Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve Cinsel İlişkiye Girmek (En güvenli yöntem)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Talking Hpv ve Cinsel İlişkiye Girmek (En güvenli yöntem)

Sevgili Arkadaşlar Merhabalar,

Hpv’den uzun süredir muzdarip olan kişiler ve bundan sonra cinsel hayatını nasıl yönetmesi gerektiğini bilemeyenler için bu yazıyı yazıyorum.

Öncelikle hpv pozitifken ve genital siğilleriniz varken aslında cinsel ilişkiye girilmemesi gerekiyor. Ancak Ahcc kullanmayan bir kişi net 1-2 yıl hpv kalır. Ahcc kullandığınızda bile 6 aylık bir süreçtir bu, 6 ay – 1 yıl hiç cinsel ilişkiye girmeyelim mi? diyenler için bir yöntemim var. Bunu hpvliyiz.com forumumuzda da konuşmuştuk, gayet akla yatkın, bulaşmayı önleyici bir yöntem.

Hpv kaynaklı aktif genital bölgenizde, vajinanızda veya penisinizde siğil varsa önceliğiniz bunları koterizasyonla yaktırmak veya kriyoterapi ile dondurmak olmalıdır. Mutlaka bunu yapın. Hpv tedavisinde en önemli şey, genital bölgedeki siğilleri yaktırmanız ve ikincisi de kurtulmak istiyorsanız bence AHCC kullanmanızdır.

Diyelim ki eşinizle veya sevgilinizle ilişkiye girmeyi planlıyorsunuz ama o da ne! HPVsiniz. Ve genital siğilleriniz var. Doğruca doktora gidip siğilleri tedavi ettiriyorsunuz. Kriyoterapide iyileşme süresi genelde 1 hafta-10 gün civarıdır. Koterizasyon yakma işleminde ise 2 hafta-20 gün civarıdır. Koterizasyon işlemi kriyoterapi işlemine göre daha yıkıcı ama daha iyidir, bana sorarsanız ben hem koter hem de kriyoyu tavsiye ederim. Koter yapılan o bölgede bir daha asla siğil çıkmama ihtimali yüksektir.

Siğilleriniz iyileşti? Partnerinizde de siğil yok? Eğer onda da siğil varsa aynı koter ve kriyoterapi işlemlerini onun da yapması gerek. Bunların hepsi tamamsa, malzemelere geçelim 😀 Çok teknik bir şey anlatıyormuşum gibi hahaha.

1. Prezervatif
    2. Erkekler için düğmeli (yani önden pipiyi çıkarmalı boxer)
    3. Sedox Lubricant Jel.

Düğmeli boxerınız yoksa koşa koşa gidip 2-3 tane alın. Çünkü bu aşama bizim için oldukça önemli. Sedox Jel’i tavsiye etmemin sebebi bundan 1buçuk sene kadar önce firma sahibi/yetkilisi ile görüşüp oturup konuşmuştuk, ek olarak kendileri bana makalelerini göndermişti ve onları da okumuştum. Bu jeli kadın vajinal bölgesine sürüyor (içine sürmeyin) Ve mikroskobik çatlaklar var ise hpv’nin girişini önlüyor %70 gibi büyük bir oranda. Fiyatı uygundu sanırım, eczanelerde satılıyor temin edebilirsiniz ordan. Kesinlikle reklam yapmıyorum bu arada yanlış anlamayın sedox ile ilgili daha öncede yazdım. Şunu bilin ki, güvenmediğim bir şeyi size asla önermem. Bana kimse kolay kolay reklam yaptıramaz 🙂 Sağlık bu önemli, kendimi nasıl önemsiyorsam sizin canınız da önemli.

Kız tarafımız sedoxx jeli vajinal bölgesine sürüyor, dudaklara ve popo kenarlarına vs. Biraz yayın. Erkek tarafımız aslanlar gibi düğmeli boxerlarını giyiyor, pipiyi dışarı çıkarıyor, ve yine aslanlar gibi prezervatifi takıyor. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, kafanızda canlandırdığınızda ten ile temas eden hiçbir şey yok? Popo çevresi ve kenarlarının temas etmemesi, penisin üst taraflarına da temas olmaması için boxer’ı giydiniz. Mis gibi oldu. Ha aşırı konforlu mu? Tabii ki hayır ama bence hpv olan biri için gayet güvenli ve idare eder. Bu şekilde ilişkiye girebilirsiniz. Eğer yok ben asla ama asla düğmeli boxer istemem derseniz, erkek tarafı da sedoxx jeli sürsün. Ama bence düğmeli boxer elzem. Tabii ki size kalmış.

Umarım yeterince iyi kafanızda canlandırabilmişimdir.
    Sağlıkla kalın, forumumuzu ziyaret etmeyi ve yazmayı unutmayın 🙂

Ek olarak: Sitemizde doktor olan dr. medusa yani Levent Türk, forumdaki üyelere %3 indirimli koterizasyon yapıyor genital siğillerin tedavisi için, size kıyağımdır. Ve 3 ay boyunca ücretsiz bu koterdan yararlanabiliyorsunuz. Bununla ilgili bir yazı yazdım, aşağılarda ve forumda lütfen onu okuyunuz. Sevdiğim ve tavsiye ettiğim bir doktordur.

Arya.

Durum
    Admin

Cevap: Hpv ve Cinsel İlişkiye Girmek (En güvenli yöntem)

Up up up up up

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende 2 aydır siğil yok tertemiz aceba korunmadan ilişkiye girsem mi diye düşünmüyor değilim bulaşır mı aceba hala pozitif miyim kafam da deli sorular.. erkeğim

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Up up up up up
    Siğilsiz 3. Aydayim korunmadan ilişkiye girme ihtimali nedir erkeğim ahcc ye devam ediyorum herşey yolunda gibi

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sedox jeli erkekte sürebilir mi ben bayan olarak eşime bulaştırmadan ilişkiye girmenin yollarını arıyorum sedox jeli ikimizde mi sürmeliyiz sevgili Arya

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sedox jeli jinekoloğa sordum Cinsel yolla bulaşan hastalıklar genellikle sekresyonlar ile bulaşır bu jeller bulaşmayı engellemez

Durum
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sedox jeli jinekoloğa sordum Cinsel yolla bulaşan hastalıklar genellikle sekresyonlar ile bulaşır bu jeller bulaşmayı engellemez
    Bana zamanında gönderilen makalelerde %70 oran yazıyordu, o makaleleri bulsam atardım aslında ama eski bilgisayarımda kaldı o da bozuldu.
    siz isterseniz sedoxx'tan isteyin yani içeriğini bilmek istiyorum diye üretici firmaya mail atın derim bana göndermişlerdi size de gönderirler. sonra onu doktorunuza gösterirsiniz. yanlış yönlendirmiş olmak istemem asla eğer dediğin gibiyse.

Bu Konu için Etiketler