Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lustral kullanan var mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Post Lustral kullanan var mi?

Aranızda lustral ya da selectra kullanan var mıdır? Yan etkilerinden hangilerini yaşadılar? 50 mg, 100 mg kadar yan etki yapıyormuş bildiğim kadarıyla.

Durum
    Taniquetil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Lustral kullanan var mi?

Bircok ilacimin yaninda lustral de kullaniyorum. Selectra da kullandim. Bana hicbir yan etkisi olmadi. Cildime degmedigi surece bana yan etki yapan birsey yok galiba 😊

Durum
    Admin

Alıntı Taniquetil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bircok ilacimin yaninda lustral de kullaniyorum. Selectra da kullandim. Bana hicbir yan etkisi olmadi. Cildime degmedigi surece bana yan etki yapan birsey yok galiba 😊
    Bugün itibariyle lustral'e başladım. Çok hafif belli belirsiz bir mide bulantısı var. Ne güzel umarım bende de yan etkisi çok olmaz. Ne kadar süre sonra ilaçtan randıman almaya basladın? Genelde 3 hafta dıyorlar ama?

Durum
    Taniquetil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

1 2 ay suruyor bence. 😂

Durum
    Admin

Alıntı Taniquetil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 2 ay suruyor bence. 😂
    Yuh, 10 ay sürsün madeem O süreye kadar ben zaten kendi kendime atlatırım hahaha

Durum
    umutışığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geçmişte antidepresanlarla çok yakın oldum lusturalide iyi bilirim .Benim önerim kesinlikle açkarnına içmemek ve belli saatlerde içmek.Mide bulantısı ve öğürme yapabiliyor ama oda birkaç güne geçiyor.Piskoloji önemli arkadaşlar hpv elbet geçicek ama kafayı sağlam tutmak lazım.

Durum
    Admin

Alıntı umutışığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişte antidepresanlarla çok yakın oldum lusturalide iyi bilirim .Benim önerim kesinlikle açkarnına içmemek ve belli saatlerde içmek.Mide bulantısı ve öğürme yapabiliyor ama oda birkaç güne geçiyor.Piskoloji önemli arkadaşlar hpv elbet geçicek ama kafayı sağlam tutmak lazım.
    Ben şirkette öğle yemeğinden sonra içiyorum 12buçuk 1 gibi. Belli saatlerde içmek dediğin, hep aynı saat de içmek degil mi? evet biraz esneme ve mide bulantısı yaptı. Şu n 50 mg'ı kırarak alıyorum, 2-3 gune tam alıcam

Durum
    Yeni Üye

Evet tok karnına ve hep aynı saatde içmek gerekiyor bende ilk başlarda yarım alıyordum doktorlar bünye alışana kadar bunu öneriyor.Bünye alıştıktan sonra ne mide bulantısı kalıyor ne bişey kalıyor.Tabi gönül isterki ilaç kullanmadan bu savaşı verelim ama bazı durumlarda destek gerekiyor arkadaşlar.

Durum
    Admin

Alıntı umutışığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet tok karnına ve hep aynı saatde içmek gerekiyor bende ilk başlarda yarım alıyordum doktorlar bünye alışana kadar bunu öneriyor.Bünye alıştıktan sonra ne mide bulantısı kalıyor ne bişey kalıyor.Tabi gönül isterki ilaç kullanmadan bu savaşı verelim ama bazı durumlarda destek gerekiyor arkadaşlar.
    Yalnız acayip gerçeğe yakın rüyalar görüyorsun Ben 3 gün önce, hpv paranoyağı olduğum için rüyamda ''aids'e yakalndığımı'' gördüm

Durum
    Yeni Üye

Bende ilk hpv kaptığımı öğrenince panora başlatmıştım .Gidiyorum devlet hastanesine kan testi veriyorum devleti beğemiyorum özele kan testi veriyorum ama hpv çok yaygın bi hastalık ve prezervatif korumuyor ne yazık ki o yüzden kaçamıyor insan.En iyi çözüm aşılanmak 9lu aşıyı bekliyorum .Gelsin türkiyeye aşımı olucam bakalım bir umuttur yaşıyoruz.

Bu Konu için Etiketler