Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geç kaldımm

Durum
    Arvenian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geç kaldımm

Merhabalar arkadaşlar.
    Ben yaklaşık 7 ay önce genital bölgemde minik minik parçalar görmüştüm. İlk başta çok önemsemedim fakat bir süre sonra çeşitli depilasyon yöntemleri nedeniyle çoğaldı. Şuan da genital bölgemin dış kısmı ve anüs çevresinde toplamda 30a yakın siğilim var. Ve her geçen gün çoğalmakta.
    Uzun zamandır cinsel ilişki yaşamıyorum. Yaşasam ne olacaktır tahmin bile edemiyorum.
    Yaşadığım şehir küçük bir yer olduğundan doktorada gidemedim fakat bunu bir şekilde çözmem gerek.
    O kadar korumama rağmen sık sık mantar ve sistit oluyorum bir de bu problem oluyor.
    Üstelik kaşıntı durumunda siğillerin artma riski de artıyor.
    Psikolojik olarak berbat durumdayım.
    Evde en azından rahatlayabileceğim çoğalmasını engelleyebileceğim önerileriniz var mı ?
    Bilecik çevresinde doktor önerisine de açığım.
    Ömür boyu bu virüsle yaşamak gerçekten korkutucu.

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Geç kaldımm

mesaj silinmistir.

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bilecikte bir hastaneye mutlaka gidin 30 siğil sizin saydığınız. Bilecikte gitmeye çekiniyorsanız inegöl yada Bursaya gidebilirsiniz. Smear ve Tipleme testinizi mutlaka yaptırın. Mantar ve sistit icin tedavi olun. Gittiğiniz doktora hepsini anlatın. Asla ihmal etmeyin. Doktor takibinde olduğunuz sürece içiniz rahat olsun. Mutlaka kurtulacağız

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok kafaya takmayın herkes geçiyor bu psikolojik aşamalardan boş sadece moral ve zaman kaybı doktora ayda bir muayene olun güzel güzel beslenin düzenli ve sağlıklı midenizi yormadan beslenin bu hastalığı bilimsel olarak gerilettiği tespit edilmiş takviyelerden mutlaka kullanın günde üç dört bardak yeşil çay için. eğer yapabiliyorsanız haftada 4 gün spor yapıp 3 gün kalbi dinlendirin yapamıyorsanız 3 veya 2 günde yeter ama her hafta düzenli olacak sırada belkide en zoru olan sigara var bunu kullanıyorsanız bırakın veya azaltın çünkü sigara içince diğer bağışıklık güçlendirici aktivitelerin yani düzenli beslenme uyku vs. Bunları 0 ile çarpmış gibi birbirini götürüyor bunları yavaştan alışkanlık haline getirmek lazım yoksa bir süre sonra her şeyi deneyip pes edip dönüp dolaşıp yine başvuracağımız yol dikkatli bir şekilde kendimize bakmak oluyor tek çare bu başka yolu yok

Bu Konu için Etiketler