Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil:(

Durum
    Bulut01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğil:(

Arkadaslar merhaba, 20 martta siğilimi yanlıslıkla kopartip kanatmıştım sonra da düşmüştü. Burda size sorduğumda siğil kopartmanın yayılmasını arttırmaya sebep olacağını söylemiştiniz. 1 ay olmuş ben başka siğil çıkartmadım. Umutlandim bir an yoksa bitti mi diye ama bu kadar kısa süren bir sey olmadığını yazılarınızdan anladim.
    Yine de sormak istiyorum böyle bir tecrübesi olan var mi aranizda?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: Siğil:(

Bağışıklığın güçlüdür, kendine iyi bakıyorsundur, kanattığın sırada cilt bütünlüğün iyi durumdadır, hemen duş almışsındır, dirençli bir tip değildir v.s. bir sürü etken var.

Yani kanattıktan sonra 1 ay içerisinde siğil çıkarmaman çok iyi ama unutma bu virüs. Yani hücrelerinin dna'sına ekliyor kendisini. Ben ilk belirtilerden sonrasında 1 sene içerisinde virüsün insan vücudundan yok olacağını düşünmüyorum. 1 sene sonrasında şartlara göre hem vücut virüsü tanımaya başlıyor hem de bağışıklık sistemi yeterince güçlenirse virüsü temizliyor. Ama öncelik siğil varsa yok ettirmek olmalı.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Siğil:(

1 ay çok kısa bir süre canım. Bi 3 aya bakıp karat ver derim ben.

Durum
    Bulut01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tesekkür ederim her ikinize de. Evet anında temizliğini sağlamıştım belki onun etkisi olmuştur hepimizin en kısa sürede bu dertten kurtulmasini diliyorum.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Bulut01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, 20 martta siğilimi yanlıslıkla kopartip kanatmıştım sonra da düşmüştü. Burda size sorduğumda siğil kopartmanın yayılmasını arttırmaya sebep olacağını söylemiştiniz. 1 ay olmuş ben başka siğil çıkartmadım. Umutlandim bir an yoksa bitti mi diye ama bu kadar kısa süren bir sey olmadığını yazılarınızdan anladim.
    Yine de sormak istiyorum böyle bir tecrübesi olan var mi aranizda?
    Sanirim ben et benine benzetmistim ilkini agdafa vs kopmustu daha sonra da acisi cikmisti ...ama o et beni gibiydi gercekten diger cikan sigillere benzemiyordu bendeki

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

benim de ilk öğrenmem böyle oldu. ağda sivilcesi sanıp kopardım ve sonra hpv diye bir şeyin varlığını öğrenince doktora gittim ama tekrarlamamıştı. 3 yıldır siğil çıkmıyordu 2 hafta önce anüs çevresinde yine tek tük görmeye başladım

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı huzursuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de ilk öğrenmem böyle oldu. ağda sivilcesi sanıp kopardım ve sonra hpv diye bir şeyin varlığını öğrenince doktora gittim ama tekrarlamamıştı. 3 yıldır siğil çıkmıyordu 2 hafta önce anüs çevresinde yine tek tük görmeye başladım
    Tekrar kapmış olabilir misiniz acaba? Çünkü 3 yılda muhtemelen vücuttan atılmış olması gerekmiyor mu?

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar kapmış olabilir misiniz acaba? Çünkü 3 yılda muhtemelen vücuttan atılmış olması gerekmiyor mu?
    siğillerden sonra hpv testim negatif geldi ve bu şubatta pozitif olduğumu öğrendim. 3 yıldır da cin1im vardı şu an cin3e ilerlemiş durumda. değişik kombinasyonlar görüyorum kendimde o yüzden bence bu hpv herkeste farklı işliyor.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: Cevap: Siğil:(

Alıntı huzursuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siğillerden sonra hpv testim negatif geldi ve bu şubatta pozitif olduğumu öğrendim. 3 yıldır da cin1im vardı şu an cin3e ilerlemiş durumda. değişik kombinasyonlar görüyorum kendimde o yüzden bence bu hpv herkeste farklı işliyor.
    Sigara ve alkol varsa komple bırakın. Bunları bırakınca kendi kendine yok olan siğiller duydum ben. Cin 3 seviyesinde bunları sigara ve alkol kullanmıyor olmanız gerekir zaten.

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tip ne sizin ve yeniden kaptınız bence

Bu Konu için Etiketler