Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullaniyorum hala siğil var

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: Ahcc kullaniyorum hala siğil var

1. bursa da hpv dna testi yapılıyor mu bilmiyorum mutlaka yapılıyordur dıye tahmın edıyorum . Piyasada olmayan siğili para için yakan çok insan var o nedenle başka bırıne de göster.Belki de onlar siğil değildir.
    2. siğil değilse kötü bir şey değildir onlar. vücudun doğal kabartıları olabilir. Seboreik keratoz vs Bunlarda sana zarar vermez
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Susano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. bursa da hpv dna testi yapılıyor mu bilmiyorum mutlaka yapılıyordur dıye tahmın edıyorum . Piyasada olmayan siğili para için yakan çok insan var o nedenle başka bırıne de göster.Belki de onlar siğil değildir.
    2. siğil değilse kötü bir şey değildir onlar. vücudun doğal kabartıları olabilir. Seboreik keratoz vs Bunlarda sana zarar vermez
    Bana da olmayan siğil yakılıyor gibi geldi geçen seansta seansı uzun tutabilmek için. İnsamlara gerçekten güven kalmadı ülkemizde malesef. Ama siğil olduğunu düşünüyorum ben çünkü eskiden böyle şeyler yoktu. Sizden son ricam yaptırmam gereken testlerin hepsinin isimlerini verebilir misiniz?
    Şimdiden çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

1. asetik asit testi
    2 .hpv dna tip testi
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Tecrübeli Üye

1. asetik asit testi
    2 .hpv dna tip testi
    Çok teşekkür ediyorum.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

rica ederim geçmiş olsun .Bir sorunuz olursa buradan bana özel mesaj atabilirsiniz . Sık sık kontrol ediyorum özel mesaj kutumu

www.leventturk.com.tr

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

rica ederim geçmiş olsun .Bir sorunuz olursa buradan bana özel mesaj atabilirsiniz . Sık sık kontrol ediyorum özel mesaj kutumu
    ayrıca mail de atabilirsiniz mail adresi paylaşımlarımın altında yazıyor

www.leventturk.com.tr

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bursa da uludağ üni. hastanesinde tip testi yapılıyor fakat cok tipe bakılmıyor. Herhangi bir özel hastaneye giderek yaptırabilirsin. Yada istanbulda gelisim, mavi lab. gibi lab. konusup kargo yoluyla yollayabilirsin o şekilde de yapıyorlar diye biliyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Minnoş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa da uludağ üni. hastanesinde tip testi yapılıyor fakat cok tipe bakılmıyor. Herhangi bir özel hastaneye giderek yaptırabilirsin. Yada istanbulda gelisim, mavi lab. gibi lab. konusup kargo yoluyla yollayabilirsin o şekilde de yapıyorlar diye biliyorum.
    Peki fiyatlari nedir bir bilginiz var mi? Su an inanilmaz zor durumdayim psikolojim bozuldu iyice.

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Uludağ üni hastanesi ücretsiz yapıyor. İstanbulda gelme şansınız varsa Haseki eğitim arastırma daha kapsamlı tipleme testi yapıyor. Tam bilmemekle beraber lab.lar 650 -700 civarı diye biliyorum emin değilim arayıp bilgi alın isterseniz yarın

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Minnoş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uludağ üni hastanesi ücretsiz yapıyor. İstanbulda gelme şansınız varsa Haseki eğitim arastırma daha kapsamlı tipleme testi yapıyor. Tam bilmemekle beraber lab.lar 650 -700 civarı diye biliyorum emin değilim arayıp bilgi alın isterseniz yarın
    Cok tesekkur ederim Minnoş, umarım bir an önce kurtulurum hpv'den. Siz uludag ve haseki'de yaptirdiniz sanirim ve haseki'nin daha iyi oldugunu anladiniz dogru mu? Iyilestiyseniz eger tipiniz neydi ve ne kadar zaman aldi iyilesmeniz?

Bu Konu için Etiketler