Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Selam gençler,

Sizlere bu güzel haberi vereyim. Forumumuzda bulunan Dr.Medusa nickli Dr. Levent Türk hocayı biliyorsunuzdur 3 yıldır bizimle forumda benimle birlikte sizlerin sorularına yardımcı oluyor. Geçenlerde forum üyelerine özel %3 indirimli fiyat vermesi ve 3 ay boyunca koterizasyon işlemini (muayane ücreti hariç) ücretsiz şekilde yapmasını konuşmuştuk biliyorsunuz.

Şimdi de Levent Hocayla tekrar konuştuk ve en azından 3 aylık süreç içinde forum üyelerine nasıl daha fazla katkı sağlarız, nasıl koterizasyon ücretini üyeler için daha makul bir seviyeye çekeriz kendimizce konuştuk.

Sistem aynı bildiğiniz gibi: Muayane ücretini veriyorsunuz. Koterizasyon oluyorsunuz (%20 indirimli şekilde) tekrar siğiliniz çıkarsa 3 ay boyunca koterizasyon için para ödemiyorsunuz sadece muayane ücretini ödüyorsunuz. Muayane ücreti de bence makul bu arada bilinmiş hastanelerden daha makul olduğunu en azından söyleyebilirim.

Her ay 1-2 siğil veya daha fazla siğil çıkartan kişiler için faydalı olacağını düşünüyorum.
    Hem kadın hem erkek levent hocaya gidebilirsiniz çünkü hpv konusunda çok bilgilidir. Hatta benim en bilgili olduğunu düşündüğüm 1-2 doktordan biri. Övmek için söylemiyorum ama bu övünebilecek bir şey bizler için. Doktorların yaklaşımını anlatmama gerek yok zaten siz benden de iyi biliyorsunuz o yüzden hpv konusunda yönlendirici ve bilgili hocalara açız.

Lütfen kendisinden randevu almadan önce forumda bana nickinizi verin ki ben de doktorumuzu bilgilendirebileyim ''evet forumdaki üyemizdir'' diye.

Kendisinin web sitesi:404 Not Found
    Kendisinin mail adresi: drleventturk@gmail.com
    Ulaşabileceğiniz telefon numarası: +90 541 410 14 91 (Arayabilirsiniz veya whatsapptan danışabilirsiniz)

Durum
    Admin

Cevap: Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Up up up

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Up niyetine sorumu da sorayım ben de☺ Dr. Levent bey siğilleri mercek veya görüntüyü büyüten kamerayla felan inceliyor mu acaba? Bu konuda kafam karısık esasında. Yani bu gerekli bir uygulama mı ondan bile emin değilim. Ama bu konuda en bilinmiş doktorlar bu yöntemi uyguladığından olması gereken buymuş gibi de gelmiyor değil.

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Tabiki. Büyütücü gözlük kullanıyorum. küçük siğilleri görmek için güçlü bir ışığa ve büyütmeye ihtiyacınız oluyor.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Teşekkür ederim☺🙏🏼

Durum
    Admin

Büyütücü gözlük kullanmanız süper hocam

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar. Ben bugüne kadar 3 defa devlet hastanesinde siğillerimi yaktırdım ancak 4. Ye yine çıktı. Levent beye gitmeyi düşünüyorum, tabiki fiyatlar değişiyordur ancak ortalama bi koterizasyon operasyonu için fiyat ne oluyor biliyor musunuz?

Durum
    Admin

@Bitse de gitse, Yazımın sonunda Levent beyin cep telefonunu yazdım Mesaj veya arama ile öğrenebilirsin kendisinden. Çünkü siğil sayını ve büyüklüğünü bilmiyoruz.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Dr. Levent Bey makat bölgesi hpv sine bakıyorsunuz da hemoroid üzerinde oluşabilecek siğilleri tespit edip anlayabiliyor musunuz? Çünkü benim hemoroid üzerinde noktacıklar var hpv olmalarından şüphe ediyorum. Tedavi edebiliyorsanız gelmek istiyorum

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

hemoroıd damarsal bır olusum onu genel cerrahı gormelı. oraya koter yapılırsa kanama olabılır
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Bu Konu için Etiketler