Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Red face Hpv ile cinsel hayat bitenler kulb

Merhaba, tam 1 yldr sfr aksiyon ile aranzdaym. Hayr yani sadece cinsel hayat bitmedi, cinsellik byle ok tuhaf, gemiten gelen bir eymi gibi swh bir his canlandryor.. Hani mazi gibi, ilkokul akn grp ''ya evet tatl bir holantyd ehe ehe ama geti gitti ite '' dediin an varya, he ite cinsellik benim iin tam olarak byle bir ey artk, zellikle hpv'den sonra.

Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Hpv ile cinsel hayat bitenler kulb

Ben de korkuyorum da cinsel hayatmz olmaynca da hayatta keyif alacak pek bir ey kalmyor ki

Kdemli ye
    yelik tarihi
    31.Aralk.2016
    Nereden
    SF
    Tecrbe Puan
    5

bi saniye cigerim yaniyor su an

Yeni ye
    yelik tarihi
    13.Mays.2017
    Tecrbe Puan
    0

Neredeyse 6 aydr cinsel hayat ve sosyal yaantm ok dt. 6-7 aydr gndemimde bu konu var. Psikolojim alt st oldu. Ben ok takyorum. Siz yle olmayn. Bu sebepten hematospermi bile geirdim. (Cinsel aktivisesizlikten)

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

6,7ay ilikiye girmiyoz diye delircek degiliz ya sfr istek olmasnda zaten
    Konu hepeve tarafndan (17.Mays.2017 Saat 10:31 ) deitirilmitir.

zel ye
    yelik tarihi
    18.Nisan.2017
    Tecrbe Puan
    5

ben hpv'yi renmeden nce de bir sredir bitirmitim zaten o yzden sorun yok

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2017
    Tecrbe Puan
    0

32 yasinda evlendim. Yaklasik 8 yil avrupa amerikada yasadim inatla ciktigim kimseyle sex yapmadim. Esimle de evlenmeden birlikte olmadim. Benim sansima esim hpvli! evlenmeden once bana soylemedi. Geciyor ve tekrarliyor belki bir kac gun herpesi cikmiyor. Tipini ogrenelim biyopsi yaptir dedim yaptirmadi. Ogrenilmezmis. Parasi da var ama asla Ankara Istanbul da fila dogru duzgun isin ehli birine gideyim derdi yok. Surekli de cildiyeye gidip yaktiriyor teknisyenlere. Bir kere bile urologa gitmedi. Bu kadar da inat. 32 sene yapmamistim bir 32 sene daha yapmam artik! Bana cok guzel oldu 32 sene vermediklerimin ahi boylelikle cikmis oldu.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt sinirli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    32 yasinda evlendim. Yaklasik 8 yil avrupa amerikada yasadim inatla ciktigim kimseyle sex yapmadim. Esimle de evlenmeden birlikte olmadim. Benim sansima esim hpvli! evlenmeden once bana soylemedi. Geciyor ve tekrarliyor belki bir kac gun herpesi cikmiyor. Tipini ogrenelim biyopsi yaptir dedim yaptirmadi. Ogrenilmezmis. Parasi da var ama asla Ankara Istanbul da fila dogru duzgun isin ehli birine gideyim derdi yok. Surekli de cildiyeye gidip yaktiriyor teknisyenlere. Bir kere bile urologa gitmedi. Bu kadar da inat. 32 sene yapmamistim bir 32 sene daha yapmam artik! Bana cok guzel oldu 32 sene vermediklerimin ahi boylelikle cikmis oldu.
    Yani simdi sen evlendin ve yine de cinsel bir ba kurmuyor musun einle? Ein biraz bu konuda umursamazm sanki, hpv erkekler iin ok ok elzem deil ama kadnlar iin nemli bir konu. Burada tip 16 ve 18 olan arkadaslar var onlar bizlerden daha cok takip altnda olmal mesela. Einin tipi de belli deil.. Riskli bir konu.

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Herpes mi hpv mi herpes hpv gibi bi olay degilki ? Bulayor fakat kansere yol acyormu bi bilgim yok

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt hepeve Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herpes mi hpv mi herpes hpv gibi bi olay degilki ? Bulayor fakat kansere yol acyormu bi bilgim yok
    herpes kansere yol amyor diye biliyorum, sadece hpv gibi uzun surel vucutta kalyor hatta baz kaynaklar mr boyu diyor ama bilinmez. Hpv icin de mr boyu kalr diyorlard, forumumuzdaki serkan ahcc ile negatif karak gt etti tm kaynaklar hahahaha haykrdm

Bu Konu iin Etiketler