Sayfa 11 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 188 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Durum
    cced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba 45,59, ve 6 taşıyorum siğillerim var istanbul hakan nevra Topalismailoğlu lazer tedavisine gideceğim. Lazer ne kadar etkilidir ? Giden varmı buraya ve fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa gerçekten çok yardımcı olur. 7 aydır siğil var henüz bi tedavi olmadım. Ama gerileme oldu kendiliğinden. İçimde de varmış. Hemen olmalı mıyım beklememin kansere dönüşmesi gibi bişey söz konusu olur mu siğillerde? Siğilleri fark etmeden bir kaç kes cinsel ilişkiye girdim ve kanama oldu. Daha sonradan incelediğimde fark ettim siğilleri. Ahcc kullanıyorum bi aydır. İstanbula gelirsem yardımcı olabilecek kız arkadaşlar var mıdır? Çanakkaledenim. Pek adres falan da bilmiyorum. Devlette kriyo yaptırmaya korktuğum için bu yönteme tabi gördüm kendimi. Lazer olan arkadaşlar etkisi nedir yardımcı olur musunuz lütfen

Durum
    Almeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Canım merhaba ben 3 defa lazer oldum Bakırköyde Avrupa cerrahi var yasir bey. İlkinde çok fazlaydı siğillerim ikincisinde iki tane vardı sonra yine iki tane çıktı ahcc kullanımımın 3. Ayında 3 tane daha çıktı ama lazere gitmeden kendiliğinden düştü onlar. Ben memnun kaldım ilk gittiğimde 2500 TL ödedim ama bunun içinde hpv tipleme içinde ücret alıyordu bunu istemiyorum dersen 2000 TL diyeceklerdir ama ben hiç pazarlık yapmadım sen yaparsın çok özenle ve hassas çalışıyorlar ben tavsiye ederim ameliyathane ortamında çok hijyen çalışıyorlar ikinci ve üçüncüde fiyat düşüyor tabiki

Durum
    Yeni Üye

Cced siğilleri yaktır canım durmasınlar yüksek riskli tipler değiller sendekiler ama durmasının bir anlamı yok kurtul onlardan. Lazer gerçekten etkili ve hiç iz bırakmıyor ve mutlaka bir smear testi yaptır bunu da aksatma

Durum
    cced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim. Smear testi oldum temiz çıktı 2 ay önce. Ahcc kullanıyorum 1 aydır ama siğillerde azalma oldu. Düştüğünü görmedim fakat azaldıgını görebiliyorum. Sizin içeride varmıydı acaba? İçeriye lazer uygulanıyor mu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı cced Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. Smear testi oldum temiz çıktı 2 ay önce. Ahcc kullanıyorum 1 aydır ama siğillerde azalma oldu. Düştüğünü görmedim fakat azaldıgını görebiliyorum. Sizin içeride varmıydı acaba? İçeriye lazer uygulanıyor mu
    Arkadaşlar ahcc siğillerinizi düşürmez. Düşerse şansınıza, ama ahcc'nin siğillerinize yaptığı bir görevi yoktur. Ahcc kullandıgınız süre boyunca ilk 1buçuk-2 aydan sonra veya itibaren siğillerde azalma görülebilir ama ahcc'yi siğil düşsün diye değil, hpv negatif olmak için kullandığımızı bilelim. Siğil düşsün diye ahcc kullanacak olan kullanmayabilir. Ufak bir hatırlatma yapayım dediim

Durum
    Yeni Üye

Benim iç kısımda yoktu canım sadece dışarıda vardı iç kısımdakileri de yakıyorlar ama endişe etme smear temiz çıkmış çok şanslısın

Durum
    Jaws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

30 yaş ve üstü arkadaşlar gardasil aşısı olan var mı? Doktorların önerisi nedir ? Tipleme yaptırmadım 1bucuk yıldır var. 8 ayı geçti ahcc kullanmaktayım 3 aydır da imutor vb takviye ilaçları alıyorum. aynı bölgede iki ayda bir, bir veya iki küçük lezyon oluşuyor. Aşı yaptırmaya karar verdim.öneriniz nedir?

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Jaws 8 aydır ahcc kullandığın halde mi lezyon çıkıyor halen ilginç geldi bu kadar uzun süre kullanıp hala çıkması üzüldüm de açıkcası

Durum
    Jaws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jaws 8 aydır ahcc kullandığın halde mi lezyon çıkıyor halen ilginç geldi bu kadar uzun süre kullanıp hala çıkması üzüldüm de açıkcası
    Bence az kaldı biraz fazla çalışıyorum spor vs beslenmeye dikkat edemiyorum çok fazla ondan benim derdim sen umudunu kaybetme geçecek gidecek soruma cevap verir misiniz 😀

Bu Konu için Etiketler