Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: erkek hpv testi nasıl yapar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: erkek hpv testi nasıl yapar

Alıntı Susano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sorgulamıştım, testten sonra da.. neyse söylemeyeyim.
    Susanocum peki hpv testini siğilden sürüntü alınmayarak penisten yaptıran biri olarak bizleri aydınlatır mısın? sorularım var:

1. Acıdı mı?
    2. Acı eşiğin yüksek mi düşük mü?

Şimdi iğneden korkan biriysen ve acıdı dersen burdaki kişiler de korkuya kapılır

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Susanocum peki hpv testini siğilden sürüntü alınmayarak penisten yaptıran biri olarak bizleri aydınlatır mısın? sorularım var:

1. Acıdı mı?
    2. Acı eşiğin yüksek mi düşük mü?

Şimdi iğneden korkan biriysen ve acıdı dersen burdaki kişiler de korkuya kapılır
    İğne derken? Uyuşturmadılar diyeyim ufak bir fırçayı penisten içeri sokuyorlar içerde biraz sağa sola çevirip gıdıklıyor. Acısını anlatmayayım ama hemen geçiyor diyeyim. Acı eşiğim yüksek ama erkeklerin canı tatlıdır bilirsin. İğne falan yok bu arada sakın korkmayın yani basit bir şey 10 saniye falan. Hayatı sorgularken bu süre 1 saat gibi gelebilir. Şimdiden geçmiş olsun arkadaşımıza.

Durum
    Admin

Acıyor yani acısını anlatmayayım diyor birde, böyle ölmezler füze at susano sanırım 2-3 saniye süren bir şey?

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acıyor yani acısını anlatmayayım diyor birde, böyle ölmezler füze at susano sanırım 2-3 saniye süren bir şey?
    Ama ruhunda iz bırakıyor öyle deme. Hahaha yok yok öldürmüyor korkmalarina gerek yok. 5-10 saniyelik bir şey acısa ne olur.

Durum
    fairyking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba. Ben de iki ayrı özel laboratuvarda test oldum. Swab ile sürüntü alınıyor. Penis derisinden ve ucundan alınan örnekler teste tabi tutuluyor. İki ayrı kurumda denemiştim ben de şansımı. Biraz garantici bir insanım fakat bu kurumlardan birinde lezyon yoksa deriden örnek alınmadığını söylediler. Hatta penisin içine swabı sokma görevini de bana verdiler. Aynı zamanda idrar örneği de aldılar. O testten sonuç negatif çıkmıştı ama deriden örnek alınan diğer kurumda hpv tip 6 pozitif çıktı. İlginçtir, hiç siğilim olmadı.

Durum
    Admin

Alıntı fairyking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben de iki ayrı özel laboratuvarda test oldum. Swab ile sürüntü alınıyor. Penis derisinden ve ucundan alınan örnekler teste tabi tutuluyor. İki ayrı kurumda denemiştim ben de şansımı. Biraz garantici bir insanım fakat bu kurumlardan birinde lezyon yoksa deriden örnek alınmadığını söylediler. Hatta penisin içine swabı sokma görevini de bana verdiler. Aynı zamanda idrar örneği de aldılar. O testten sonuç negatif çıkmıştı ama deriden örnek alınan diğer kurumda hpv tip 6 pozitif çıktı. İlginçtir, hiç siğilim olmadı.
    Çok acayipmiş yalnız.. tip 6 çıkarsa siğil olmak zorunda..

Durum
    fairyking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Evet, ben bu HPV belasıyla maalesef hiçbir siğili olmadığı halde haberdar olanlardanım. Şimdiye kadar genital bölgemde hiçbir siğil oluşumu gözlemlemedim. Mesele şu ki, oldukça pimpirikli bir ruh halim var. Bu viral enfeksiyonu bir yerde okudum ve kafama o zaman dank etti. Geçmişte yaşadığım şüpheli ilişkiler aklıma geldi ve rahat olamadım. Kıl köklerini siğille karıştırdım, üroloğa gittim, o da bende siğil olmadığını söyledi. Bu iş böyle olmayacak dedim, paraya kıydım ve özel lablarda test oldum. Ücretlerin de kol gibi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. 1000 TL gibi bir para harcadım yaklaşık, iki teste. Penis derisinden alınan örnekte tip 6 pozitif çıktı, halbuki bende şimdiye kadar hiç siğil çıkmadı. Ben de şaşırdım açıkçası. Ya dedim bağışıklık sistemim baskılıyor, ya da viral yük az. Enfeksiyon hastalıklarından bir doktorla görüştüm, o da taşıyıcı durumda olduğumu söyledi.

Durum
    Admin

Doğrudur hpv genotipleme testleri şu an 400-500 tl çünkü. Ben zamanında 300 tl yaptırmıştım 2 sene önceydi.

Bu Konu için Etiketler