Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv siğil azalması ve viral yük

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv siğil azalması ve viral yük

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben siğillerimin farkındaydım onla sevgili olmadan önce durumu bildigimizden cinsellik yoktu bisüre aramızda ne zamanki sigiller gecti bi süre sonra bişeyler oldu .. yani bilemiyorum altan gercekten
    Ne kadar zamandır hpvsin ? Ahcc kullaniyormusn kullaniyorsan ne kadr zamandir kullaniyorsun? Sigillerin hic mi cikmiyor artik? Test yaptirmayi dusunuyor musun? Erkek arkadaşına da bravo gercekten benimki beni kapi disari ederdi duysa.
    Ama benim bu konudaki fikrim eger iki tarafta ayni hpv tipini tasiyorsa iliski de sakinca gormuyorum ve iki tarafinda zamanla atacagini dusunuyorum. Zaten bizde var ayni tip hpv ile temas etsek ne fark edecek dusuncesindeyim ben. O yuzdende ayrilmadan once iliskiye giriyordum hemde korunmasiz yasiyorduk. Cunku ben durumu anlayana kadr defalarca yapmstk ona gecmeme ihtimali yoktu. Ayrilmasak yine devam ederdim. Belkide ondan bana gecti bunu bile bilmiyorum onda belirti yoktu tasiyiciliktan bulasir mi emin degilim herneyse canim bence erkek arkadasinds egerki yoksa sende gecmesini bekleyin kesin olsun. Varsa bence sorun degil iliski

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar zamandır hpvsin ? Ahcc kullaniyormusn kullaniyorsan ne kadr zamandir kullaniyorsun? Sigillerin hic mi cikmiyor artik? Test yaptirmayi dusunuyor musun? Erkek arkadaşına da bravo gercekten benimki beni kapi disari ederdi duysa.
    Ama benim bu konudaki fikrim eger iki tarafta ayni hpv tipini tasiyorsa iliski de sakinca gormuyorum ve iki tarafinda zamanla atacagini dusunuyorum. Zaten bizde var ayni tip hpv ile temas etsek ne fark edecek dusuncesindeyim ben. O yuzdende ayrilmadan once iliskiye giriyordum hemde korunmasiz yasiyorduk. Cunku ben durumu anlayana kadr defalarca yapmstk ona gecmeme ihtimali yoktu. Ayrilmasak yine devam ederdim. Belkide ondan bana gecti bunu bile bilmiyorum onda belirti yoktu tasiyiciliktan bulasir mi emin degilim herneyse canim bence erkek arkadasinds egerki yoksa sende gecmesini bekleyin kesin olsun. Varsa bence sorun degil iliski
    Forum ilk acıldıgında ben buralardaydım ahcc kullanmadım sigillerim gectigi için ..test yaptıracagım son kez birkere yaptırmıstım laboratuarda bu arada az da olsa sigara bazen alkol kullanıyorum bu sene stresten felan basladım ama siz yapmayın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@hepeve, olum ben senin kadar şanslı birini de görmedim. Geldi foruma 1 sene sonra negatif oldu. Bayağı kendi kendine.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @hepeve, olum ben senin kadar şanslı birini de görmedim. Geldi foruma 1 sene sonra negatif oldu. Bayağı kendi kendine.
    Demekki dusuk riskli ve az tip tasiyor. Ben daha tipleme testi bile yaptirmadim ona harcayacagm parayla ahcc alirim gectigini dusundugm zaman yaptiririm mantigiyla. 😂 simdi arkadasimiz hepeve negatif sonucunu aldi mi kesin olarak aldigi halde tekrar mi yaptirmak istiyor ben anlamadim

Durum
    Moderatör

Demekki dusuk riskli ve az tip tasiyor. Ben daha tipleme testi bile yaptirmadim ona harcayacagm parayla ahcc alirim gectigini dusundugm zaman yaptiririm mantigiyla. 😂 simdi arkadasimiz hepeve negatif sonucunu aldi mi kesin olarak aldigi halde tekrar mi yaptirmak istiyor ben anlamadim
    Yaptirdigim testte yuksek risk tasimadigimi ogrendim zaten ,, ben negatif olduguma dair test yaptirmadim henuz paraya yazik bence ..sigil cikmadikca sikinti yok gibi.. bu arada cevabin icin tesekkurler sadece sen cevap vermissin sjdjfj

Durum
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her insan kendinin doktorudur djdjdjfjf

Durum
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her insan kendinin doktorudur djdjdjfjf
    Canim ben kendimin doktoru oldum oldum verrutolle vajina icine kadar yaktim sigilleri de kendim temizliyor kendim iyilestiriyordum. 😂 dogu hizmeti yapiyorum baska sansim yoktu koter falan. İlgilenmiyor hic doktorlar orda zaten konuya hakim bile degiller . Neyse tavsiye edermiyim tabiki etmem doktor yapsin ne yapacaksa ama ben kendim basariyordum bunu zararini da gormedm aksine faydasini gordum tabiki dogru kullanimla.
    Sen bence evlenmeden muhakkak test yaptir negatif sonucunu al icin rahat etsin hatta esin biliyorsa durumu o bile yapsn bence kafanin rahat olmasi en guzeli

Durum
    Moderatör

Canim ben kendimin doktoru oldum oldum verrutolle vajina icine kadar yaktim sigilleri de kendim temizliyor kendim iyilestiriyordum. 😂 dogu hizmeti yapiyorum baska sansim yoktu koter falan. İlgilenmiyor hic doktorlar orda zaten konuya hakim bile degiller . Neyse tavsiye edermiyim tabiki etmem doktor yapsin ne yapacaksa ama ben kendim basariyordum bunu zararini da gormedm aksine faydasini gordum tabiki dogru kullanimla.
    Sen bence evlenmeden muhakkak test yaptir negatif sonucunu al icin rahat etsin hatta esin biliyorsa durumu o bile yapsn bence kafanin rahat olmasi en guzeli
    Ayni seyi bende yapmistim verrutolle cok slklntl oldu sora yara bere icinde kaldim

Durum
    Dertlihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahcc ye 20 nisan gibi başladım sabah aç karnına 6 tablet kullandım. Testis bölgemde dipdibe yaklaşık 20 adet siğil vard. Testislerle bacağımın birleştiği yerde ise dipdibe büyümüş ve üst üste çıkmış 2cm genişliğe uzanmış sayısını kestiremediğim siğiller vardı. O zamana kadar kriyo uygulattım ve arttıkça arttı, 1 ay geçmeden daha fazlası çıkıyordu. Alkol Bazlı propolis kullandım döktü daha fazlası çıktı, elma sirkesi kullandım uzun süre tam dökmedi daha fazlası çıktı. Yani ne uyguladıhsam cıkmaya devam etti. 14 mayıs 19 tarihinde kotere özel bir kadın doğumcıa gittim(erkeğim) koter işlemi uyguladı 1 ay sonra gittim. sonrasında gözden kaçırdığı 5 siğil için podofilin solisyon uyguladı onlarında 1 tanesi var suan ve onun dışında hiç bir oluşum yok 2 ay olacak neredeyse. Bu konu üzerinden devam ederim. Bu illetten kurtulsamda burada herkese yardım edicem

Durum
    Özel Üye

Bendede ayni durum 18 nisanda basladim ahccye 2 ay sonra azaldi sigiller hepsimi tesaduf ben ahcc etkisine iyice inandim artik

Bu Konu için Etiketler