Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Akinti olayi

Durum
    korkukorku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Akinti olayi

Merhaba, ben mayistaki iliskimden sonra ekimde duzen lab’da hpv testi yaptirdim negatif geldim. Sonra 4 ay sonra kadin doguma gittim ve adam smear almaya bile gerek yok tertemiz gorunuyor dedi. Akintim vardi onun icin de kefir onerdi. Simdi pms donemindeyim birkac gun sonra regl olacagim ama akintim var hafif sarimsi tam beyaz degil. Sizce endiselenmeli miyim? Hafif sirkeli suyla yikiyorum bazen iceri sokmamaya calisarak alt tarafimi ondan mi olmustur?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: Akinti olayi

Sarımsı, yeşilimsi ya da kahverengimsi renkteki akıntılar problem işaretidir. Gonore ya da Trichomonas olabilir. Tabi her ikisi de HPV'den iyidir. Gecikmeden testlerinizi yaptırın, sıkıntı varsa antibiyotik tedavinize başlayın. Antibiyotik tedaviniz boyunca ve sonrasında kefir, ev yapımı sirke gibi fermente içecekler tüketin.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: Akinti olayi

Bu arada akıntı balık kokuyorsa vajinozis'tir. Tedavisi için tamponu kefir içinde bekletip, sonra vajina içerisine yerleştirme gibi değişik yöntemler okumuştum bir ara.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Akinti olayi

Alıntı korkukorku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben mayistaki iliskimden sonra ekimde duzen lab’da hpv testi yaptirdim negatif geldim. Sonra 4 ay sonra kadin doguma gittim ve adam smear almaya bile gerek yok tertemiz gorunuyor dedi. Akintim vardi onun icin de kefir onerdi. Simdi pms donemindeyim birkac gun sonra regl olacagim ama akintim var hafif sarimsi tam beyaz degil. Sizce endiselenmeli miyim? Hafif sirkeli suyla yikiyorum bazen iceri sokmamaya calisarak alt tarafimi ondan mi olmustur?
    Eğer herhangi bir koku yada kaşıntı yoksa normal. Adet döngüsü yaklaşırken akıntının renginde ve kıvamında değişmeler olabilir. Ama koku veya yanma, kaşıntı varsa bi doktora gitmeni öneririm.

Bu Konu için Etiketler