Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bağışıklık Sistemi Tedavisi

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bağışıklık Sistemi Tedavisi

Alıntı mansuro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Test yaptırdım çok şükür negatif çıktı. Yeşil çay ekstresi ecazanelerden temin edebilirsiniz. Yeşil çay ekstresi yeşil çaydan elde edilen kuvvetli bir bağışıklık dsetekleyicisidir.
    Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Peki ama benim kafama takılan sey siz 4 yıl boyunca siğiliniz cıktıkca onları tedavi etmenize rağmen neden 2 yılda negatif olamadınız acaba😔 2 yılda negatif olunuyor deniyorya genel itibari ile. Acaba sizin ben şunu yaptığım için negatif olamadım dediğiniz bir şey var mı? Ve tedavi süresince ilişki konusunda nasıl bir yol izlediniz acaba? Test sonucunuzun negatif gelmesi mükemmel bi şey olsa gerek☺ Darısı başımıza. Bağısıklık tedavisine basladıktan 6 ay sonra mı negatifi gördünüz acaba.

Durum
    mansuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben bunu bağışıklığımın düşük olmasına bağlıyorum.O nedenle negatif olamadım. Ama hocanın tedavısınden sonra siğiller tekrarlamadı.İlişki konusunda siğil varlığında ilişki yasaktı. Siğiller iyileştikten sonra korunarak ilişkiye girdim .Kız arkadaşımda siğl çıkmadı.

Bağışıklık tedavisinin 5. ayında dayanamayıp test yaptırdım. negatıf geldı...........

Durum
    Özel Üye

Alıntı mansuro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bunu bağışıklığımın düşük olmasına bağlıyorum.O nedenle negatif olamadım. Ama hocanın tedavısınden sonra siğiller tekrarlamadı.İlişki konusunda siğil varlığında ilişki yasaktı. Siğiller iyileştikten sonra korunarak ilişkiye girdim .Kız arkadaşımda siğl çıkmadı.

Bağışıklık tedavisinin 5. ayında dayanamayıp test yaptırdım. negatıf geldı...........

Cevaplarınız için cok teşekkür ederim. Biliyorum cok soru sordum ama kusura bakmayın son bir sorum daha olacak☺ Peki korunarak birlikte olduk derken sadece prezervatif mi kullandınız?

Durum
    Yeni Üye

evet sadece prezervatif kullandık

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Aaa ben cok sasırdım ilk yazıdıgında tam dikkat etmemişim bizim forum üyelerine indirimli koterizasyon yapan levent hoca yani dr medusa zaten cok iyi bir hocadır görüyorsa yazımı selamlarr

Durum
    Admin

Şans aslında 2 yılda negatif olunmuyormuş. Ben de bunu biraz geç ögrendim ve ahcc makalelerinde ögrendim. Düşük tipliler 2 yılda negatif olabiliyor ama yüksek tiplerin bazıları 3-4 yılı buluyormuş.

Durum
    Özel Üye

Teşekkür ederim cevabınız için Mansur ve Arya, bende yüksek tip yok ama yine de işimi hiç şansa bırakmak istemiyorum ahcc de kullanıyorum imütor komplex de😂

Durum
    Özel Üye

Peki yeşil çay ekstresi kullanırken yeşil çay içmeniz yasak mıydı? Çünkü yeşil çay içme konusunda miktara dikkat etmemiz konusunda hep uyarılıyoruz. Eğer öyle değilse günde 4-5 bardak içerim net😂

Durum
    Yeni Üye

O konuda bana bişey demedi. Ama ben yeşil çay içmedim tedavi sırasında.

Durum
    Admin

Şans 4-5 bardakta sorun yok ama ben büyük 2 kupa içiyordum çok zorlama mideni kefire de yer bırak 1 bardakta aksamları kefir iç kullanın ahcc arkadaslar faydalı bir şey bayağı yüzde 80 negatif olacaksınız diye umuyorum

Bu Konu için Etiketler