Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba

Arkadaslar merhaba forumda yeniyim. Oncelikle hepimize gecmis olsun uzun zamandir sizleri uzaktan okuyordum. Sanirim bizim asil sikintimiz derdimizi birilerine anlatamamak ve tek basina mucadele etmeye calismak artik dayanamadim beni en iyi sizlerin anlayacagini dusunerek uye oldum. Tecrubelerinizden ve sizin yasantinizdan faydalanmak ve elimden geldigince benm yapabildiklerimi tavsiyelerimi sizlere ulastirmak istiyorum. Arya seni tanimiyorum ama bana o kadar cok umut oldun ki cogu kez seni dusunerek kendime teselli verdim.. hersey guzel olacak mi gercekten bigun bilemiyorum ama inanmak istiyorum umarim hepimiz bu hastaliktan kurtuluruz.

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Merhaba

mesaj silinmistir.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Mrrve selam yardımcı olduysam uzaktan da olsa yazılarımla umut olduysam ne mutlu işin komik yanı, benim 3 yıldır kullandığım sloganım olan her şey çok güzel olacak cümlesi siyasi slogan oldu hahaha ve ekrem imamoglu da umut burada demişti. Ben de umut burada diyorum )

Durum
    Özel Üye

Evet gercekten oyle oldu seni de tebrik ederim iyilestikten sonra bile burada insanlara yardimci oluyor olusun gercekten cok buyuk birsey. Burada o dar zamanlarda birine verilen kucuk bi tavsiye bile insani rahatlatabiliyor

Durum
    Özel Üye

Corto hic birini duymamistim cok alakam da yoktu acikcasi bu konulari hic bilmezdim. Dusunmesi bile cok korkutucu. Doktor diger ihtimallerin testlerini yapti temiz dedi. Ben hpvye kafayi taktigim icin ne testi yaptigini dahi sormadim ama tahmin edebiliyorum insani hayatindan yasamaktan sogutuyor

Durum
    Admin

Hala yazılar yazmaya devam ediyorum blogumu takip edebilirsin güncel 2-3 yazı yazdım. Vakit buldukça da yazacağım umarım herkese faydalı olur bu yazılar ve forumumuz canın sıkılır için daralırsa bir mesaj uzağındayım pozitif kalmaya calıs ahcc ye de başlamışsın daha ne olsun

Durum
    Özel Üye

Cok tesekkur ederim her yaziyi okumaya calisiyorum gercekten faydali oluyor bakalim bende bu ahcc ile olan surecimi aktaracagim buraya. Dun kadin dogumcuya ahcc kullaniyorum dedim bi faydasi yok dedi ama sen blirsn dedi. Doktorlar neden boyle diyor neye dayanarak blmiyorum burda gordugum kadariyla bi cok kisi ahcc ile negatif olmus kullanmamis olsalar o surec cok uzayacakti belkide

Durum
    Admin

Bi faydası yok diyen doktor ahcc yi bilmiyordur. Bilgisizliğini gizlemeye çalışmasından ibaret acınası bence. Siktir et. Türkiye’de en iyi 2 jinekolog bunu tavsiye ediyor ve ahcc nin faydalarını biliyor. Bilinçli doktorlar da kendini zaten önyargılı olmayışıyla belli ediyor. Benim eski doktorum bilmiyordu biraz bahsetmiştim ve yan etkisi yoksa bir dene bakalım dedi. Görüyorsun bakış açısı farkı o bi faydası yok diyenler mazallah hpv negatif olursunuz da siğil yaktırmaya gidemezsiniz diye korkuyor hastaları müşteri gibi gördüklerinden önyargılı olmayan ve peşin hükümlü olmayan her doktoru severim. Bilmeyebilirler ama anlatırız. Vereceği tepki de doktorun kalitesini belirler. Keşke o doktora ahcc hakkında neler biliyorsunuz hocam? Diye soraaydın kız öyle bi kalsaydı

Durum
    Özel Üye

Arya canim hic ilgilenmediki yaa ben vajina icinde sigil olabileceginden suphelenerek gittim kafamda leep falan vardi o derece normal hissetmiyorum belki psikolojik bilmiyorum ama dogru duzgun bakmadi bile sinir oldum ozel bi doktora tekrar baktiricam. Bu arada sen leep olmustun bilirsin nasil anlasiliyor vajina icinde bi sorun oldugu gozle goruluyor mu nasil suphelendin ?

Durum
    Admin

Doktor vajina icinde yara görmüştü ilerlerde. Onu almak istedi onu alırken de patolojiye parça gönderdi.

Bu Konu için Etiketler