Sayfa 18 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 816171819 SonuncuSonuncu
Toplam 188 adet sonuctan sayfa basi 171 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Durum
    Ckk
    Ckk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

3-4 yıl gibi bir süre oldu halen geçmiyor küçük küçük çıkıyor ve ben yakıyorum. Doktor temasla orantılı zamanla geçecektir diyor ancak geçmiyor Ahcc ye başlayacağım benim gibi uzun süren birisi var mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ckk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-4 yıl gibi bir süre oldu halen geçmiyor küçük küçük çıkıyor ve ben yakıyorum. Doktor temasla orantılı zamanla geçecektir diyor ancak geçmiyor Ahcc ye başlayacağım benim gibi uzun süren birisi var mı?
    Bu süreçte dikkat etmen gerekenlere dikkat etmediyseniz ve birden fazla tip taşıyorsanız 3-4 yıldır atamamış olabilirsiniz. Sigara - alkol ve epilasyon olarak jilet kullanmamak, iyi beslenmemek, cinsel hayata devam etmek, bağışıklığı yükseltmemek gibi şeyler hayatınızdaysa hpv vücutta kalabilir bir süre daha, siz ne kadar çabalarsanız hem kişisel olarak hem takviye ile, o kadar fayda görürsünüz. beslenmenize kivi, brokoli ve sabahları kahvaltıda 5-6 adet yeşil sivri biber ekleyin.

Durum
    emelgumus21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen . Makat kısmımda siğil cıktı dün doktor dondurdu Bugün döküldü biliyorum sabretmem lazım ama propolis aldım her şeyi aldım ahcc alsam siğiller fayda olur mu vücuttan atılırım sizce yardım edin bekarım 28 yaşındayım

Durum
    Admin

Alıntı emelgumus21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen . Makat kısmımda siğil cıktı dün doktor dondurdu Bugün döküldü biliyorum sabretmem lazım ama propolis aldım her şeyi aldım ahcc alsam siğiller fayda olur mu vücuttan atılırım sizce yardım edin bekarım 28 yaşındayım
    Ahcc sigillere fayda etmez. Ahcc hpv'nin vücudundan atılmasına yardımcı olur. Siğiller sizin işiniz, onları siz dondurtacaksınız.
    Fazla panik halinde pek çok başlığa yardımcı olur musunuz diyip medeni durum / yaş belirtmişsiniz. Bunu yapmanıza gerek yok, sakinleşin lütfen. Açın forumu tane tane okuyun, bilgi edinin. Bu hastalık atılamaz bir hastalık değil, sigiller tekrarlanabilir, tekrarlandıkça ayda 1-2 gidip doktora bunlardan kurtulacaksınız, sistem bu şekilde ilerliyor. Sonra sigiller zamanla azalıyor zaten, ilk zamanki gibi fazla da çıkmıyor.

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bence en onemli konu esler arasi achh kullanimj ve esler iliskilerine nasil devam etmeli ilk once hangisi negatif olur Cunku erkegin negatifligi kesin degilken iliskiye girerlerse tekrar hpv kapabilir

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence en onemli konu esler arasi achh kullanimj ve esler iliskilerine nasil devam etmeli ilk once hangisi negatif olur Cunku erkegin negatifligi kesin degilken iliskiye girerlerse tekrar hpv kapabilir
    Valla senem hanım her yere achh yaza yaza doğrusunu unutturdunuz bize

Durum
    Admin

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla senem hanım her yere achh yaza yaza doğrusunu unutturdunuz bize
    Kasıtlı yaptığını düşünüyorum artık. Çünkü 2 ayrı başlıkta da doğrusunu söyleyerek uyardım, ya soru sorup dönüp cevapları asla okumuyor ya da gördüğü halde devam ediyor. Devam etsin böyle bakalım : )

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasıtlı yaptığını düşünüyorum artık. Çünkü 2 ayrı başlıkta da doğrusunu söyleyerek uyardım, ya soru sorup dönüp cevapları asla okumuyor ya da gördüğü halde devam ediyor. Devam etsin böyle bakalım : )

Neden kasitli olsun , yeni gordum mesajlari simdi bunu da yeni goruyorum. AHCC 🙏🏻
    Bu platformu yeni kullaniyorum…

Durum
    07nhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba Hpv testim negatif ancak gential siğilim var iki kere yaktırdım bir süre çıkmadı aradan bir ay geçti küçük küçük bi kaç tane oluştu sonrasında doktora gitmedim bir tane krem buldum onu kullanmaya başladım ilk etkili gibiydi geçti kullanmayı bıraktım siğil yoktu bir süre sonra hiç olmadığı kadar arttı, büyüdü nasıl bi yol izlemem gerekiyor bilmiyorum doktorlar ne krem ne bi vitamin önerdi nasıl kurtulacağım

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı 07nhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hpv testim negatif ancak gential siğilim var iki kere yaktırdım bir süre çıkmadı aradan bir ay geçti küçük küçük bi kaç tane oluştu sonrasında doktora gitmedim bir tane krem buldum onu kullanmaya başladım ilk etkili gibiydi geçti kullanmayı bıraktım siğil yoktu bir süre sonra hiç olmadığı kadar arttı, büyüdü nasıl bi yol izlemem gerekiyor bilmiyorum doktorlar ne krem ne bi vitamin önerdi nasıl kurtulacağım
    Erkek misiniz kadın mı

Bu Konu için Etiketler