Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayata bakiş acisi

Durum
    hepsonradan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hayata bakiş acisi

Öncelikle selamlar
    25 yaşında bir erkeğim,yaklaşık olarak 5 ay önce hpv olduğumu öğrendim hastahaneden cıktığımda 3 kmlik yolu yürüyerek gitmiştim oysaki otoparkta arabam beni bekliyordu,hayatım sona erdi diye düşünmeye başladım.İlk 1 ay boyunca ne yapıcağımı bilemedim saçma sapan şeyler yapmaya başladım yediğim yemekten ettiğim sohbetten zevk almıyordum.Fakat sonrasında bununla yaşamayı kabullendim sanırım.Öncelikle bu hastalığı kabullenmelisiniz hayatınızın herhangi bir döneminde karşınıza tekrardan cıkma olasılığı cok yüksek.Gerekli kontrolleri doktoronuzlu birlikte yaptıgınızda "kimileri için sözde önemli olmayan sex" konusundada bir kısıtlama yapmanıza gerek kalmıyor.Morelinizi sürekli yüksek tutun bu hastalığı kabullenin bunu psikolojik bi sorun haline getirirseniz elbette tekrarlıyacaktır.VE KESİNLİKLE KULANTAN DOLMA LAFLARLA KENDİNİZİ ÜZMEYİN İNTERNETTEKİ SALAK SAÇMA YORUMLARI OKUYARAK MORELİNİZİ BOZMAYIN İNTERNETTE ELİNİZ KESİLSE KANSER TEHŞİSİ KOYAN AHMAKLAR VAR SİZDE ONLARDAN OLMAYIN

"BİR KERE KOTER YAPTIRDIKTAN SONRA 45 günde 1" kontrole gittim 2 defa doktorum tekrarlamadıgını 3 ay sonra tekrar gelmemi söyledi bu arada.Önemli olan bilinçli olmak aslında,gerekli kontrollerinizi yaptırdığınız ve bunun sizinle ömrünüzün sonuna kadar kalıcak belki tekrarlamıyacak bir hastalık oldugunu kabullenin ve birlikte olucagınız kişiden bunu asla saklamayın.

ÖZETLE BUNDAN ÖNCEKİ HAYATINIZ NASILSA ÖYLE YAŞAMAYA DEVAM EDİN SADECE SAĞLIĞINIZ İCİN YAPMAMIZ GEREKEN AMA HASTALIĞI ÖĞRENMEDEN ÖNCE YAPMADIĞINIZ ŞEYLERİ YAPIN

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Re: Hayata bakiş acisi

mesaj silinmistir.

Bu Konu için Etiketler