Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc

Durum
    kanadıkırık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc

Arkadaşlar merhaba. Ben burda ahcc temin edildiğini bilmiyordum ve dışardan almış bulundum. Ahcc professional adı da. Abay pharma sağlık ürünleri adresi Ümraniye diyor. Gıda onay numarası falan da var ama bilemedim. Sizin kullandığınız da ayni marka mı???

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc

@Kanadıkırık, valla sitede ahcc ile ilgili yazıları hiç göremediysen seni tebrik ederim sevgili üyem Sırf herkes görebilsin diye ahcc başlığını üstte bile tutuyorum. Abay pharma'nın ahccsi başka, bizimkiyle aynı değil ama asıl olay bu değil, benim şu an üzüldüğüm çok pahalı bir fiyata almış olman. Günlerce bu forumda abay pharmanın ahcc'nin ne kadar pahalı olduğu konuşuldu öyle bir cep yaktı ki kimse almadı yani.

Neyse bu mesajımın altında yazan imzamdaki yazıdak verdiğim numarayı arayabilirsin 0542 487 21 22 fikrini değiştirip forumdakilerle aynı ahcc'yi kullanmak istersen. Bunu sana neden tavsiye ediyorum? Ben ve eskiden beri hala negatif olan üyelerimiz dolu ve hepimiz bu forumdan aldığımız ahcc ile negatif olduk, bunun güvenilirliği ve inancı var. O sebeple tamamen karar senin. Maddi durumun iyiyse 3e 5e bakmazsın ancak dediğim gibi tek avantaj fiyat değil, güvenilir olduğu ve negatif yaptığını da herkes gördü, hala da görüyoruz ahcc negatif oldum başlıklarıyla

Bu Konu için Etiketler