Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba..

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Merhaba..

Çok sevindim adınıza yüksek riskli bir şey cıkmamasına. Umarım en kısa zamanda bu siğillerden de kurtulursunuz. Benim de öyle cıktı sonucum ,düşük riskli bir tip olduğunu söyledi doktor. Peki klamidya için ilaç kullandıktan sonra akıntınız gecti mi? Ve klamidya olduğunu hangi testi yaparak öğreniyorsunuz? Son olarak o test devlette var mı? Özelde yaptırdıysanız ne kadara yaptırdınız. Cünkü benim de basımda gecmeyen bi akıntı belası var😔

Durum
    Bulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Oral bölgeye kim bakıyor acaba bu konuda bilgim yok. Konuyu ilk açtığım zaman belirtmiştim bende siğil fark edince Erkek arkadaşımda gitti baktırmaya, doktor bir sorun görmedi.

Durum
    Yeni Üye

Şans, benimde akıntı problemim vardı. Su an eskisi kadar değil ama arada akıntım oluyor.
    Ben özelde yaptırdım. Doktoruma akıntı şikayetlerimi anlattım. Siğilimi o gün görmüştüm kadın dogumdan çıkıp cildiyede yaktırdım. Akıntım için vajinal ve klamidya kültürü aldı. Hem idrar verdim. Klamidya pozitif çıkınca antibiyotik tedavisine başladık. Tedavi bittiginde kontrol için tekrar klamidya ve vajinal kültürü aldı. Siğil çıktığı için hpv ve smear testi için de sürüntü aldı. Klamidya kültürü çok pahalı değil 50 tl falan.
    Klamidya negatif oldu fakat bu sefer e.coli bakterisi bulundu onun içinde antibiyotik tedavisine başladım. Akıntı yapanlar bunlardı daha yeni yeni bitti tedavim. Doktora görüneceğim bugün başka bişey yapılması gerekiyor mu bilmiyorum.

Bu arada sigillerim çıkmıyor hala çok şükür..

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çook teşekkür ederim☺🙏🏼

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Bulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şans, benimde akıntı problemim vardı. Su an eskisi kadar değil ama arada akıntım oluyor.
    Ben özelde yaptırdım. Doktoruma akıntı şikayetlerimi anlattım. Siğilimi o gün görmüştüm kadın dogumdan çıkıp cildiyede yaktırdım. Akıntım için vajinal ve klamidya kültürü aldı. Hem idrar verdim. Klamidya pozitif çıkınca antibiyotik tedavisine başladık. Tedavi bittiginde kontrol için tekrar klamidya ve vajinal kültürü aldı. Siğil çıktığı için hpv ve smear testi için de sürüntü aldı. Klamidya kültürü çok pahalı değil 50 tl falan.
    Klamidya negatif oldu fakat bu sefer e.coli bakterisi bulundu onun içinde antibiyotik tedavisine başladım. Akıntı yapanlar bunlardı daha yeni yeni bitti tedavim. Doktora görüneceğim bugün başka bişey yapılması gerekiyor mu bilmiyorum.

Bu arada sigillerim çıkmıyor hala çok şükür..
    Ben buna takarım simdi yıllardır akıntım var ve böyle test yaptırmadım arkadasınızda bulaş olmamısmı acaba birde bu hastalık süresi gecince kronikleşebiliyormus antibiyotiklr geçmiyormuş diye biliyorum kısırlık vs böyle devam ediyo internetten arastırmalar...umarım birde onu tasımıyorumdur gecmiş olsun size

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben buna takarım simdi yıllardır akıntım var ve böyle test yaptırmadım arkadasınızda bulaş olmamısmı acaba birde bu hastalık süresi gecince kronikleşebiliyormus antibiyotiklr geçmiyormuş diye biliyorum kısırlık vs böyle devam ediyo internetten arastırmalar...umarım birde onu tasımıyorumdur gecmiş olsun size
    Bugun ben de smear verdim doktor iltihap dedi antibiyotik verdi bi sürü aynı şey mi

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz kendi şikayetlerinizi daha iyi biliyorsunuz doktorunuza anlatın doğru olanı yapacaktır

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun ben de smear verdim doktor iltihap dedi antibiyotik verdi bi sürü aynı şey mi
    Bilmiyorum klamidya enfeksiyonu smearda çıkmıyor
    Geçmiş olsun

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iltihap olabiliyor kadinlarda fitil mi verdi enfeksiyon icin?

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Bu Konu için Etiketler