Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kendimizi psikolojik olarak motive

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: kendimizi psikolojik olarak motive

Peki bu siğiller anlattığınız gibi taşa vurdukça küçük gözle görülmeyecek kadar küçülür ve azalırlar mı eskiden büyükte gözlemliyordum yoksa gitgide büyüdükleri için mi farkında olmuyoruz siz bildiğim kadarıyla ahcc etkisini gösterdikten sonra sigaraya geri başlamışsınız normalde tedavi geriyede gidebilirdi ama yenmişsiniz bu da sigara kullanan birinin bile ahcc ile negatif olabileceğini gösteriyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Archilles, evet ama ben spora gittim, sigarayı da çooook fazla kullanmadım günde 10 tane falandı sanırım. Tabii bu biraz senim bagısıklıgına baglı. Ben sigilimin kücülmesini cok görmedim ama büyüdüğünü gördüm. Ahcc kullanırken de 2 tane siğiim kendi kendine düştü ama bu çok sık olan bir sey değildir yani.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı sabırlabeklerken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir başka başlıkta aryanın dediğine göre dördüncü aya kadar bile siğil çıkarması normalmiş bedenin ahcc kullanırken. altıncı ayda etki ediyormuş. bende temini halletmeme rağmen fiyatı düşünüyorum ama gerçekten şöyle birşey var sağlık söz konusu olunca paranında çok önemi olmuyor tabiki.
    spor konusunda inan bende ayyyynı. o kadar zor yapıyorum ki sporu. bşr ara asıldım gittim gittim gittim ama devamlılığı saplamak biraz zor oluyor. zorunlu gidişi sağlamak için acaba ders veren kluplere mi katılsak? misal tenis pilates gibi. gitmeme bahanemiz olmaz spor hocamız bizi motive eder belki?
    Sigiller kriyoyla gecer onlar bi sekilde kriyoyla halledin ahccnin sigil gecirme gibi olayi yok. Ahcc içtikçe hpv virusunu atacaktir vucut ama aylar gerekli.

Bu Konu için Etiketler