Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bağışıklık Sistemi Tedavisi

Durum
    mansuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bağışıklık Sistemi Tedavisi

Arkadaşlar ben Mansur 4 yıldır sürekli tekrar eden Hpv tip 6 sorunu vardı bende. Tamamı genital bölgede olışuyordu sürekli. En son İstanbul Fatih'te Lim Klinikte Yard.Doç.Dr.Levent TÜRK, koterizazsyon tedavisine ek olarak çok güçlü bir bağışıklık sistemi tedavisi uyguladı 6 ay şuan 1 sene geçmiş olmasına rağmen herhangi bir tekrarlama olmadı. Sadece yakarak aldara vb. kremler kullanarak olmuyor maalesef bu iş. Özellikle bağışıklığımım düştüğü dönemlerde çok sıkıntı yaşıyordum. Sonraki süreci biliyorsunuz. Durmadan siğil yaktırmak vb. Sonra birçok bilimsel makalede bağışıklığı güçlendirmenin hastalığın tedavisinde çok büyük bir önem teşkil ettiğini öğrendim. O yüzden bu doğrultuda arayışlarım oldu şuan çok şükür iyiyim. Ümidinizi kaybetmeyin doğru tedaviyle herşey hallolur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bağışıklık Sistemi Tedavisi

Mansuro teşekkürler bunu bizle paylaştığın için ne tip bir tedavi uygulandı 6 ay sana? 6 ay diyince aklıma ahcc geldi bu nedenle sormak istedim. Açıklar mısın bize ? Üyelerimiz de aydınlansın.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mansuro teşekkürler bunu bizle paylaştığın için ne tip bir tedavi uygulandı 6 ay sana? 6 ay diyince aklıma ahcc geldi bu nedenle sormak istedim. Açıklar mısın bize ? Üyelerimiz de aydınlansın.
    Tabi memnuniyetle. Levent hoca tedaviye koterizasyonla başladı. Mikroskop altında siğilleri tamamen temizledi. Ardından yeşil çay ekstresi, imutor kompleks ve beslenme ve yaşam alışkanlıkları üzerine bir reçete yazdı. Tedaviyi her hastada yaş, cinsiyet, siğilin yeri ve sıklığı, siğilin nerede olduğu, siğilin tipine göre her hastada özel olarak düzenliyormuş Levent hoca. Mesela benim bir arkadaşımda Levent hocadan benim tedaviden farklı bir tedavi almış onunda şuanda çok iyi gidiyor tedavi. Belirttiğiniz ilacı bazı hastalara yazıyormuş Levent hoca.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mansuro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi memnuniyetle. Levent hoca tedaviye koterizasyonla başladı. Mikroskop altında siğilleri tamamen temizledi. Ardından yeşil çay ekstresi, imutor kompleks ve beslenme ve yaşam alışkanlıkları üzerine bir reçete yazdı. Tedaviyi her hastada yaş, cinsiyet, siğilin yeri ve sıklığı, siğilin nerede olduğu, siğilin tipine göre her hastada özel olarak düzenliyormuş Levent hoca. Mesela benim bir arkadaşımda Levent hocadan benim tedaviden farklı bir tedavi almış onunda şuanda çok iyi gidiyor tedavi. Belirttiğiniz ilacı bazı hastalara yazıyormuş Levent hoca.
    Çok geçmiş olsun uzun zamandır siğillerden kurtulmuş olmanız atmış olduğunuz anlamına geliyor olabilir. Umarım öyledir. ☺ Test yaptırmayı düşünüyor musunuz? Ve yeşil çay ekstresi nedir acaba?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun uzun zamandır siğillerden kurtulmuş olmanız atmış olduğunuz anlamına geliyor olabilir. Umarım öyledir. ☺ Test yaptırmayı düşünüyor musunuz? Ve yeşil çay ekstresi nedir acaba?
    Test yaptırdım çok şükür negatif çıktı. Yeşil çay ekstresi ecazanelerden temin edebilirsiniz. Yeşil çay ekstresi yeşil çaydan elde edilen kuvvetli bir bağışıklık dsetekleyicisidir.

Durum
    Ysnblkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Test yaptırdım çok şükür negatif çıktı. Yeşil çay ekstresi ecazanelerden temin edebilirsiniz. Yeşil çay ekstresi yeşil çaydan elde edilen kuvvetli bir bağışıklık dsetekleyicisidir.
    Yeşil cay ekstresi kullandiginuz marka nedir imutor komplekse nasıl kullandınız ikisini

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Ysnblkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeşil cay ekstresi kullandiginuz marka nedir imutor komplekse nasıl kullandınız ikisini
    her ikisi de solgar marka imutor günde 1 yeşil çay günde iki kere

Durum
    Ysnblkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

her ikisi de solgar marka imutor günde 1 yeşil çay günde iki kere
    İkiside kapsülmu?

Durum
    Yeni Üye