Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolis vs Immuneks

Durum
    deborah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Propolis vs Immuneks

Selamlar, ben daha önce AHCC kullandým hikayemi anlatmýþtým tip 18'i negatife çevirdim. Hala 33 ve 44 pozitifim. Artýk kullanmýyorum AHCC ama baþka bir baðýþýklýk güçlendiriciye baþlamak gibi bir niyetim var. Emin olamadým, propolis mi immuneks mi dersiniz? Bunlar nasýl kullanýlýyor? Propolis olayýný pek anlamadým kapsül deðil sanýrým? Aydýnlatýrsanýz çok sevinirim.

Durum
    daylon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Cevap: Propolis vs Immuneks

Propolis su, yað ya da alkol içerisinde özüt þeklinde. Yani damla olarak kullanýyorsunuz. Ýster ekmek parçasýna, isterseniz suya 15-20 damla damlatýp yutuyorsunuz. Immuneks, imutor ya da genel adýyla beta-glukan bira-ekmek mayasý hücresinin duvarý, bir tür karbonhidrat ama biraz kompleks bir karbonhidrat.

Soru propolis ve beta glukan üzerine ise, ikisini de kullanabilirsiniz. Birini tercih edecekseniz ben imutor tercih eder, sabah kahvaltýsýnýn tam ortasýnda olacak þekilde kullanmaya baþlardým.

Sigara kullanýyorsanýz veya alkol kullanýmýnýz fazla ise öncelikle bunlarý býrakýn ya da azaltýn. Gerçi azaltýn kýsmý sadece alkol için geçerli olabilir, sigara azaltýlmaz, býrakýlýr. Bunu söyleme sebebim, özellikle sigara kullananlar için, baðýþýklýk sisteminiz sigaranýn verdiði zararlarla çok fazla meþgul oluyor, hiç bir baðýþýklýk güçlendirici sigarayý býrakmanýz kadar etkilli olamaz, bunu kafanýza kazýmanýz gerekiyor.

Durum
    deborah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alýntý daylon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Propolis su, yað ya da alkol içerisinde özüt þeklinde. Yani damla olarak kullanýyorsunuz. Ýster ekmek parçasýna, isterseniz suya 15-20 damla damlatýp yutuyorsunuz. Immuneks, imutor ya da genel adýyla beta-glukan bira-ekmek mayasý hücresinin duvarý, bir tür karbonhidrat ama biraz kompleks bir karbonhidrat.

Soru propolis ve beta glukan üzerine ise, ikisini de kullanabilirsiniz. Birini tercih edecekseniz ben imutor tercih eder, sabah kahvaltýsýnýn tam ortasýnda olacak þekilde kullanmaya baþlardým.

Sigara kullanýyorsanýz veya alkol kullanýmýnýz fazla ise öncelikle bunlarý býrakýn ya da azaltýn. Gerçi azaltýn kýsmý sadece alkol için geçerli olabilir, sigara azaltýlmaz, býrakýlýr. Bunu söyleme sebebim, özellikle sigara kullananlar için, baðýþýklýk sisteminiz sigaranýn verdiði zararlarla çok fazla meþgul oluyor, hiç bir baðýþýklýk güçlendirici sigarayý býrakmanýz kadar etkilli olamaz, bunu kafanýza kazýmanýz gerekiyor.
    Ben HPV pozitif olduðumu öðrendiðim gün sigarayý býraktým Çok teþekkürler diðer bilgiler için de

Durum
    yenihpv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Bende de 33var.dirençli bir tür galiba

Durum
    Bamya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

imutor kompleks + propolis kullanýyorum 10 gündür bakalým iþe yarayacak mý.. alkol ü býraktým sigarayý da gunde 1 veya ýký tane içiyorum

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaslar bugun beeo marka propolis aldim ilk defa kullandim bunu acayip kaliteli ve etkili gorunuyo ben onceden prof saraçoglundan siparis veriyordum ama bu daha güzel bence daha once bu marka kullanan ve nasil kullandigini yazabilir mi cunku cok keskin ve etkili

Durum
    Ysnblkn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alýntý Kbr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaslar bugun beeo marka propolis aldim ilk defa kullandim bunu acayip kaliteli ve etkili gorunuyo ben onceden prof saraçoglundan siparis veriyordum ama bu daha güzel bence daha once bu marka kullanan ve nasil kullandigini yazabilir mi cunku cok keskin ve etkili
    Sizinki su bazlimi alkol bazliimi aldýðýnýz?

Durum
    cced - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaþlar merhaba, ahcc kullanýyorum. Genital siðillerden tedavi görüyorum. Olabildiðince azaldý ve nüks süresi uzadý. Fakat dudaðýmda siðil olduðunu farkettim kýyýlarda 5 6 tane belli belirsiz noktalar halinde. Bunlar büyür mü ya da daha önce karþýlaþan varmý böyle bir durumla? Propolis kullanmaya da baþlayacaðým ama nereden bulabilirim ve en iyi hangisidir? Damla þeklinde ve sürülen olarak varmýþ. Kullananlar yardýmcý olabilir mi?

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alýntý cced Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar merhaba, ahcc kullanýyorum. Genital siðillerden tedavi görüyorum. Olabildiðince azaldý ve nüks süresi uzadý. Fakat dudaðýmda siðil olduðunu farkettim kýyýlarda 5 6 tane belli belirsiz noktalar halinde. Bunlar büyür mü ya da daha önce karþýlaþan varmý böyle bir durumla? Propolis kullanmaya da baþlayacaðým ama nereden bulabilirim ve en iyi hangisidir? Damla þeklinde ve sürülen olarak varmýþ. Kullananlar yardýmcý olabilir mi?
    Merhabalar. Ben onlarin sigil oldugunu zannetmiyorum. Oral sigiller agiz ici ve bogazda olabiliyor. HPV degil de HSV sebepli ufak ucuk olabilirler ya da baska bir sey olabilir. Yediginiz yiyecekteki bir maddeye hassasiyetiniz/alerjiniz olabilir, onlar dudaklarda reaksiyona sebep olabiliyor. Cogu insan hangi yiyecege hassasiyeti oldugunu bilmiyor, cunku alerji gibi degil cok hafif tepki veriyor vucut.

Durum
    efe
    efe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dudaklarýn kesiþtiði yerde pütürlükler olabilir cilde göre deðiþik þekilde kuru ve yaðlý ciltlerde . örneðin dudaklar kapalýyken kývrýmlý durur pütürlü fakat aðzýnýzý açýp dudaklarýnýzý gerdiðinizde yüzeyin düz olduðunu görürsünüz

Bu Konu için Etiketler