Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni bir arkadaþiniz olarak burdayim

Durum
    hepsonradan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yeni bir arkadaþiniz olarak burdayim

Öncelikle selamlar hepinizle tek tek tanýþmayý umut ediyorum

Yaklaþýk 3 senenin ardýndan cok güzel bir iliþkim vardý,gerçekten aþýk olmuþtum gözüm hiç birþeyi görmüyordu.Doðamýz gereði cinsel deneyimlere yönelmeye hazýrlanýrken bir kaç kitle hissettim ve bundan ona bahsettim,kendisi hemþire oluyor bir saðlýk personeli yani.Dün bir üniversitenin üroloji bölümündeki bir doktora gittiðimde doktor baktýðý gibi Genital siðil dedi o an baþým dönmeye baþladý Aklýma gelen tek þey kýz arkadaþýma bunu nasýl söylüyecegim ve bunu nasýl karsýlacaðýydý.Dün akþam buluþtuk sarýldýk konuþtuk Onu evine giderken sanki ayrýlýk icin sarýlmýþ gibiydi.Onun beni istememesi durumunda ne yapabilirim bilmiyorum,bunu benden önce yaþayan kader ortaklarýmýn bana bir kaç fikir vermesini umuyorum

Durum
    Ahu
    Ahu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Cevap: Yeni bir arkadaþiniz olarak burdayim

Salam hosgeldn 😂😂 korkma geçiyor bunu bil 🙏 Ahcc baþla vakit kaybetmeden ve kendine Ýnan baðýþýklýk çok önemli çünkü. Spor yap alkolden ve sigaradan uzak durup😊😊

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar hep sonradan, hoþgeldin aramýza Þu an sevgilim benden vazgeçer mi? diye uzuluyorsun ama hpv isen hayatýnýn bu dönemi unutulmaz olacak Þaka gibi konuþuyorum ama þöyle: Seni seven insan senden vazgeçmez bunu unutma, en azýndan çabalar. Belki 4 ay belki 6 ay vs en azýndan bu durumda ''aa öyle mi hpv misin okay bye bye'' demez ''seven insan''. Bu yüzden bu konuyu geçelim.

Diðer bir konu hpv sayesinde artýk daha bilinçli olacaksýn çok eþli olabilirsin ama çok iyi korunmalýsýn bundan sonra ve þu an hpv oldugun sureçte cinsel iliþkiyi unutmaný tavsiye ederim en azýndan kendine 6 ay ver. Siðil varsa mutlaka koter veya kriyo yaptýr. Sitemizdeki doktor medusa koter yapýyor forumdaki üyelere de indirimi var, ona bakabilirsin eðer koter düþünüyorsan.

Ve bence eger maddi durumun elveriyorsa ahcc ye baþlayýp bu iþi baðýþýklýðýný güzelce kuvvetlendirerek 8 ay maks 1 sene de cözersin. Hadi bakalým

Durum
    Talya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Güzel arkadaþým eþime dedim ki “ beni boþa sana çok aþýðým neden boþayayým “ sevince insan önce karþýsýndakini düþünüyor en büyük destekçin seni sevenler

Bu Konu için Etiketler