Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv negatifken cin1 ne durumda?

Durum
    Mrsmerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

hpv negatifken cin1 ne durumda?

Arkadaslar iki yıldır hpv taşıyordum.bu ay negatif sonucumu aldım.fakat eylül ayında kolposkopi yaptırdıgımda cin1 dim.şuan negtifim ama cin olayları ne durumda bilmiyorum.üniversite hastanesi hpv sonucuna göre kolposkopi yapalım dedi.tekrar gitmedim negatif cıkınca.ama hpv tiplememi ketemde yaptırdıgıma göre üniversitede haziranda tekrar kolposkopi isteyeceğim.sigara içtiğim için cin olayı kafamı karıstırıyor.negatife dönüşmek cin i nasıl etkiler?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: hpv negatifken cin1 ne durumda?

Negatif sonuç alman muhteşem bir şey. Bildiğim kadarıyla cin 1 kendi kendine iyileşebilen bir durum çoğu zaman bir müdahelede bulunulmayıp kendi kendine geçmesi bekleniyor. Ama bence son bir kez kolposkopi yaptırıp sonuca göre hareket edin. Ama büyük ihtimalle düzelmiştir sonucunuz negatif gelmiş.

Durum
    Mrsmerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Evet 4tehlikeli tip gitti.darısı size.cin i takibe alacagım.şu sigara yok mu tek derdim.bu son paket olsun amin😬🙏🏻

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Mrsmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet 4tehlikeli tip gitti.darısı size.cin i takibe alacagım.şu sigara yok mu tek derdim.bu son paket olsun amin😬🙏🏻
    Cok gecmiş olsun merve☺ Cok sevindim atlatmış olmana. Peki bu 2 yılda nelere dikkat ettin neler yaptın acaba? Bizimle de paylasırsan cok sevinirim.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Atlatmana çok sevindim. Cin1 için tekrar kolposkopi yaptirmalisin. Sigara başlı başına hpv olmasa dahi cinlere sebep olabiliyor. Oyuzden sigara icmemeni öneririm

Bu Konu için Etiketler