve sonra daha da çıkmadı çok şükür ki 4 aydır siğilim çıkmıyor ahccnin elimde son 1 açılmamış kutusu 1 tane de açılmış kullandığım kutusu var eğer negatif olursam bende bağıra bağıra yazacağım😀

Durum
    Özel Üye

57 sigil nasil anlasiliyor ya minik minikleri de mi sayiyorlar doktorlar bana minik puturtuler icin sigil degil falan diyor gonderiyor

Durum
    Özel Üye

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır yazmıyordum o zaman bu konu da benden bilgi vereyim biraz ben 3-4 ay siğil çıkardım aynı sizin gibi geçmeyecek düşüncem çok oldu en son yaptırdığımda 57 siğilim vardı iç dış ve sonra daha da çıkmadı çok şükür ki 4 aydır siğilim çıkmıyor ahccnin elimde son 1 açılmamış kutusu 1 tane de açılmış kullandığım kutusu var eğer negatif olursam bende bağıra bağıra yazacağım😀
    Zuzu ahcc kullanmaya basladiktan kac ay sonra sigillerin cikmamaya basladi bide hpvyi kesfettikten yani ilk sigilinden itibaren suan kacinci aydasin

Durum
    Admin

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır yazmıyordum o zaman bu konu da benden bilgi vereyim biraz ben 3-4 ay siğil çıkardım aynı sizin gibi geçmeyecek düşüncem çok oldu en son yaptırdığımda 57 siğilim vardı iç dış ve sonra daha da çıkmadı çok şükür ki 4 aydır siğilim çıkmıyor ahccnin elimde son 1 açılmamış kutusu 1 tane de açılmış kullandığım kutusu var eğer negatif olursam bende bağıra bağıra yazacağım��
    @Zuzu, ahcc ile 4 aydır siğilin çıkmıyor bence mis gibi haber! Senin yerinde olsam bütün kutular bitene kadar ahcc'ye devam ederim çünkü sadece hpv için değil bağışıklık için de güzel. Hatta fazla kutu kalırsa kış ayına saklarım, amerika'da insanlar kış aylarında bağışıklıkları güçlensin diye kullanıyorlar çünkü

İkincisi, negatif olmaya oldukça yakın görüyorum seni. Ve tabi ahcc ile hpv'den kurtulma öykünü bekliyorum ki sen forumun aktif üyesisin yazmazsan darılırım HAHAHAHA Sonra bana gelip yazıyorlar negatif olan yok mu diye.. var çok var bana söyleyip gidiyorlar diyorum öyle de olmuyor biraz umut aşılamamız lazım herkese.

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@Zuzu, ahcc ile 4 aydır siğilin çıkmıyor bence mis gibi haber! Senin yerinde olsam bütün kutular bitene kadar ahcc'ye devam ederim çünkü sadece hpv için değil bağışıklık için de güzel. Hatta fazla kutu kalırsa kış ayına saklarım, amerika'da insanlar kış aylarında bağışıklıkları güçlensin diye kullanıyorlar çünkü

İkincisi, negatif olmaya oldukça yakın görüyorum seni. Ve tabi ahcc ile hpv'den kurtulma öykünü bekliyorum ki sen forumun aktif üyesisin yazmazsan darılırım HAHAHAHA Sonra bana gelip yazıyorlar negatif olan yok mu diye.. var çok var bana söyleyip gidiyorlar diyorum öyle de olmuyor biraz umut aşılamamız lazım herkese.
    Arya ben çok zor zamanlar geçirdim tabiki de hikayemi burda tamamen anlatacağım başlık açıp çünkü o umut bekleyenlerden biri de bendim zor günlerdi bir daha geri gelmesin ben ahcc kullanmaya başlayalı yanlış hatırlamıyorsam 1 ay olmuştu 1 ay sonra gittiğimde yaktıklarında 57 siğil vardı daha da çok şükür ki tekrarlamadı ama bana asetik asit testi yapıldı beyazlaşan tüm noktalar yakıldı deri altı siğili falan diyorlar. Bir de doktorum bana ağda önerdi kızlar bilginiz olsun hiçbir sıkıntı olmaz dedi siğiller yakıştıktan sonra ben ağdaya gidiyorum en son 1 ay önce gittim kontrole hiçbir sıkıntı yoktu bir de gardasilin 2 dozunu vurdurdum son dozum Eylül’de vurulacak hiçbir yan etkisi olmadı bilginize ayrıca kendimde hemşireyim küçükken vurulduğunuz çocuk felci aşısı bile emin olun gardasilden daha tehlikeli bunaltmayın kendinizi hayat üzülmek için çok kısa

Bu Konu için Etiketler