Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 51 taşıyıp siğilleri olan var mı?

Durum
    zeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip 51 taşıyıp siğilleri olan var mı?

Herhangi bir siğilim vs yokken sırf evhamdan smear ve hpv testi yaptırdım, 2 Ay önce hpv tip 51 pozitif olduğumu öğrendim. smear testinde enfeksiyon çıktı. kolposkopi yapılacaktı falan bana çok ağrılı geldi ve kendimi kastığım için doktor yapamadı. Acaba benim görmediğim yerlerde siğil var mıdır? tip 51 pozitif olan ve siğilleri olan var mı? Yarın ahccye başlıyorum umarım bununla negatif olabilirim çünkü benim için smear testi bile işkence gibi :/

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Tip 51 taşıyıp siğilleri olan var mı?

Alıntı zeytin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir siğilim vs yokken sırf evhamdan smear ve hpv testi yaptırdım, 2 Ay önce hpv tip 51 pozitif olduğumu öğrendim. smear testinde enfeksiyon çıktı. kolposkopi yapılacaktı falan bana çok ağrılı geldi ve kendimi kastığım için doktor yapamadı. Acaba benim görmediğim yerlerde siğil var mıdır? tip 51 pozitif olan ve siğilleri olan var mı? Yarın ahccye başlıyorum umarım bununla negatif olabilirim çünkü benim için smear testi bile işkence gibi :/
    Benim tip 6 ve 51 var kuzum siğilim olmuştu. Tip 51 siğil yapabilen nadir yüksek tiplilerdendir canım

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Re: Tip 51 taşıyıp siğilleri olan var mı?

bu mesaj tarafimca silindi. hesap silme islemi olmadigi icin editleme islemi yaptim.

Bu Konu için Etiketler