Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Prezervatif yýrtýlmasý

Durum
    Hallo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Prezervatif yýrtýlmasý

Merhabalar ben eylül ayýnda tip 11 ve birkaç tip daha kondilom yapan tipte pozitif olduðumu öðrendim. Kasým ayýndan beri kondilomum yok ancak geçen ayki son smearim Ascus geldi. 5 aydýr kondilomum olmadýðý için erkek arkadaþýmla kondomla iliþkiye giriyoruz ancak bugün kondom yýrtýldý. Gerginim ona bulaþtýrmaktan korkuyorum doktoruma danýþacaðým ama bunun dýþýnda napmalýyým erkek arkadaþýma test yaptýrmalý mýyým veya ne zaman? Baþýna böyle bi þey gelen car mý?

Durum
    Hallo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Prezervatif yýrtýlmasý

Bu arada taný aldýðýmdan beri AHCC, son iki aydýr propolis kullanýyorum. Bir kür Dim kullandým biorezonans yaptýrdým

Durum
    ahmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alýntý Hallo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada taný aldýðýmdan beri AHCC, son iki aydýr propolis kullanýyorum. Bir kür Dim kullandým biorezonans yaptýrdým
    Erkek arkadasina bulastiysa bile negatif cikar. Virusun kulucka suresi uzun. Kondilom yoksa bulasma orani dusuk oluyor bulasma ihtimali var ama bulasmama ihtimali de var o yuzden yapacak bir þey yok þimdilik iyi tarafindan bakýn bir kaç ay gözlemleyin

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc kullanýrken ve hpv tedavisi görürken cinsel iliþkiden uzak durmak önemli. Hpv negatif olma sürecinizi uzatýrsýnýz baþka bir þey deðil. Üstelik birden fazla tipe sahipken daha uzun süre ahcc kullanmanýz gerekiyor ama bu dönemi de cinsel olarak aktif geçirirseniz dediðim gibi iþin maddi kýsmý beni ilgilendirmez ama negatif olma süreciniz uzarsa normalden daha fazla para dökmek zorunda kalacaksýnýz. Sizin yerinizde olsam 8-9 ay cinsellikle hiç uðraþmazdým ve sadece tedavilerime odaklanýp takviyelerimi kullanýrdým. Bu arada prezervatif cinsel iliþki esnasýnda tam anlamýyla korumaz, penis dýþýnda kalan yerlere sizin genital bölgeniz deðmiyor mu? Buradan pay biçin...

Durum
    ahmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahcc kullanýrken ve hpv tedavisi görürken cinsel iliþkiden uzak durmak önemli. Hpv negatif olma sürecinizi uzatýrsýnýz baþka bir þey deðil. Üstelik birden fazla tipe sahipken daha uzun süre ahcc kullanmanýz gerekiyor ama bu dönemi de cinsel olarak aktif geçirirseniz dediðim gibi iþin maddi kýsmý beni ilgilendirmez ama negatif olma süreciniz uzarsa normalden daha fazla para dökmek zorunda kalacaksýnýz. Sizin yerinizde olsam 8-9 ay cinsellikle hiç uðraþmazdým ve sadece tedavilerime odaklanýp takviyelerimi kullanýrdým. Bu arada prezervatif cinsel iliþki esnasýnda tam anlamýyla korumaz, penis dýþýnda kalan yerlere sizin genital bölgeniz deðmiyor mu? Buradan pay biçin...
    Bence de Arya. 8-9 ay penetrasyon yaþamadan iliþki yaþanabilir genital bölgeler birbiriyle temassýz bir þekilde 1 sene idare edilebilir bir durum bence . Riske girip condom boxer olsa bile riske girmeyin derim ben de