Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uzun süre sonra farkedilen hpv

Durum
    Sevim62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Re: Uzun süre sonra farkedilen hpv

Corto sadece o kişiyle böyle bir ilişkide bulundum daha sonraki ilişkilerimde değil ki şuanki sevgilimle o tarz şeyler hiç yaşamadık diyorum ya normalde asla istemediğim bir durum herkesin kendi düşüncesi ama evlendiğim zaman yaşamak istiyorum bu tarz yakınlaşmaları o zamanlar gerçekten çocuktum cahildim bilinç yoktu ve maalesef yaşandı çok gariptir ki bir defalık hatam bana böyle dönüş yaptı.

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Uzun süre sonra farkedilen hpv

Ve anal bölgenin içinde de siğil oluşumu var mı bilmiyorum varsa oda ayrı bir dert kendimde güç bulamıyorum hala bişey yokmuş gibi onları yoksayarak yaşıyorum 1 yıldır hayatımda olan insan bu hastalık sürecimde hep yanımda oldu ben söylemeye çekindiğim için ayrılmıştım fakat napıp edip öğrenip bumuydu? Diye bi tepki verdi yaktırırız çıktıkça geçer gözüyle bakıyor hastalığımı bilen tek kişi o onun desteği var çok şükür ama insan bazen annesine sarılarak ağlamak istiyor bilse böyle bir durumu nasıl üzülür bazen yüzüne bakıp ağlayasım geliyo en ufak şeyde üstüme titreyen annem evladının böyle şeyler yaşadığını bu kadar çaresiz olduğunu bilse..

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Re: Cevap: Uzun süre sonra farkedilen hpv

mesaj silinmistir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Re: Cevap: Uzun süre sonra farkedilen hpv

Çok sağol ama oral ile kısmı evlendikten sonraya saklıyorum birde orda varsa iyice yıkılırım anal bölgeyi halletmek önceliğim. Yani 5 yıllık bir hpv geçmişim olsa da şuan bağışıklığı güçlü tuttuğum takdirde iyileşirmiyim kronikleşme gibi bir durum mevcut mu ? Gerçekten teşekkür ederim bu arada yazdıkların iç rahatlatıcı

Durum
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Kesinlikle ülkemizde cinselliğe yönelik eğitimde o kadar eksiğiz ki inşallah daha çok bilinçli bir geleceğe sahip oluruz da bizden sonraki nesiller hastalık başına geldiğinde Allak bullak olmaz bu ne diye ki bu tarz eğitimler verilse hastalıkların yüzdeliğinde ciddi oranda azalmalarda olur ama işte maalesef. Çok teşekkür ederim corto gerçekten vaktini ayırıp beni rahatlattın inşallah hastalıklarının hepsi geçer

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@worse, siğil değen yerde çıkmaz, virüs sana bulaşırsa genital bölgedeki herhangi bir yerde çıkabilir.

@sevim, merak etme ileride sorun yaşamayacaksın şu an sana aşılamaz gibi geliyor ama aşılıyor. HPV DNA TİPLENDİRME testi diye geçer. Gelişim tıp veya mavi laboratuvarlarında yaptırabilirsin. Gelişimde 2 sene önce 300 tl idi şimdi 400 olmuştur. 21 tipe falan bakılıyor bu yeterli zaten. Yüksek riskli cıkarsa da mahvolma bunu kabullen ve savaş

Durum
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı corto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya merhaba. Genital bolge ve oral bolge icin erkekte bu testlerin guvenilirligini konusmustuk bir kere. Sanirim guvenilirlik %99 demekte lakin internette suruntuty soyle aldim boyle aldim farkli cikti tarzi seyler okudum. Bu kisiler nasil aliyor kendisi, kit mit mi var kafam karisti. bir de %99 guvenilir oldugu dogru mu tiplendirme testinin? sag olasin.
    Bütün hpv testlerinde %25 yanılma payı var birçok doktora sordum hepsi aynı şeyi söyledi ne yazıkki. Şöyle bir durumda var diyelimki sizdeki virüs yükü çok çok çok düşük o zamanda hpv/dna saptanamayabiliyor acı ama gerçek. Bu arada gelişim tıpta güncel fiyatı 500 tl idi mart ayında yaptırdığımda, bilmiyorum ama artmışmıdır.

Bu Konu için Etiketler