Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elma sirkesi ve sarımsı yara

Durum
    Dertliyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question Elma sirkesi ve sarımsı yara

Merhaba arkadaşlar, yine ben 😃 Farklı bir tedavi yöntemiyle tekrar geldim. İstanbul'a gidip Levent hocaya tedavi olmayı amaçlıyorum ancak o iş yattı maalesef.

Bu süre içinde diğer tedavilere tekrar daldım ve elma sirkesine abandım. Başlangıçta hiç tepki yoktu ancak sonradan beyazlamalar ve siyahlaşmalar oldu ve çok mutlu oldum.

Yalnız kabuklanma sonrası bir yara tekrar tedavi uygularken erken açıldı, ben pembe deri beklerken içi beyaz, sarımsı bir şeydi. Sizlere sorum bu geçmediğini mi gösteriyor? Bir de oraya tekrar sirke döktüm ve çok değişik şekilde beyazladı tekrar ne yapayım bırakıp bekleyeyim mi sizce?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Elma sirkesi ve sarımsı yara

siğil gitmişse geçmiştir rengine çok odaklanma önemli olan siğilin düşmüş olması.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Elma sirkesini basıl uyguladınız acaba?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siğil gitmişse geçmiştir rengine çok odaklanma önemli olan siğilin düşmüş olması.
    Daha gitmedi gibi ancak değişik bir sarı-beyaz tabaka var. Diğerleri de hala siyah, onlar duruyor. Bir de siyahladıktan sonra bırakmak mi gerek sürmeyi?

Sirkeyi aryanin dediği gibi uyguladım @şans. Konusu vardı forumda.

Durum
    Admin

@Şans, elma sirkesiyle ilgili yazım, blogumda ve forumda vardır bakabilirsin Bak buraya link koyuyorum, siğilden kurtulmak için elma sirkesi nasıl uygulanır:

ELMA SİRKESİ GENİTAL BOLGEYE NASIL UYGULANIR ? (Elma sirkesi ile siğilden kurtulmak) | HPV POZİTİF | FORUM: HPVLİYİZ.COM

Durum
    Yeni Üye

Arkadaşlar sarı-beyaz yara gittikçe büyümeye başladı. Yanlış bişeyler mi yaptım acaba? İltihap olabilir mi sizce?

Durum
    Admin

@Dertliyim, bunun icin biz maalesef kesin bir şey diyemeyiz. Belki de siğil değildi sen siğil sandın? en iyi cevabı verecek kişi doktordur.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Dertliyim, bunun icin biz maalesef kesin bir şey diyemeyiz. Belki de siğil değildi sen siğil sandın? en iyi cevabı verecek kişi doktordur.
    Haklısın tabi ancak belki aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar vardır diye sordum, yabancı forumlarda da baktım pek göremedim. Genelde ilk başta beyazlıyorsa siğildir diyorlar ki ilk başta beyazlamıştı. Sonrası için bu durumu yazana denk gelmedim. Doktora da maalesef gidemiyorum, bu aşamada sanırım düzelmesi için bir şey yapmadan beklemek tek çare gibi.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Dertliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın tabi ancak belki aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar vardır diye sordum, yabancı forumlarda da baktım pek göremedim. Genelde ilk başta beyazlıyorsa siğildir diyorlar ki ilk başta beyazlamıştı. Sonrası için bu durumu yazana denk gelmedim. Doktora da maalesef gidemiyorum, bu aşamada sanırım düzelmesi için bir şey yapmadan beklemek tek çare gibi.
    Benim önerim yara olan bölgeye bir işlem uygulamayın bekleyin. Eğerki geçtiyse zaten düz deri olarak iyileşir en fazla iz kalır. Eğer geçmediyse zaten siğil olarak kendini gösterecektir. Siğil olduğuna emin olduktan sonra aynı işlemi tekrarlsınız.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Dertliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sarı-beyaz yara gittikçe büyümeye başladı. Yanlış bişeyler mi yaptım acaba? İltihap olabilir mi sizce?
    Evet olabilir tahristen dolayi basima geldigi icin soyluyorum m sirkeyw fazla abanmistim yapman gereken tendurdiyot batukon gibi kurutucu seylerle yaranin mikrop kapmasini onlemek

Bu Konu için Etiketler