Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Talking Hpv ve Cinsel likiye Girmek (En gvenli yntem)

Sevgili Arkadalar Merhabalar,

Hpvden uzun sredir muzdarip olan kiiler ve bundan sonra cinsel hayatn nasl ynetmesi gerektiini bilemeyenler iin bu yazy yazyorum.

ncelikle hpv pozitifken ve genital siilleriniz varken aslnda cinsel ilikiye girilmemesi gerekiyor. Ancak Ahcc kullanmayan bir kii net 1-2 yl hpv kalr. Ahcc kullandnzda bile 6 aylk bir sretir bu, 6 ay 1 yl hi cinsel ilikiye girmeyelim mi? diyenler iin bir yntemim var. Bunu hpvliyiz.com forumumuzda da konumutuk, gayet akla yatkn, bulamay nleyici bir yntem.

Hpv kaynakl aktif genital blgenizde, vajinanzda veya penisinizde siil varsa nceliiniz bunlar koterizasyonla yaktrmak veya kriyoterapi ile dondurmak olmaldr. Mutlaka bunu yapn. Hpv tedavisinde en nemli ey, genital blgedeki siilleri yaktrmanz ve ikincisi de kurtulmak istiyorsanz bence AHCC kullanmanzdr.

Diyelim ki einizle veya sevgilinizle ilikiye girmeyi planlyorsunuz ama o da ne! HPVsiniz. Ve genital siilleriniz var. Doruca doktora gidip siilleri tedavi ettiriyorsunuz. Kriyoterapide iyileme sresi genelde 1 hafta-10 gn civardr. Koterizasyon yakma ileminde ise 2 hafta-20 gn civardr. Koterizasyon ilemi kriyoterapi ilemine gre daha ykc ama daha iyidir, bana sorarsanz ben hem koter hem de kriyoyu tavsiye ederim. Koter yaplan o blgede bir daha asla siil kmama ihtimali yksektir.

Siilleriniz iyileti? Partnerinizde de siil yok? Eer onda da siil varsa ayn koter ve kriyoterapi ilemlerini onun da yapmas gerek. Bunlarn hepsi tamamsa, malzemelere geelim 😀 ok teknik bir ey anlatyormuum gibi hahaha.

1. Prezervatif
    2. Erkekler iin dmeli (yani nden pipiyi karmal boxer)
    3. Sedox Lubricant Jel.

Dmeli boxernz yoksa koa koa gidip 2-3 tane aln. nk bu aama bizim iin olduka nemli. Sedox Jeli tavsiye etmemin sebebi bundan 1buuk sene kadar nce firma sahibi/yetkilisi ile grp oturup konumutuk, ek olarak kendileri bana makalelerini gndermiti ve onlar da okumutum. Bu jeli kadn vajinal blgesine sryor (iine srmeyin) Ve mikroskobik atlaklar var ise hpvnin giriini nlyor %70 gibi byk bir oranda. Fiyat uygundu sanrm, eczanelerde satlyor temin edebilirsiniz ordan. Kesinlikle reklam yapmyorum bu arada yanl anlamayn sedox ile ilgili daha ncede yazdm. unu bilin ki, gvenmediim bir eyi size asla nermem. Bana kimse kolay kolay reklam yaptramaz 🙂 Salk bu nemli, kendimi nasl nemsiyorsam sizin cannz da nemli.

Kz tarafmz sedoxx jeli vajinal blgesine sryor, dudaklara ve popo kenarlarna vs. Biraz yayn. Erkek tarafmz aslanlar gibi dmeli boxerlarn giyiyor, pipiyi dar karyor, ve yine aslanlar gibi prezervatifi takyor. Anlatmaya gerek yok gryorsunuz, kafanzda canlandrdnzda ten ile temas eden hibir ey yok? Popo evresi ve kenarlarnn temas etmemesi, penisin st taraflarna da temas olmamas iin boxer giydiniz. Mis gibi oldu. Ha ar konforlu mu? Tabii ki hayr ama bence hpv olan biri iin gayet gvenli ve idare eder. Bu ekilde ilikiye girebilirsiniz. Eer yok ben asla ama asla dmeli boxer istemem derseniz, erkek taraf da sedoxx jeli srsn. Ama bence dmeli boxer elzem. Tabii ki size kalm.

Umarm yeterince iyi kafanzda canlandrabilmiimdir.
    Salkla kaln, forumumuzu ziyaret etmeyi ve yazmay unutmayn 🙂

Ek olarak: Sitemizde doktor olan dr. medusa yani Levent Trk, forumdaki yelere %3 indirimli koterizasyon yapyor genital siillerin tedavisi iin, size kyamdr. Ve 3 ay boyunca cretsiz bu koterdan yararlanabiliyorsunuz. Bununla ilgili bir yaz yazdm, aalarda ve forumda ltfen onu okuyunuz. Sevdiim ve tavsiye ettiim bir doktordur.

Arya.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Hpv ve Cinsel likiye Girmek (En gvenli yntem)

Up up up up up

Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    0

Bende 2 aydr siil yok tertemiz aceba korunmadan ilikiye girsem mi diye dnmyor deilim bular m aceba hala pozitif miyim kafam da deli sorular.. erkeim

Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Up up up up up
    Siilsiz 3. Aydayim korunmadan ilikiye girme ihtimali nedir erkeim ahcc ye devam ediyorum herey yolunda gibi

zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    2

Sedox jeli erkekte srebilir mi ben bayan olarak eime bulatrmadan ilikiye girmenin yollarn aryorum sedox jeli ikimizde mi srmeliyiz sevgili Arya

zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    2

Sedox jeli jinekoloa sordum Cinsel yolla bulaan hastalklar genellikle sekresyonlar ile bular bu jeller bulamay engellemez

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Umudum var Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sedox jeli jinekoloa sordum Cinsel yolla bulaan hastalklar genellikle sekresyonlar ile bular bu jeller bulamay engellemez
    Bana zamannda gnderilen makalelerde %70 oran yazyordu, o makaleleri bulsam atardm aslnda ama eski bilgisayarmda kald o da bozuldu.
    siz isterseniz sedoxx'tan isteyin yani ieriini bilmek istiyorum diye retici firmaya mail atn derim bana gndermilerdi size de gnderirler. sonra onu doktorunuza gsterirsiniz. yanl ynlendirmi olmak istemem asla eer dediin gibiyse.

Bu Konu iin Etiketler