Sayfa 8 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu
Toplam 188 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Alıntı kaan bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün görüştüm %3 asetik asit ile gel dedi
    @Kaan, Sana böyle şunla gel bunla gel yanında şunu getir gibi saçma şeyler söyleyeceğine bi zahmet kendi yapsın ya. Sinirlendim bak şimdi. hastadan talepkar olan doktor da ilk defa görüyorum. İçine sindi mi bilmiyorum ama sinmediyse bu doktoru boşver bence kaan.

Durum
    kaan bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Kaan, Sana böyle şunla gel bunla gel yanında şunu getir gibi saçma şeyler söyleyeceğine bi zahmet kendi yapsın ya. Sinirlendim bak şimdi. hastadan talepkar olan doktor da ilk defa görüyorum. İçine sindi mi bilmiyorum ama sinmediyse bu doktoru boşver bence kaan.
    alternatifim yok ki arya bulunduğum coğrafya mahrumiyet bölgesi iyi etsinde gerisi boş hepi topu çevremdekii 4 ili toplasan 10 tane dermatoloji hekimi çıkar ya da çıkmaz

Durum
    Admin

alternatifim yok ki arya bulunduğum coğrafya mahrumiyet bölgesi iyi etsinde gerisi boş hepi topu çevremdekii 4 ili toplasan 10 tane dermatoloji hekimi çıkar ya da çıkmaz
    Hadi ya.. Bak üzüldüm şimdi. Neresi orası türkiye'de küçük bir bölge mi?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi ya.. Bak üzüldüm şimdi. Neresi orası türkiye'de küçük bir bölge mi?
    maalesef😞..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kaan bey siz sigil yakmak icin mi doktor bakiyorsunuz? Ben de dogu hizmetimden dolayı suan icin mahrumiyet bolgesinde yasiyorum benmde imkanlarim kisitliydi o yuzden verrotol ile kendim yaktim size de tavsiye ederim cok kullanisli kolay ve kriyoterapiden daha iyi

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaan bey siz sigil yakmak icin mi doktor bakiyorsunuz? Ben de dogu hizmetimden dolayı suan icin mahrumiyet bolgesinde yasiyorum benmde imkanlarim kisitliydi o yuzden verrotol ile kendim yaktim size de tavsiye ederim cok kullanisli kolay ve kriyoterapiden daha iyi
    doktor asidik asitle kontrole çağrdı da bu işlem nedir ne yapılır nette baktım çok sağlıklı nir bilgiye ulaşamadım o yüzden bu konuda yardım istedim.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

doktor asidik asitle kontrole çağrdı da bu işlem nedir ne yapılır nette baktım çok sağlıklı nir bilgiye ulaşamadım o yüzden bu konuda yardım istedim.
    Onu bende yaptirmadim ama her doktor yapmiyor sizin doktorunuz yapmak icn cagrdiysa harika bi durum. Sanirim butun sigilleri aciga cikarmak icin bi yontem gozle gorulmeyenleri de gosteriyor anladigim kadariyla ve daha saglikli yakmasini sagliyor doktorun.

Durum
    radic64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar yaklaşık haziran ayında siğillerin oluşumu ve artması sonrası tedavi için doktora gittim. Penis üzerinde ve etrafındaki siğilleri temizledik daha sonra forumunuzunda tavsiyesi ile ahcc kullanımına başladım. Hiçbir tekrarlama belirtisi yok ama hpv negatif miyim değil miyim bunun testi nasıl yapılır ? Ne zaman yaptırmalıyım bunu ve ayrıca istanbul avrupa yakasında bununla ilgili tavsiye edeceğiniz yer var mıdır ? Bu arada tiplemede hpv 6 çıktı ve eşimde hiçbir şekilde çıkmadı hpv...

Durum
    Admin

Selam, eşinize hpv genotipleme testi yapıldı mı? yoksa siğil mi çıkmadı? siğil çıkarmayan hpv tipleri de olabiliyor ve taşıyıcılar farkında olmuyor. Hazirandan bu yana sigilleri tedavi ettirdikten sonra siğil cıkmamıssa yeniden cok güzel, hpv tip 6 sigil yapan bir tip ama kanser riski yoook denecek kadar düşük, bu yuzden sevinmelisiniz.

Siğil çıkmıyorsa, penis ucundan bir cubuk sokularak suruntu alınıyor erkeklerde hpv testi yapan laboratuvarlara sorabilirsiniz. Ya da 6-7 ay bekleyebilirsiniz hala sigil cıkmıyorsa neredeyse 10-11 aydır sigil cıkartmadıgınız icin negatif sayılabilirsiniz.

Durum
    radic64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya Hanım tam bu konuda bir fikriniz var mı diyecektimki yazmıssınız tesekkür ederim...

Eşime hpv tiplemede yapıldı semar testi idi sanırım adı ondanda yapıldı her ikisindede temiz çıktı...

Benim operasyonu yapan doktorum tip 6 cıktığında sevinerek içiniz rahat olsun eşinize de söyleyin bir sıkıntı yaşamaz dedi ama bu konuda

yeterince güvenemedim. Sonucen 6 yıllık evliliğimizde son 3-4 yıldır bir siğil varken bu kadar arttı temizledik derken bunun testini yaptırmak istiyorum.

Ne kadara mal oluyor aşağı yukarı tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ? birde biraz sancılı bir operasyon gibi..

Bu Konu için Etiketler