Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevgilinize soyleseniz de soylemeseniz de bitiyor

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sevgilinize soyleseniz de soylemeseniz de bitiyor

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bu konuda çok dertliyim :/ erkek arkadaşım benden ona geçtiğini düşünüyor ve aksi bir durum olmayacağına inanıyor. Şu an bende siğil yok onda vardı yaktırdık. Ama yenilerinin çıkmayacağının garantisi yok. Bu aşamada cinsel hayatımız yok gibi bir şey ve bunun sorumlusunun ben olduğumu düşünüyor. Yaşadığı şeyi onur kırıcı olarak nitelendiriyor. Ve bana da bu durumu çok fazla yansıtıyor. Lafa gelince seviyorum diyor ama dedikleri gerçekten çok üzüyor beni hani ayrılın demeyin şu aşamada ayrılamam ahcc kullanmaya başlayacak benim zorumla umarım kısa sürede etki eder de biraz psikolojisi düzelir hep çok sever çok aşık derdim ve resmen bu hastalık sonrasında hayal kırıklığına uğradım. Hiç beklemezdim böyle tepkiler.
    Tipki benim durumum kendimi gordum sende

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bu konuda çok dertliyim :/ erkek arkadaşım benden ona geçtiğini düşünüyor ve aksi bir durum olmayacağına inanıyor. Şu an bende siğil yok onda vardı yaktırdık. Ama yenilerinin çıkmayacağının garantisi yok. Bu aşamada cinsel hayatımız yok gibi bir şey ve bunun sorumlusunun ben olduğumu düşünüyor. Yaşadığı şeyi onur kırıcı olarak nitelendiriyor. Ve bana da bu durumu çok fazla yansıtıyor. Lafa gelince seviyorum diyor ama dedikleri gerçekten çok üzüyor beni hani ayrılın demeyin şu aşamada ayrılamam ahcc kullanmaya başlayacak benim zorumla umarım kısa sürede etki eder de biraz psikolojisi düzelir hep çok sever çok aşık derdim ve resmen bu hastalık sonrasında hayal kırıklığına uğradım. Hiç beklemezdim böyle tepkiler.
    Navicula, ne kadar süredir birliktesiniz canım?

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

7 aydır birlikteyiz canım. Ondan önce şüpheli bir birlikteliğin olmuştu. O yüzden benden bulaştığını düşünüyor.

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Üç yılın sonunda bir kadına tutuldum hatta yandım yandım gel gör ki hiç bahsetmedim öpmedim bile şimdi 3 aydır siğil de yok ama kıyamıyorum bazen bir buçuk iki saat oturup izlediğim oluyor kafamın içinde depremler olurken o gülümsüyor,bu süre içinde hiç cinsel yaklaşımim olmadığından aşırı güveniyor ama durum öyle mi .. umarım bir gün durup dururken sevişmek istemez çıldıracağım inşallah hemen geçer şu illet rahatlariz

Durum
    Özel Üye

Alıntı Bamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üç yılın sonunda bir kadına tutuldum hatta yandım yandım gel gör ki hiç bahsetmedim öpmedim bile şimdi 3 aydır siğil de yok ama kıyamıyorum bazen bir buçuk iki saat oturup izlediğim oluyor kafamın içinde depremler olurken o gülümsüyor,bu süre içinde hiç cinsel yaklaşımim olmadığından aşırı güveniyor ama durum öyle mi .. umarım bir gün durup dururken sevişmek istemez çıldıracağım inşallah hemen geçer şu illet rahatlariz
    Gecene kadar biraz daha dayanin o istese bile siz engel olun madem bu kadar dayansiniz kesin cozum olsun

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben de iki gun once bana bulastiran kisi tarafindan terk edildim. Ben ondan hpv kapmama ragmen ayrilmayi dusunmezken o beni terk etti. Hayatimda ilk defa birini gercekten sevdigimi hissetmistim hatta asik olmustum. Varligi bana muthis huzur veriyordu sakinlestiriyordu ayri sehirlerdeydik bir kere yanima gelmesi bile bana cok iyi gelmisti. Beni hep sevdigini soyluyordu her zaman yanindayim diyordu ama demek icten ice hep uzaklasmis benden. Her sey gececek ikimiz de negatif olacak birlikte mutlu huzurlu bir sekilde yaslanacaktik guya hayallerimde. 2 aydir normal davranmadigimin farkindaydim imkanim olsa vallahi kendim de kendimi terk ederdim hatta ilk gunler ölmek filan istedim ,hpv beni huysuz mutsuz cokkun biri yapti oral anal vajinal heryerden kapmis olabilme ihtimali, belirsiz surec beni delirtti. Tam biraz sakinlesmis kendime gelmistim ustune bu ayrilik beni hepten uzdu stresten kaslarim agriyor. Ama gececek bu gunler biliyorum, buraya ben de negatif oldum yazacagim. Icimi dokmek istedim bu forum da olmasa kendimi cok yalniz hissederdim herkese saglikli mutlu gunler.

Durum
    Özel Üye

Rhcp bi zamanlar bende senin gbj hissediyordum seni cok iyi anliyorum ams gececek emin ol. Hayat boyle iste engel olamiyorsun bazi seylere senin istemedigin sekilde ilerliyor ve tutamiyosun hic biseyi.. cok uzgunum gercekten bende hayatim mahfolmus vaziyetteydim belki hala oyleym hicbisey değişmedi ama en azndan moral olarak artik takmiyorum insan mutsuzluga bile alisiyor zamanla uzme kendini :/

Bu Konu için Etiketler