Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktorsuz mücadele Hakkında

Durum
    Dertliyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktorsuz mücadele Hakkında

Merhaba arkadaşlar, tekrar ben

En son yazdığımdan beri 2 ay geçmiş, maddi durumum şu sıralar iyi olmadığı için hastaneye gidemedim ve gideceğim gibi de gözükmüyor yakın zamanda çünkü gidince en az 400-500 alacaklar. Evde doğal yöntemlerle mücadele etmeye çalıştım ancak olay daha da kötüleşti. Çay ağacı yağı kullanmaya başladım tekrar ve rossmandan çay ağacı yağı aldım ve kulak çöpüyle olan bölgelere sürdüm ancak daha da yayıldı gibi geliyor.

Çay ağacı yağının siğilleri daha da kötüleştirmesi gibi bir durumu yaşayan var mı? Bir de arya'nın sirke konusunu gördüm(her zaman olduğu gibi çok güzel açıklamış) sirke ve çay ağacı yağı birlikte kullanılabilir mi?

Bunun dışında tavsiyeniz var mı ve en önemlisi bunu doktora gitmeden atlatabilme olasılığı sizce yok derecesine yakın mıdır? Şimdi olduğu gibi daha da mı kötüleştirir durumu?

Durum
    achilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Doktorsuz mücadele Hakkında

Doktora gitmeden sonuç ne olur bilemiyorum daha önce öyle başaran duymadım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Çay ağacı yağı genelde sivilcelere uygulanınca iyi sonuc veriyor, siğiller için bilmiyorum ama siğiller için evde yapılacak en ucuz yöntem elma sirkesi sürmek. En son yazdıgım yazıda ve blogda anlattım, çok teşekkürler övgün için Bence direkt elma sirkesine geç.

Durum
    muhendiskiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Devlet hastanesine gitsen? Koter veya kriyo yapar her cildiyeci diye düşünüyorum. Ben siğil yaktırmadım hiç ama diğer her işlemimi devlette yaptırdım.

Durum
    Yeni Üye

Sirkeyi bir dönem kullanmıştım bana mısın dememişti, şimdi tekrar deneyeceğim umarım bu sefer faydası olur. Devlet hastanesi için de ilgiçtir mhrs den baktığımda dermatoloji/cildiye bölümünü bulamadım. Olsa da ücretsiz ya da cüzi bir miktarda yapıp yapmayacaklarına da tam emin değilim.

Durum
    minikhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

jinekolog da yapıyormuş. İstanbuldaysan tavsiye ederim benim devlet hastanesinde gittiğim bi doktor var koter yapıyo

Durum
    Yeni Üye

Alıntı minikhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jinekolog da yapıyormuş. İstanbuldaysan tavsiye ederim benim devlet hastanesinde gittiğim bi doktor var koter yapıyo
    Erkeğim ve sanırım ürologlar bu işlemi yapmıyor.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı minikhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbuldaki doktorunun ismini alabilir miyim? Ve hangi hastanede görev yaptığını☺

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

En azından aldara krem alabilirseniz ya da verritol ve devlet hastanesinde bir cildiye bulabilirseniz en az maddi zararla atlatabilirsiniz.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Ilo3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından aldara krem alabilirseniz ya da verritol ve devlet hastanesinde bir cildiye bulabilirseniz en az maddi zararla atlatabilirsiniz.
    Aldara kullandım ancak daha da yayıldı ve kaşıntı problemi oldu, sanırım yan etkisi olan mantar durumunu yaşadım. Randevu sistemi üzerinden doktor bakındım ancak nedense hiç cildiyeci göremedim, tüm doktorlar var ancak cildiyeci yok. Dün gece sirke kullandım ancak ya ben yanlış uyguladım ya sirke kalitesizdi ya da siğiller büyük olduğu için olsa gerek hiçbir etkisi olmadı. Flasterle kullandığım için her taraf yapış yapış oldu sadece

Yakın zamanda duodermi deneyeceğim, burdan çok olumlu yorumlar almıştı umarım o fayda verir. Bu arada yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler

Bu Konu için Etiketler