Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar hpv için neler yapıyorsunuz?

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Exclamation Arkadaşlar hpv için neler yapıyorsunuz?

Ben İmutor'un beta glukanını kullanıyordum ( 100 mg ). 7 adet kaldı ve bitince Solgar marka olanına geçeceğim ve 200 mg. Ek olarak bugün çinko ( 15 mg ) ve propolise başladım bu da günde 6 damla ( sanırım 12 damla almalıyım ). Onun dışında da unutmazsam her gün 1 veya 2 kupa yeşil çay içiyorum ve alabildikçe de kabuklu yer fıstığı, ceviz, badem, fındık almaya çalışıyorum. Faydasını gördüğüm takdirde de burada yazmaya devam edeceğim.
    Siz neler yapıyorsunuz? Neler kullanıyorsunuz? Faydasını gördüğünüz şeyler var mı?

Durum
    muhendiskiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Arkadaşlar hpv için neler yapıyorsunuz?

Ben 5 aydır ahcc kullanıyorum. Her gün 3-4 bardak yeşil çay içiyorum, aktardan alıp bardak başına 1 dolu çay kaşığı ile demliyorum. Dışarda fazla yememeye çalışıyorum, arada kaçıyor ama o kadar olur. Evde yemeğimi kendim yapıyorum sebze ve protein ağırlıklı ve çoğu yemeğime zerdeçal ekliyorum. Sabahları mutlaka köy yumurtalı kahvaltımı yapıyorum, şekersiz kendi yaptığım fıstık ezmesinden(yer fıstığı) tüketiyorum. Sigarayı bıraktım eylülde öğrendiğimde, zaman zaman içtim ama tekrardan başlamadım. Alkol ise 1.5-2 ayda bir abartmadan eşlikçi şeklinde tüketiyorum. Cinselliğime ara vermedim açıkçası erkek arkadaşımla korunarak + boxer ile birlikte oluyoruz ama fazla sık değil. Benim yaptıklarım bu şekilde.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc kullanıyorum. Yürüyüş yapıyorum. Pharmaton içiyorum. Probiyotik nt marka kullanıyorum. Akşam 5ten sonra bişe yemiyorum. Yeşil çay da içiyordum ama bu sıra ara verdim biraz. Onun yerine melisa çayı içiyorum. Psikolojimi iyi tutmak için düzenli uyuyorum. Sosyalleşmeye çalışıyorum. Kitap okuyorum. Benim yaptıklarım bunlar..

Durum
    sabırlabeklerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ne kadar tatlı bir başlık olmuş bende hemen yaptıklarımı yazayımm..
    bende ahcc ye başladım arkadaşlar ve aynı zamanda aklıma geldikçe propolisli su içiyorum ben bir bardak başına 10 damla atıyorum. galiba biraz fazla damla sayısı.
    kefir bol içiyorum ve özellikle teyzemin yaptığı ev yoğurdunu tüketiyorum
    bol brokoli yiyorum, bulduğum her meyveyi de ağzıma atıyorum akşamları. elma muz ve yaban mersini tüketimim çok sık
    portakal suyumu ve ayranımı dışarıda yediğim her yemeğin yanında istiyorum bu arada
    yeşilçay içiyorum günde iki bardak ama bazen yeşilçayın tadından sıkılınca marketlerde satılan yeşilçay karışımlı işte rezenedir bir sürü çayla karışık olan türlerden de içiyorum
    inatla ara sıra içtiğim sigaraya son verdim sonunda
    alkol sevmediğimden genel olarak zoraki arkadaş hatrına olmadığı sürece içmiyorum
    uykuma düzen verme amaçladım en geç birde yatıp dokuzda kalkıyorum genel olarak

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben de ahcc sipariş ettim bugün elime ulaşır muhtemelen, yarın da başlarım. Onun dısında 1 aydır spora başladım haftada 3 gün. Her sabah önce elma sirkeli su içiyorum daha sonra bir kase yoğurt içine zerdeçal, karabiber, çörekotu, polen atıp onu yiyorum. Günde 2-3 bardak yeşilçay içiyorum. Evde yemek yapmıyordum artık hep yemek yapıyorum. Haftada 2 kez muhakkak brokoli 1-2 de balık tüketiyorum. Günde 2 meyve yiyorum. Çiğ kuruyemiş hergün tüketiyordum ama 1 ayda spora rağmen 3 e yakın kilo aldığımdan biraz azalttım onu. Aksam da bir bardak ev kefiri, imütor, dvit, folikasit, 20 damla propolis içiyorum. Alkol sigara yok. Propolisi beeo up kullanıyorum. Tadı berbat. Hepimize bolll sağlıklı günler diliyorum☺

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben 1.5 aydır ahcc kullanıyorum,
    günde 1 ya da 2 kupa yeşil çay içiyorum (dr, çok fazla a vitamininin kanser yaptığını söyledi, dikkat etmek lazım),
    Her sabah 1 çay kaşığı çörekotu çiğniyorum,
    Çinko, folik asit, omega 3 alıyorum,
    Dr kontrolünde demir ve dvit -Kan değerlerim hâlâ yerlerde ve bu yüzden çok fazla siğil çıktı
    Spor yapamıyorum ama her gün 8 bin adım atıyorum,
    Sağlıklı yemekler, bol su, arada zerdeçal, sıfır sofra şekeri. Şimdilik bu kadar... Heppimize sağlıklı günler...

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar ekmek tüketiyor musunuz peki?

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ekmek tüketiyor musunuz peki?
    Ben günde bir dilim tam buğday tüketiyorum. Beyaz un nadiren.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı muhendiskiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 5 aydır ahcc kullanıyorum. Her gün 3-4 bardak yeşil çay içiyorum, aktardan alıp bardak başına 1 dolu çay kaşığı ile demliyorum. Dışarda fazla yememeye çalışıyorum, arada kaçıyor ama o kadar olur. Evde yemeğimi kendim yapıyorum sebze ve protein ağırlıklı ve çoğu yemeğime zerdeçal ekliyorum. Sabahları mutlaka köy yumurtalı kahvaltımı yapıyorum, şekersiz kendi yaptığım fıstık ezmesinden(yer fıstığı) tüketiyorum. Sigarayı bıraktım eylülde öğrendiğimde, zaman zaman içtim ama tekrardan başlamadım. Alkol ise 1.5-2 ayda bir abartmadan eşlikçi şeklinde tüketiyorum. Cinselliğime ara vermedim açıkçası erkek arkadaşımla korunarak + boxer ile birlikte oluyoruz ama fazla sık değil. Benim yaptıklarım bu şekilde.
    Mühendis ahccnin faydasını gördün mü?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı sabırlabeklerken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar tatlı bir başlık olmuş bende hemen yaptıklarımı yazayımm..
    bende ahcc ye başladım arkadaşlar ve aynı zamanda aklıma geldikçe propolisli su içiyorum ben bir bardak başına 10 damla atıyorum. galiba biraz fazla damla sayısı.
    kefir bol içiyorum ve özellikle teyzemin yaptığı ev yoğurdunu tüketiyorum
    bol brokoli yiyorum, bulduğum her meyveyi de ağzıma atıyorum akşamları. elma muz ve yaban mersini tüketimim çok sık
    portakal suyumu ve ayranımı dışarıda yediğim her yemeğin yanında istiyorum bu arada
    yeşilçay içiyorum günde iki bardak ama bazen yeşilçayın tadından sıkılınca marketlerde satılan yeşilçay karışımlı işte rezenedir bir sürü çayla karışık olan türlerden de içiyorum
    inatla ara sıra içtiğim sigaraya son verdim sonunda
    alkol sevmediğimden genel olarak zoraki arkadaş hatrına olmadığı sürece içmiyorum
    uykuma düzen verme amaçladım en geç birde yatıp dokuzda kalkıyorum genel olarak
    Sabırla bekleyen her 5 kilo için 1 damla öneriliyor.

Bu Konu için Etiketler