Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ile 3 yil hpv'nin sonunda mutlu son negatif oldum :)

Durum
    colt1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc ile 3 yil hpv'nin sonunda mutlu son negatif oldum :)

Alıntı Kdrslgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya selam , doktorla konuştum vok ince bir sekilde alacağını ve çocuk sahibi olmana engel olmayacağını söyledi . Mecbur ameliyat olacağım . Ahcc kullanımına dikkat ediyorum . Tekrar oluşursa tekrar ameliyat olma ihtimali oluşuyor . İşte o zaman hamile kalmama riskin oluşur dedi . Ona da bağışıklığın zaman icerisinde gösterecek dedi . Doktoruma guveniyorum ve ameliyat olacağım . Bunu okuyan varsa Allah'tan şifa dinleyebilir mi 😔 en çok istediğim şey çocuk sahibi olmak . Allah'ım beni bunla sinamasin ..
    Allah'ım şifa versin İnşallah
    İçini ferah tut canını sıkma hersey gibi buda geçecek,
    Allah çocugunun olmasınıda nasip eder İnşallah

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Tamam demek ki dikkat edecek ince bir şekilde alacaksa. Bak ben de cin3'ten operasyon/leep oldum. En son 3-4 ay önce falan doktora gitmiştim rutin pap smear testi için. Ve ileride bebek düşündüğümüz için doktoruma sordum hamile kalmaya engel bir durum var mı diye, baktı ve ''hayır rahim uzunlugu yeterli'' dedi, bu da demek oluyor ki bebeğin tutunabilmesi için yeterli uzunlukta rahim.. bu güzel. sadece leep olan kişilerin bazılarında ''erken dogum'' meydana geliyor, buna dikkat etmek gerekebilir ileride senin icin veya benim icin, ama onların da önlemleri var.. Evet bundan sonra tekrar leep olmamak icin kimseyle korunmadan birlikte olma, çok secici ol, test bile iste yani karşındakinde hpv var mı yok mu diye....

Durum
    Kdrslgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkek arkadaşım var . Cinsellik asla düşünmüyorum . Evlilik planımız vardı 1 2 sene içinde . Ama bu illetten kurtulmadan asla evlilik düşünmüyorum . Benim hikayem yeni başlıyor . Umarım bir gün buraya ben de artık negatifim yazabilirim . Ki inşallah da yazacağım 🙏 desteğiniz için teşekkür ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kdrslgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek arkadaşım var . Cinsellik asla düşünmüyorum . Evlilik planımız vardı 1 2 sene içinde . Ama bu illetten kurtulmadan asla evlilik düşünmüyorum . Benim hikayem yeni başlıyor . Umarım bir gün buraya ben de artık negatifim yazabilirim . Ki inşallah da yazacağım 🙏 desteğiniz için teşekkür ederim
    Merak etme birkaç yıl içinde bu düşüncelerinden eser kalmayacak. Sen tabi yine de cinselliği ötele... Eğer hayatında biri yoksa bundan sonra hayatına alacagın kişilere seçici ol (yanlıs anlama olmuyorsun diye demedim, ekstra özen göster anlamında, hpv taşıyan herkes sigil cıkarmadığı için bazıları taşıyıc ve bulaştırıcı konumda oluyor, karşındakinden test bile isteyebilirsin bu olayların geçmişini anlatıp, seni seven birisi test olacaktır, zaten bu kendisi için de iyi bir şey) neyse bence leep'ten sonra 1 yıl içerisinde sen de kendine iyi bakarsan bu hastalık bitmiş olacak inş. Senin negatif yazısı da yazmanı çok isterim

Bu Konu için Etiketler