Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boğazımda hpv

Durum
    Sevim62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Boğazımda hpv

Artık kafayı yemek üzereyim boğazımda siğiller görüyorum ama ben daha Genital bölgeyi dahi nasıl halledeceğimi düşünürken birde ağızda çıktığını farkediyorum boğazımda bişey varmış hissi var ve bariz siğil olduğunu anlıyorum bakınca sevgilime ağzımda olduğunu söylemedim Genital bölgeyi biliyor ama ağızı söylemek istemiyorum Nasıl tedavi olurum ağızda neler yapılıyor Of yaktırmadan kendiliğinden gider mi ahcc kullanımı ile ?

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Boğazımda hpv

Kbb ye gidin, yine yakılarak alınıyor. Ama önce siğil olduğundan emin olmak lazım benimde siğil var sandığım cok olmustu. Eğer siğilse erkek arkadaşınızı söyleyin bence ona da bulaştırabilirsiniz

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Minnoş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kbb ye gidin, yine yakılarak alınıyor. Ama önce siğil olduğundan emin olmak lazım benimde siğil var sandığım cok olmustu. Eğer siğilse erkek arkadaşınızı söyleyin bence ona da bulaştırabilirsiniz
    Onunla şuan cinsel olarak birlikteliğim yok bulaş durumu söz konusu değil bu nedenle söylemek istemiyorum bu ne illet bişeymiş hayatımı kabusa çevirdi

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Öncelikle ağız boğaz konusunu kendiniz muayne etmeyin. Zira ağız çok komplike bir deri yapısına sahip papil dediğimiz normal bir sürü kabarıklık var. Kendiniz teşhis koymayın kbb ye gidin. Boğazınızda birşey var hissi psikolojik olabilir. Benimde ilk başlarda penisim ağrısa bile acaba kansermiyim diye salak salak düşünceler geliyordu aklıma. Sonradan sadece boşuna kuruntu yaptığımı anladım.

Durum
    Kıdemli Üye

Kastım cinsel ilişki değildi. Öpüşmeylede geçebilir o anlamda söylemistim

Durum
    Tecrübeli Üye

Kastım cinsel ilişki değildi. Öpüşmeylede geçebilir o anlamda söylemistim
    Anladım canım ama şuan geçebileceği bi ilişkimiz yok kendisiyle o nedenle söylemek istemiyorum en yakınım sevgilim ama artık bu hastalık utanç verici bir hal almaya başladı bende bide ağzımda varmış demek içimden gelmiyor

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle ağız boğaz konusunu kendiniz muayne etmeyin. Zira ağız çok komplike bir deri yapısına sahip papil dediğimiz normal bir sürü kabarıklık var. Kendiniz teşhis koymayın kbb ye gidin. Boğazınızda birşey var hissi psikolojik olabilir. Benimde ilk başlarda penisim ağrısa bile acaba kansermiyim diye salak salak düşünceler geliyordu aklıma. Sonradan sadece boşuna kuruntu yaptığımı anladım.
    Keşke bende kuruntu yapsam ama ağız içindense Boğaz kısmında beyaz beyaz kabarcıklar var Google’da Boğaz’da siğil diyince çıkan fotoğrafların aynısı

Durum
    Kıdemli Üye

Belki de o size bulaştırmıştır bu isler belli olmuyor. Kötü hissetmeyin lütfen

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Belki de o size bulaştırmıştır bu isler belli olmuyor. Kötü hissetmeyin lütfen
    Şuan hayatımda olan insanın bulaştırma ihtimali yok ne ben ona ne o bana bulaştırdık çünkü onunla yakın temasta bulunmadım 5 yıl önce hayatımda olan kişi bana bulaştırdı çok şükür ki kimseye bulaştırmadım bunun vicdan azabı olsaydı bide hayat daha beter olurdu sadece pişmanlığım bana bulaştıran kişiyle yaşadığım ilişki ama işe yaramıyor pişmanlık..

Bu Konu için Etiketler