Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ile cinsel hayatı bitenler kulübü

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Red face Hpv ile cinsel hayatı bitenler kulübü

Merhaba, tam 1 yıldır sıfır aksiyon ile aranızdayım. Hayır yani sadece cinsel hayat bitmedi, cinsellik böyle çok tuhaf, geçmişten gelen bir şeymiş gibi swh bir his canlandırıyor.. Hani mazi gibi, ilkokul aşkını görüp ''ya evet tatlı bir hoşlantıydı ehe ehe ama geçti gitti işte '' dediğin an varya, he işte cinsellik benim için tam olarak böyle bir şey artık, özellikle hpv'den sonra.

Durum
    sempatik çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv ile cinsel hayatı bitenler kulübü

Ben de korkuyorum da cinsel hayatımız olmayınca da hayatta keyif alacak pek bir şey kalmıyor ki

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

bi saniye cigerim yaniyor su an

Durum
    mfb
    mfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Neredeyse 6 aydır cinsel hayat ve sosyal yaşantım çok düştü. 6-7 aydır gündemimde bu konu var. Psikolojim alt üst oldu. Ben çok takıyorum. Siz öyle olmayın. Bu sebepten hematospermi bile geçirdim. (Cinsel aktivisesizlikten)

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

6,7ay ilişkiye girmiyoz diye delircek degiliz ya sıfır istek olmasında zaten

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

ben hpv'yi öğrenmeden önce de bir süredir bitirmiştim zaten o yüzden sorun yok

Durum
    sinirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

32 yasinda evlendim. Yaklasik 8 yil avrupa amerikada yasadim inatla ciktigim kimseyle sex yapmadim. Esimle de evlenmeden birlikte olmadim. Benim sansima esim hpvli! evlenmeden once bana soylemedi. Geciyor ve tekrarliyor belki bir kac gun herpesi cikmiyor. Tipini ogrenelim biyopsi yaptir dedim yaptirmadi. Ogrenilmezmis. Parasi da var ama asla Ankara Istanbul da fila dogru duzgun isin ehli birine gideyim derdi yok. Surekli de cildiyeye gidip yaktiriyor teknisyenlere. Bir kere bile urologa gitmedi. Bu kadar da inat. 32 sene yapmamistim bir 32 sene daha yapmam artik! Bana cok guzel oldu 32 sene vermediklerimin ahi boylelikle cikmis oldu.

Durum
    Admin

Alıntı sinirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    32 yasinda evlendim. Yaklasik 8 yil avrupa amerikada yasadim inatla ciktigim kimseyle sex yapmadim. Esimle de evlenmeden birlikte olmadim. Benim sansima esim hpvli! evlenmeden once bana soylemedi. Geciyor ve tekrarliyor belki bir kac gun herpesi cikmiyor. Tipini ogrenelim biyopsi yaptir dedim yaptirmadi. Ogrenilmezmis. Parasi da var ama asla Ankara Istanbul da fila dogru duzgun isin ehli birine gideyim derdi yok. Surekli de cildiyeye gidip yaktiriyor teknisyenlere. Bir kere bile urologa gitmedi. Bu kadar da inat. 32 sene yapmamistim bir 32 sene daha yapmam artik! Bana cok guzel oldu 32 sene vermediklerimin ahi boylelikle cikmis oldu.
    Yani simdi sen evlendin ve yine de cinsel bir bağ kurmuyor musun eşinle? Eşin biraz bu konuda umursamazmış sanki, hpv erkekler için çok çok elzem değil ama kadınlar için önemli bir konu. Burada tip 16 ve 18 olan arkadaslar var onlar bizlerden daha cok takip altında olmalı mesela. Eşinin tipi de belli değil.. Riskli bir konu.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Herpes mi hpv mi herpes hpv gibi bi olay degilki ? Bulaşıyor fakat kansere yol acıyormu bi bilgim yok

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herpes mi hpv mi herpes hpv gibi bi olay degilki ? Bulaşıyor fakat kansere yol acıyormu bi bilgim yok
    herpes kansere yol açmıyor diye biliyorum, sadece hpv gibi uzun surelı vucutta kalıyor hatta bazı kaynaklar ömür boyu diyor ama bilinmez. Hpv icin de ömür boyu kalır diyorlardı, forumumuzdaki serkan ahcc ile negatif çıkarak göt etti tüm kaynakları hahahaha haykırdııım

Bu Konu için Etiketler