Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar çok üzgünüm. Ben de hpv olduğumu öğrendim ve 3 tipi :(

Durum
    kanadıkırık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar çok üzgünüm. Ben de hpv olduğumu öğrendim ve 3 tipi :(

Öncelikle merhaba. Yakın zamanda bu durumu öğrendim ve dünyam başıma yıkıldı o zamandan beri. Hiç yüzüm gülmüyor.. Çok ama çok üzgünüm.. Üstelik 3 tip ve biri de yüksek riskli tip 31. Siğil oluşumu da olmuş tam 14 tane onları yaktırdım ve smear da alındı. Sonuç ASCUS çıktı.. aynı zamanda klamidya ve gardnerella vajinalis de bulaşmış. ne yapacağımı bilmiyorum. O kadar üzgünüm ki.. hayatım karardı resmen.. Bunlar için antibiyotik kullandım o da ağzımda vajinada mantar yaptı ve kandida diyeti yapmama rağmen hala geçmedi.
    Bir de Oral yoldan da bulaşır mı hpv arkadaşlar?? İlk zamanda uzun süren Boğaz ağrısı çektim ve ilk başta tükürükle beraber bığazımdan biraz kan geldi. Ağzımda aftlar oluştu daha sonra. Sonra iki defa daha boğazumdan kan geldi.Ağzımda o zaman yara yoktu ama şuan var. Bu hpv yi bulaştırır mı yoksa önceden bulaşmış mıdır??
    Hpv den ayrı başka virüs varlığı vücuttan atılmasını zorlaştırır ve kanser riskini arttırır diye yazıyordu bir yerde. Bende daha önceden hsv1 kaptım.Bu doğru mu?? Nolur cevap verin çok ama çok üzgünüm kafama çok takıyorum ne yapmalıyım?

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Arkadaşlar çok üzgünüm. Ben de hpv olduğumu öğrendim ve 3 tipi :(

bu mesaj tarafimca silindi. hesap silme islemi olmadigi icin editleme islemi yaptim.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba çok geçmiş olsun. 3 tipin de olsa eminim negatif olacaksın. Ahcc kullanıyor musun? Eğer kullanmıyorsan Arya seni bu konuda bilgilendirecektir zaten. Sakin ol, biliyorum çok zor ama üzülme. Dünyanın sonu değil. Artık olan olmuş ve senin bundan sonra kendine dikkat etmen lazım. Mantar sorunun için probiyotik kullanmanı öneririm. Bence en iyisi Nt probiyotiktir. Sabah öglen akşam aç karnına 1er tane içmelisin. Bu arada yaptiğim araştırmada ahccninde bagisikligi guclendirdigi icin kronik mantarlara iyi geldigini okumustum. Bagisikligini yuksek tut hepsi gececek. Saglicakla kal.

Durum
    Yeni Üye

Benden kanama geldi diğer klamidyadan mı hpv den mi bilmiyorum öyle erken farkettim çok şükür o iyi evet ama insan ilk başta kötü oluyor. Hala alışamadım resmen paranoyak oldum. Hep ellerimi falan yıkıyorum.İnşallah atlatırız hep dua ediyorum. Sağlıklı beslenmek için elimden geleni yapıyorum.
    Kontrol gerekli tabi yine de. Haklısınız.

Durum
    Yeni Üye

İnşallah tek dileğim.. sağlığıma kavuşmak

Ahcc almıştım burda temin edildiğini bilmeden hatta bi süre kullandım ama sonra bu orjinali mi araştırmadan bilmeden kullanıyorum belki dedim bıraktım şimdilik. Bilseydim burdan temin edildiğini burda alırdım.

Mantar için probiyotiği duydum ama henüz almadım. Bu söylediğini kullandın mı sen? Onu mu alsam o zaman

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar kanadıkırık, oral yoldan hpv bulaşması şıp diye olacak kadar basit birşey değil için rahat olsun ağzından kan gelmesi farklı bir durum, durup dururken hpv var diye ağzından kan gelmez çünkü.Şu candida mantarı olayı can sıkıcıymış onun tedavisine tam gaz devam et, ama bağışıklığını da güçlendirmen lazım. Bol bol kefir, yeşil çay iç, spor yapabiliyorsan yap, yeşil çarliston biber ye c vitamini al, şekere ve tatlıya çook abanma (hpv bunlarla da güçlenebiliyor) birde 3 tip varsa kesinlikle 6 ay veya daha uzun ahcc kullanmalısın, 1 tanesi yüksek tipli demişsin eğer tip 16 veya tip 18 ise bence 9 ay ahcc kullan hep bunu öneriyorum çünkü çok dirençli bir virüs olduğu için iyice gebermesini sağlayalım 9 ay kullandığın için de bağışıklığın mükemmel olacak şüphen olmasın.

Genel olarak mantarlar için prbiyotik kullanılıyor. Ben öylesine kullanıyorum, NBL gold probiyotik 20 şase olandan, dilersen sen de onu kullanabilirsin etkili ve iyi bir şey. Kefir de iyi bir probiyotiktir.

Durum
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap:arya lütfen bana özelden yazar mısın ben yazamıyorum

Arya lütfen bana msj atar mısın ben yazamıyorum lütfen

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yazıyorum hemen sakin ol Cep telefonundan giriyorsan sıkıntılı biraz, bilgisayardan girmeyi dene

Durum
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıyorum hemen sakin ol Cep telefonundan giriyorsan sıkıntılı biraz, bilgisayardan girmeyi dene
    Arya mesaj attim canım

Bu Konu için Etiketler