Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevgilinize soyleseniz de soylemeseniz de bitiyor

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Sevgilinize soyleseniz de soylemeseniz de bitiyor

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben de ilk ilişkimde kaptım mesela erkek arkadaşımdan. Erkek arkadaşımda biliyordu benim ilk deneyimim olduğunu. Ona defalarca sormama rağmen bende bişe yok dedi bana. Halbuki siğilleri çıkıyordu bunlar siğil değil diyordu. Ben salak gibi ayrilmiyordum. Sonra ayrildim hpv bulastigini ogrendim. Döndüm ona dedim ki bak hani bişeyin yoktu. Resmen bile bile bana bulaştırdın bu hastalığı dedim. Kendinden başkasıyla olmadigimi bildigi halde bana dönüp belki de benden kapmamissindir cok sukur ben de bisey yok demeye devam etti. Yani demem o ki aşkından ölseniz de birinin, hiçkimse sizden sizin sagliginizdan onemli değil. Aman beni sevmez benden ayrilir diye sakin kendinizi uzmeyin. Hpvniz var ise karsi tarafa acik olun.
    Bu çok acıtır be. Hep iyi kızlar böyle puştları seviyor malesef. İyi adamlarsa yalnız kalıyor. Karaktersizmiş. Ben bana bulaştıran kız arkadaşa böyle bir durum var mi diye sordum beni engelledi. Bu bir çözüm değildi üniversitede alt dönemim çok rahat bulabilirim yani ama utanmasını istemedim. Ona durumu anlatmaya çalışacaktım önlem alması için sitem etmeyecektim ama o dönem sanırım safmışım. Herkes iyi olmayabiliyor.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Susano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok acıtır be. Hep iyi kızlar böyle puştları seviyor malesef. İyi adamlarsa yalnız kalıyor. Karaktersizmiş. Ben bana bulaştıran kız arkadaşa böyle bir durum var mi diye sordum beni engelledi. Bu bir çözüm değildi üniversitede alt dönemim çok rahat bulabilirim yani ama utanmasını istemedim. Ona durumu anlatmaya çalışacaktım önlem alması için sitem etmeyecektim ama o dönem sanırım safmışım. Herkes iyi olmayabiliyor.
    Evet malesef. Allaha havale ettim ben onu. Önüme bakıyorum ve sağlığımı geri kazanmaya çabalıyorum malesef dediğin gibi herkes iyi insam değil. Ama en azından bizim içimiz rahat vicdanimiz temiz...

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet malesef. Allaha havale ettim ben onu. Önüme bakıyorum ve sağlığımı geri kazanmaya çabalıyorum malesef dediğin gibi herkes iyi insam değil. Ama en azından bizim içimiz rahat vicdanimiz temiz...
    Vicdanimiz temiz ama aciklayamayacagimiz seylerimiz var bu durumdan bahsedince insanlarin muamelesi hos olmuyor yani olan yine bize oldu.

Durum
    Almeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bana da tip 16 ve 11 bulaştıran sevgilim asla kabullenmedi durumu bende bişey yok dedi siğil çıkmasına rağmen onlar siğil değil dedi zorla ürolojiye gönderdim doktor sigillerini yakmış görünmeyen de bir sürü varmış hepsi yakılmış. Simdi sanki hpv yokmuş gibi davranıyor onunla bir daha ilişkiye girmedim onu çok seviyorum ama gerçek anlamda ikimizde temizlenmeden asla ilişkiye girmeyeceğim önemli olan biziz bizim sağlığımız.. buarada hpv olup ahcc kullanmayan arkadaşlar varsa mutlaka kullansınlar benim ikinci ayım ve şükürler olsun kocaman teşekkürler arya🙏

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Almeda, rica ederim canım yardımım dokunuyorsa cok mutlu oluyorum. ilişkiye bu tedavi surecınde girmeyerek cok dogru bir şey yapıyorsun canım emin ol. Aynen böyle devam et.

Durum
    Dertlihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sevgilimle 2 yıllık bir birlikteliğim var, hpv ile tanıştığımda sevgili değildik. Sonraları olduk. Başlarda cok çekiniyorum utanıyordum. Tepkisinden de korkuyordum. Hastaneye cildiye ye doktora giderken sac derimde sivilce var diyodum. Biraz zaman geçti (hiç birliktelik yaşamadık) ne zamana kadar böyle sürecek dedim ve en son hastaneye gittiğimde 'doktora gittim bende hpv varmış, et beni sanıyordum ama arastırdım cinsel yolla bulsam Bi hastalıkmış' dedim. Morali çok bozuldu. Arastırmalara girişti benimle beraber. Destek oldu hala daha oluyor. Suan beraber calışıyoruz.Paramız benim ahcc'me vitaminlerime ilaçlara gidiyor. Hiç bir zaman 1 kutusunu eksik etmedi saklamadı. Sürekli telkinlerde bulunuyor az kaldı geçecek önceden çok fazlaydı(25 30 adet) smdi 3 4 belki 5 tane var. Arkadaslar aklınızda kalıp stres ile daha da bu illeti arttırmak yerine söyleyin. Sizinle devam ederse daha rahat atlatırsınız. Hep aklınızda söyleyip söylememe ile yaşarsanız 10 tane siğil iniz varsa Allah korusun 15 sonra 20 olur. Paylaşın. Anlatın ona beraber üstesinden geliriz diyin. Bu forumu gösterin umut olduğunu bir çok kişinin negatif olduğunu hastaneye beraber gidin. Doktor cıkıs yaşadığınız o acıyı paylaşın.

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Almeda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da tip 16 ve 11 bulaştıran sevgilim asla kabullenmedi durumu bende bişey yok dedi siğil çıkmasına rağmen onlar siğil değil dedi zorla ürolojiye gönderdim doktor sigillerini yakmış görünmeyen de bir sürü varmış hepsi yakılmış. Simdi sanki hpv yokmuş gibi davranıyor onunla bir daha ilişkiye girmedim onu çok seviyorum ama gerçek anlamda ikimizde temizlenmeden asla ilişkiye girmeyeceğim önemli olan biziz bizim sağlığımız.. buarada hpv olup ahcc kullanmayan arkadaşlar varsa mutlaka kullansınlar benim ikinci ayım ve şükürler olsun kocaman teşekkürler arya��
    iyi yine birlikte olmadan ilişkiye devam ediyor veya seni zorlamıyor. şaşırdım. çoğu erkek sorun yapar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı asliasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi yine birlikte olmadan ilişkiye devam ediyor veya seni zorlamıyor. şaşırdım. çoğu erkek sorun yapar.
    Aslı bu hpv ilk önce kadınları hedef alıyor, erkekler genelde taşıyıcı oluyor. Kim sorun yaparsa yapsın lütfen dimdik durun. Bu benim tedavi sürecim ve bu süreçte böyle olması gerekiyor diyin eğer sizin de gönlünüz yoksa cinsel ilişkiye devam etme konusunda. Sen bu konuda problem yaşadın mı erkeğin sorun yapması hakkında?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Susano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vicdanimiz temiz ama aciklayamayacagimiz seylerimiz var bu durumdan bahsedince insanlarin muamelesi hos olmuyor yani olan yine bize oldu.
    Her koşulda yanınızda olmak isteyenler olacaktır bakın ben evlendim )) en basında söylemiştim bu konuyu kendisine ve 2 sene cinsellik olmadı suan evliyiz umarım doğru kişi sizi bulur

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar ben de bu konuda çok dertliyim :/ erkek arkadaşım benden ona geçtiğini düşünüyor ve aksi bir durum olmayacağına inanıyor. Şu an bende siğil yok onda vardı yaktırdık. Ama yenilerinin çıkmayacağının garantisi yok. Bu aşamada cinsel hayatımız yok gibi bir şey ve bunun sorumlusunun ben olduğumu düşünüyor. Yaşadığı şeyi onur kırıcı olarak nitelendiriyor. Ve bana da bu durumu çok fazla yansıtıyor. Lafa gelince seviyorum diyor ama dedikleri gerçekten çok üzüyor beni hani ayrılın demeyin şu aşamada ayrılamam ahcc kullanmaya başlayacak benim zorumla umarım kısa sürede etki eder de biraz psikolojisi düzelir hep çok sever çok aşık derdim ve resmen bu hastalık sonrasında hayal kırıklığına uğradım. Hiç beklemezdim böyle tepkiler.

Bu Konu için Etiketler