Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: makatta çıkan hpv virüsünden nasıl kurtulurum?

Durum
    css
    css - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy makatta çıkan hpv virüsünden nasıl kurtulurum?

penis etrafındaki vidrüslerden yavaş yavaş sirke ve salisiksit kullanarak kurtuluyorum ama şimdi de makatta çıktı ve doktor hpv dedi direk sonrasında da bir tane krem vedi ki forumda kullanan kimse memnun değil gibi. bayadır forumu takip ediyorum ama yeni üye oldum bi destek atan çıkar mı acaba? teşekkürler şimdiden

Durum
    Hamham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: makatta çıkan hpv virüsünden nasıl kurtulurum?

Hangi krem?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: makatta çıkan hpv virüsünden nasıl kurtulurum?

Aldara'dır muhtemelen. Aldara'nın kötü bir namı var forumda. Ama doğru kullanıldı mı, pek emin değilim. Madem sirke ile müdahele gibi yöntemlerle kurtuluyorsunuz, Aldara'yı da deneyin. Veregen veya Deflagyn'e nazaran fiyatı daha az, zaten Veregen ülkeye hiç gelmedi.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: Cevap: makatta çıkan hpv virüsünden nasıl kurtulurum?

Bu arada duş sırasında bekleme süresi 5 dakikayı geçmecek şekilde sprey olarak sirke uyguluyorum ben de. Baya iyi sonuç veriyor gibi. Ama uygularken bokunu çıkarmayın. Duşta yapın bu işi. Önce duş alın. Sonra spreyi sıkın, en fazla 5 dakika bekleyip durulayın. Siz çok beklerseniz çabuk geçmeyecek, tahriş olacak. Önemli olan varsa hpvli yüzeyin yanması ve sirkedeki yok eden şey ne ise onu emmesi, ki 5 dakika fazla bile bunun için.

Tabi bu yöntem siğili 1-2 tane olan ya da olmayan kişiler için mantıklı. Yoksa kriyo ya da koterle yok ettirin siğilleri.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bence Aldara'yı siktir et Çok açık ve net. Bu forumda aldarayı seven kişi 15 kişide 1 falandır. Öyle sevilmiyo, ben de dahil.
    Sadece virüsün o bölgedeki viral yükünü hafifletmek ve tahriş pek yapmaması için haftada 2 gün genel bi sürebilirsin, belki siğil çıkma sürenin arası açılır. Ama yine siğil çıkıyor, engellediği yol aldara'nın..

Ve makat siğiline elma sirkesi kullanma, çok tahriş olur makat - anüs bölgesi çok tehlikeli. Popo kenarında falansa okay kullanabilirsin ama dediğim bölge hassas bir yer. Aynı şekilde kızlar da genital bölgenin iç kısmına asla elma sirkesi uygulamamalılar.

Durum
    Hamham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya takipteyim. siğil çıkma aralığı genelde ne kadar oluyor? Aldara değil de verturol nasıl sizce?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Re: Cevap: makatta çıkan hpv virüsünden nasıl kurtulurum?

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada duş sırasında bekleme süresi 5 dakikayı geçmecek şekilde sprey olarak sirke uyguluyorum ben de. Baya iyi sonuç veriyor gibi. Ama uygularken bokunu çıkarmayın. Duşta yapın bu işi. Önce duş alın. Sonra spreyi sıkın, en fazla 5 dakika bekleyip durulayın. Siz çok beklerseniz çabuk geçmeyecek, tahriş olacak. Önemli olan varsa hpvli yüzeyin yanması ve sirkedeki yok eden şey ne ise onu emmesi, ki 5 dakika fazla bile bunun için.

Tabi bu yöntem siğili 1-2 tane olan ya da olmayan kişiler için mantıklı. Yoksa kriyo ya da koterle yok ettirin siğilleri.
    Sirke aldara etkisi gosterir dogal yontem ..ama tahris olayi var 5 dakkadan fazla sirkeli pamugu tutmayin orda ..ben aksam koyup sabah kalktigimda bembeyaz oluyodu tuttugum yer

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Hamham Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya takipteyim. siğil çıkma aralığı genelde ne kadar oluyor? Aldara değil de verturol nasıl sizce?
    Verrutolu bana sor haha :d kendini yakmak istiyosan uygula derim sigilleri geciriyo ama bide sora kanayip yaralari gecirtmekle ugrasiyosun ..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hamham Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haha takipte kal canısı siğil çıkma aralığı kişiden kişiye değişir. Ben aldara kullandığımda yine çıkıyordu ama 4 ay kullandım. Belki de boşa kullandım azcık siğillerimi belki azaltmıştır ama çok tahriş etti. Verrutolü hepeve adlı üyemize sor o daha iyi bilir anıları daha fazla verrutol ile

Bu Konu için Etiketler