Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biraz öfkeliyim

Durum
    Kardelenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Biraz öfkeliyim

Merhabalar arkadaşlar yeni bir hpvliyim .Öncelikle durumu kabullenmek çok zor bu hastalık hakkında yeterince pimpirikli bi insanken başıma geldi.Daha önceleri kadın dergilerde hpv adı altında yazı yazmışlığım dahi vardır .Lakin aşı olmayı sürekli ertelememinde kaçınılmaz bi sonucu oldu . Uzun bi ilişkiden çıkmıştım 4 yıl kadar ayrıldıktan 1.5 yıl kadar kimseyle flört dahi edemedim .Taki 2019 yeni yıl yeni aşklar diye zıplayıp durana kadar .Başlarda harika bi ilişkiydi fakat garip davranışları beni duygusal güvensizliğe itti daha sonrasında zaten telefonun erkek ismiyle kayıtlı olduğumu görene dek ! gördüğümde hiç bi şey söylemedim ağzımı açmadım telefonlarına mesajlarına bir hafta boyunca cevap vermedim. Sonrasında neden erkek ismiyle diye kaydettiğini sordum .Zeki insan beni engelledi ! Soruma sadece engelleyerek cevap verdi.Bu kadar sinirlenmek yetmiyormuş gibi ondan hastalık kaptığımıda öğrendim .Muhtemelen kendisinin de haberi yok .Bu durumda ona haber vermem gerekiyor mu ?

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Cevap: Biraz öfkeliyim

Okuyunca ben de sinirlendim, olmuşa çare yok. Haber vermeli misin.. hmm.. Bence insanlık adına evet. Bunun bir üst düzeyi çevresine de yaya bilirsin sana kalmış bir durum. Ben bu süreçte, kendimi daha çok sevmeye başladım. Bu süreçte başarılar..

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Öncelikle senin adına çok üzüldüm. Öfkelenmen gayet normal. Ben de senin gibi bu konuda bilinçli bi insandım ve son dozu olmadan öncesinde hpv kaptım. Eğer aşı son dozdan sonra birlikteliğim olsaydı bulaşma olmayacaktı. Birlikte olduğum kişi beni sürekli aldatıyormuş çok sonradan haberim oldu ve hastaligi da ondan kaptım. Başkasından kapmam mümkün değil çünkü ilk birlikteliğimdi. Dönüp kendisine söylediğimde umrunda bile olmadı. Bende bişe olsa diğer kızlara da bulaşırdı dedi. Bulaşıp bulaşmadığını nerden biliyorsa!!! Benim sana tavsiyem söyleme bence. Sinirlerin daha çok bozulabilir belki. Yada bi süre kendine zaman tanı, iyice düşün taşın derim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Kardelen merhabalar, öncelikle cok gecmiş olsun cok üzücü bir durum. Hangi tipe sahipsin biliyor musun? Bilmiyorsan baktırmanı öneririm laboratuvarlarda baktırabilirsin mavi ve gelişim tıp lab bu konuda iyidir. Bunun dısında artık beslenmene ve bagısıklıgına dıkkat etmen gerekecek zaten sen biliyorsundur yazı dahi yazmıssan normalden daha fazla bilinçlisindir. Ve son olarak eger maddi durumunda sıkıntı yoksa, ahcc kullanmanı öneririm hangi tip olursan ol. Kurtulmanın şu an en birinci yolu bu. Ve kendine 1 sene ver, 1 sene sonra atlatacagına da inan

Durum
    Kardelenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar tekrar desteğiniz beni çok etkiledi . Henüz taramaya giremedim çok küçük şekilde siğillerim doktor tarama istedi .Kısa bi süre içinde yapıp tedavime başlamak istiyorum. Özel bi durum olduğunda gündelik yaşantında neyin var denildiğinde cevap dahi veremiyorsun . Bu daha sinir bozucu bi durum . Yaşadığım şey sonrası biraz kaldırmak güç oluyor. Candida gibi bi bela var başımda geçmek bilmiyor .Depresyondan kayanaklandığını düşünüyorum. Bi arkadaşım eski sevgilimi tinderda gördüğünü söyledi .Açıkcası duruma el atmak istiyorum . Ama Hiç gücüm yok.Bir yandan uyarsamda umrunda olmıycak diyorum .

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

kardelen, onu bosver sen kendine bak kendini tedavi et canım. Candida sıkıntılıdır bence evet. sigillere koter ya da kriyo yaptırabilirsin. insanlara da bu ara yorgunluk var mevsimsel sanırım diye geciştirebilirsin canım ben öyle diyordum cok üzgün oldugumda ve suratımdan anlasıldıgında.

Bu Konu için Etiketler