Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda ben de negatifim!

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Sonunda ben de negatifim!

mrsmerve, senin negatif olmanın tek sebebi bence ahcc neden dersen, 2 senedir neden olmadı ilk sor bu? ikincisi 5 ay da negatif oldun ahcc ile. kim 5 ayda negatif olabiliyor düzenli beslenmeyle? hpv olup ahcc kullanmayan herkes net 1 yıl ve daha fazla da olabilir tabi; hpv kalır yani öyle bugün geldi yarın gitti bir hastalık degil bu maalesef.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sonunda ben de negatifim!

Alıntı Mrsmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.yaklaşık 2senedir hpv vardı sanırım.son 5ay ahcc kullandım.cok cok yeşil çay içtim.dısarda yemek yemedim(cok nadir)fast food hiç tüketmedim.agırlıklı glutensiz beslendim.sebzenin her türlüsü(özellikle her gün havuç)baharat(zerdaçal karabiber sumak),sabahları suyuma organik elma sirkesi koydum,vefa ilaç takviyelerinden omega,q10,b12,çinko(arada),d3k2,magnezyum(geceleri beypazarı sade soodayla iki adet)kullandım.bu takviyeler yeni çıktı tr de en ucuz ve temiz suplementler..bunları hala kullanmaya devam edicem.ahcc de param olsa devam ederdim 2-3ay daha.akşamları yemek yemedim uzun süre aç kalmaya özen gösterdim(vücudum sindirim değil hücre iyileşmesiyle ugrassın diye)sigara içtim:/kısaca benzer şeyler temiz beslenip eksik minarellerimi yerine koyarak.hayvansal ürün nerdeyse tüketmiyorum.geciyor kesin bilgi.ahcc sanırım en etkililerinden.ama şunları da okudum:bu şekilde beslenip negatif olanlar da var.darısı size.4tip gitti benden sizden de gidecek kesin.
    Çok çok güzel bir haber bu, hem de 4 tip. Coook sevindim. Cok güzel bakmışsın kendine. Darısı başımıza☺ Sana birkaç sorum olacak..

Hangi 4 tipe sahiptin?
    Günde kaç bardak yeşil çay içtin?
    Cinsel yönden nasıl bir korunma sağladın?
    Siğillerin var mıydı? Varsa siğillerden hangi yöntemle kurtuldun? Çokkk teşekkürler şimdiden☺🙏🏼

Bu Konu için Etiketler